• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
váha bude Ondrášek
19. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
je fakt, že podle etikety se má všem ženám nad 20 let říkat prostě "Paní"... rozhodně ne Paní nebo slečna? - prostě se neptat a rovnou říkat "Paní"
19. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
jojo, Vítek bude možná taky váha :slight_smile:... přítel je 22. října, tak je ještě váha :slight_smile:
moje mamka je střelec :grinning:
ale jinak já váha, přítel váha, taťka váha, ségry přítel taky váha a Vítek bude možná taky váha :grinning:
19. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
jsem uchyl:grinning:
19. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
autor
danusko, mam na brade krasny 4 bolaky se strupama:grinning: se ti budu asi hodne libit:grinning:
19. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
tady konečně přestalo pršet... pršelo celou noc a celé dopoledne :unamused:
19. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
tady take uz neprsi...
19. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
Já taky furt říkám můj přítel :slight_smile: To až tady jsem začala psát - manžel :grinning:
19. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
PABLI - ta podoba je opravdu velká. Neboj na slovo "manžel" si rychle zvykneš, je to takové miloučké a jseš na to pyšná. Dnes jsem si donesla z pošty balíček z MMB, je super a ještě mi k němu přiložila zdarma krém na nadýmání. Jen nevím, jestli je to pro mě nebo prcka. :slight_smile:
19. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
ve 4 děláme makrely a vyšlo nám teda počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: neskutečně leje už od půl 12 a nevypadá to že by chtělo přestat :frowning2:
dnes sem byla v poradně a vše je dobré, čípek se nezkracuje a placentu už mám 2. poradnu dobrou tak snad to už tak zůstane :slight_smile:
utz byl naprosto úžasnej, byla zas aktivní, dr. se pořád smála, šlo jí vidět pěkně do obličeje a mě až chvílema připadalo že je strašně podobná příteli :grinning: ty rysy v obličeji byli dokonalý, krásně šli vidět a to byl jen obyčejný utz :slight_smile: a máme super zážitek, pořád se tomu musíme smát, dvakrát zasebou na nás mrkla to bylo super :slight_smile: :slight_smile: a pak pořát dokola otvírala pusinku jako by něco jedla :slight_smile: :slight_smile: sem z tohodle utz uplně hotová :grinning: :grinning:
a samozřejmě sem utrácela, narazila sem na plyšovek klips na dudlík slevněnej a krásnýho hajánka taky ve slevě tak sem neodolala
pak dvoje růžový punčocháčky, jedny s kočkama druhý s proužkama
a přítel měl včera svátek tak si vybral hada na postýlku :grinning: toho pak samozřejmě Máje půjčí :grinning:
19. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz
autor
even.... juuu tak to je super, ze je vsechno v poradku:slight_smile: :dizzy_face: kdyz jsem byla na UTZ, tak ta nase porad take otevirala pusinku, pije kolem sebe neustale plodovou vodu ale vypada to vtipne:grinning:
19. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
autor
ja bych rekla ze amalka bude mit pusinku po tatinkovi:grinning: ja mam z profilu vystouplejsi spodni ret a ona ho ma uplne bracene a takovy naducany, noo jako tatinek:grinning:
19. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
to otvírání pusinky bylo hezký, kdesi sem četla že oni tu plodovku polikají, ale zároveň do ní čůrají :grinning: :grinning: tak to se mě na tom utz vybavilo :slight_smile:
19. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz
To počasí je fakt hrozný. Parta jede dnes na vodu a já budu trčet doma (manžel se bojí, že bych se rozpustila nebo co) :frowning2: Šla jsem mu ještě narychlo koupit pláštěnu, tak se snad nevrátí domů jak zmoklá myš :grinning:
19. čer 2009 v 15:00  • Odpověz
EVENa - a co ti říkal doktor na tu cukrovku?
