• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
zacinam mit hlad:grinning: asi si neco udelam doma:grinning: na ten chodov bych to uz asi nevydrzela, dame si tam jenom neco na zub :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
tak křeče mám každou noc, přijde mi, že to magnezko baštím úplně na nic, že by to bylo stejný, tak jako tak....ale aspoň se mi trošku spravilo to tvrdnutí břicha, jednu dobu mi to dělalo i víc jak desetkrát denně, teď už je to zase lepší
20. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
na chodově jsem byla minulý pátek:slight_smile:......a docela jsem si tam nakoupila, tak si to holky pořádně užijte:grinning:
20. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
tegga, jakto ze jsi nedala vedet?!:-O nebo ja jsem tady vlastne nebyla:(
20. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
jinak ja nevim jestlli mam to tvrdnuti bricha....:-X spis me prijde ze jsme nekdy tak strasne nafoukla ze mi je zle a bricho je tvrdy jak kamen...
20. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
pipi-snad nám to počasí vydrží :slight_smile: už se moc těšim
20. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
pipiii dala:grinning:....ty jsi byla zrovna na tom ultrazvuku......
20. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
pipi-to ti ztvrdne jakoby jen děloha a cítíš,jak je ohraničená....měla jsem to 2x
20. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
autor
jeeee svatba:grinning: troubi tady jak blazne:grinning:
20. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
jj, přesně, je to jen děloha, cítíš i jak se jakoby stahuje a potom zase, jak to povolí......je to jen chvilka a jen občas to cítím při chůzi, většinou když ležím....
20. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
aha, tak to nevim zda mam, ja mam jine veci:/ ty ostre bolesti do stydkych pysku od cipku...uplne se mi podlamuji nohy..:( take nevim co s tim:(
20. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
tegga-.já to měla po hádce s manžou...a včera po hádce s kolegou....dobrý no
20. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
pipi-a doktorce si to řekla???
20. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
já většinou, když jsem v naprostým klidu:grinning:....co se s tebou kolega hádá, když jsi těhule :astonished:
20. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
autor
danus, jj rekla, ale ja to neumim popsat:/ ona na me kouka a asi nevi co to mam... napsala mi magenzium rozpustne ve vode, ale jeste jsme si to ani nevyzvedla....nechci to brat zbytecne.
20. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
ahoj pěknou sobotu všem :slight_smile:
díky za pochvalu :slight_smile: můj kamarád se strašně smál té větě rodinka na výletě :slight_smile:
teď mi psala další holka že mám moc smutné album, přitom čekám miminko, tak mě to tak teda nepříjde, tak sem si četla to její a chuděra si toho vytrpěla a navíc je teď bez mimča :unamused: někdo má strašnou smůlu
danu pipii ať vám strazík vyjde :slight_smile: :slight_smile:
tegga taky mám křeče a zobu magnesko :frowning2: podle mě pomůže asi jen někomu nebo to třeba jen zmírní, třeba bez magneska bys to měla horší, hlavně že aspoň pupin tě tak často nezlobí :slight_smile:
20. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
holky vite o tom ze kdyz citite stejny pohyby nekolikrat za sebou tak nase mimi ma skytavku?!?!
:grinning::grinning::grinning: loklo si vic plodovky:grinning: trdlicek malicky, ja jsme to uz mela:grinning:
20. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
even, ty vado ty mas obrovsky bricho!!!!!! :-O ja ho mam strasne malinky proti tobe!! tak asi petinovy!!!:grinning: tyyy blaho!!!!! ale jinak vam to oboum moc slusi!!
20. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
danu řekni to dr že ti tvrdne může to být nebezpečné :frowning2:
ještě že takové problémy nemám, musím zaklepat, jen občas ho mám večer ztvrdlé ale to není to tvrdnutí co máte vy, ale spíš z námahy nebo z přežrání asi
20. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
even....vis co me jako prvni napdalo, kdyz te videla????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
tegga-já se hádala s ním...moje chyba,ale on byl na pěst!!!!
evena-jste sympatický pár :slight_smile:
20. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
pipii no jo, ale asi to bude tím že já sem o píár týdnů dál než ty, mimčo se prý vyvíjí tak jak má a na slonici to zatím nevypadá :slight_smile:
20. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
evena-beru to magnézko a to tvrdnutí bylo jen 2 x za celé těhu...nesmím se holt vztekat... :unamused:
20. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
danu dík :slight_smile: mi sme teď hrozně šťastní, hhodně lidí to říká že to na nás de vidět :grinning: asi to mimčo no ... :grinning:
pipiii neřekla bych, že ho máš zase tak malý:grinning:....a je fakt, že třeba mě břicho nejví vyrostlo za poslední dva týdny :slight_smile:
pipi-dneska břicha poměřímě :grinning:
autor
even....ja kdyz vidim tu moji kamosku ktera v 9.mesici nema skoro zadne brisko..:slight_smile: even, no stejne...nam rikali na tehu cvicu ze kdyz jsou briska kulata a velika tak byva maminka dost zavodnena, ze na konci opuchavaji dost chodidla, ruce atd... ale nevim co se stim da delat:-X
20. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
pipii ď :grinning: a teď čekám co z tebe vypadne, tak co tě napdlo :grinning:
autor
even....ja bych te ostrihala!!!!!!!:grinning:
evena -to je dobře, zasloužíš si to
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.