19. čer 2009 v 15:00  • Odpověz
mám fakt super den ani ten slejvák mi to asi nepokazí :grinning: večer pak dám fotky do alba a dám tam aji mojí a přítelovu jak sme byli v té Lešné, tak nás poprvé uvidíte :slight_smile:
teď pádím na kafčo :slight_smile: mrknu až večer protože je přítel doma tak nemám čas :slight_smile:
19. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
autor
even, jooo pijou ji, ja jsem ted byla u doktorky a ona mi to presne popisovala i na NAtion Geographic to rikali, ze si hodne basti plodovku kolem sebe. Kdyz jsem byla na tom UTZ, tak jsme koukali na mocovy mechyr, mela ho uplne plny:grinning: do plodovky se miminka nemaji vykakat(smolku) kdyz se tam stane(vetsinou u prenasenych deti) tak se odebira pri porodu cast plodovky a zjistuje se zda je traveni ok.
19. čer 2009 v 15:04  • Odpověz
autor
Od 4. měsíce dítě pije plodovou vodu, a to 15-40 ml za hodinu.

je to z techto stranek:slight_smile:

http://www.vasedeti.cz/co-vlastne-vidi-slysi-a-vnima-plod-clanek-3001
19. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
makka dr. na gyndě nic, ty s tím vlastně nemají moc společnýho bych řekla, jenom se ptala jak sem daleko, jestli už sem v té poradně nebo teprve objednaná, jinak nic
ono je to totiž složitější, budu chodit do poradny do fakultky kvůli cukrovce + do fakultky chodím do nějaké rizikové poradny pro těhule - a tam mě budou i vyšetřovat na křesle, vysvětlovali mi to že jsem jao roziková a budu víc hídaná, takže budu mít víc kontrol, a v těch vedrech co sou se teda moc na to cestování a neustálí čekání v čekárnách teda netěším :frowning2:
19. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
autor
lizu lizatko z pouti, takoveho toho dudaka:grinning:
19. čer 2009 v 15:09  • Odpověz
EVENA - a ptala si se na to omdlívání, nebo něco podobného si psala
19. čer 2009 v 15:37  • Odpověz
PIPII- jé, tak to jsem naposledy lízala snad v 6 letech :slight_smile: a je pořád stejně dobrý, víď?
19. čer 2009 v 15:38  • Odpověz
autor
makka, uz ho mam v sobe:grinning::grinning::grinning: jeee moooc dobry, kupuji si ho na kazde pouti, jarmarku, trhu:grinning:
19. čer 2009 v 15:42  • Odpověz
PIPII - já jsem z něco byla vždycky strašně ulepená :grinning: Vidíš, teď by mě asi nenapadlo si koupit tohle lízátko, mám spíš ráda nanuky. Každé ráno si do práce jeden, dva koupím a ženský se mi v práci smějou, že budeme mít eskymáka :wink:
19. čer 2009 v 15:47  • Odpověz
autor
tak to ja moc nanuky nemusim, kdyz uz tak tocenou zmrzlinku:slight_smile:tyy njo, ted se mi brisko uplne vlnilo:grinning: je to vtipny:grinning:
19. čer 2009 v 15:49  • Odpověz
Teeeeda Pipii, ty jsi sprosťanda. Jo, tohle znám, měli jsme tyhle pohádky celou kazetu a je to fakt zábavný. Dokonce mi to ve 4 letech pouštěla teta, aby jsem neotravovala a mohla se věnovat návštěvě :slight_smile: V té době jsem z toho rozum neměla, ale v hlavě mám pořád toho andílka. Jen jsem hotová z těch nepřirozeně velkých piňďourů :slight_smile: Až se mi nelíbí
19. čer 2009 v 16:18  • Odpověz
makka ne neptala protože sem na to uplně zapomněla
zeptám se na to v pondělí v té dia poradně, sem stejě tak nějak přesvědčená že je to ta hladina cukru, protože dnes mi měřili zas tlak a je naprosto ukázkový, ty to máš taky?
19. čer 2009 v 16:19  • Odpověz
pipiii, makka: :grinning:
19. čer 2009 v 16:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.