• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
danus...ja mam prtave brisko:grinning: ale uz se mi udelala ta carka od pupiku-nakrivo!:-X:grinning:
20. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
evena já jsem si až teď přečetla to tvoje album.......ještěže se vám to povedlo a teď si to konečně můžete užívat....
20. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
lalalallalalal..lallalala..mzu si zpivat, tchyne je ode me kolem 800km:grinning: lalalalalalal....v noci odjeli do Bibione:grinning:
20. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
danu hlavně se šetři :slight_smile:
pipii to sem taky slyšela, sad mě to mine ... mě dost vyrostlo břicho za poslední asi 2-3 týdny, připadá mi že se zvětšilo snad na dvojnásobek
ale četla sem že roste hlavně poslední 3 měs. a já už včera začala 7. měsíc těhu :grinning: :grinning: ale štve mě že sem strašně opuchla v obličeji, sem sice dost při těle, ale ten obličej je hrůza, kamarádka měla to samí, vypadá to prostě divně :unamused:
20. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
pipii :grinning: njn ty vlasy sou hrozný :grinning:
20. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
even....ale tloustka to neni...jak rikam myslim ze to jsi jenom zavodnena...ale nevim co se stim da delat...cetla jsi ze bych te ostrihala????? :sunglasses:
20. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
even, jako na tobe bych se vyradila.... neber to nijak spatne ale ja bych ti to cely prekopala:grinning:
20. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
pipii já mám taky čárku nakřivo a to dost :slight_smile: ale tu od pupíku k prsům /táhne se mi až přímo mezi prsa - tak strašně jí mám vysoko/ ujíždí mi do prava :grinning:
20. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
má se míň solit, ale jinak s tím asi stejně moc nenaděláme....já mám taky pocit, že mám jakýsi oteklý obličej, i když mi ostatní tvrdí, že ne a jak mi to sluší:grinning:
20. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
tegga, ja jediny kde jsem ztloustla od zacatku tehu jsou tvaricky a kozy:grinning: jinak nikde nic... vzdycky kdyz jsem pred tehu pribrala nebo ubrala tak se me menily prsa a tvare.
20. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
já čárku nemám vůbec:grinning:.....ale teď jsem byla na cvičení a jedna holka, začíná 9. měsíc.....říkala, že jí neskutečně narostlo břicho v osmém měsíci, že pořád nic a najednou balon a taky jí v tom osmém popraskalo a mazala jak drak....
20. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
joa na tyhle fotce v profilu nemam PRSENKU...:grinning::grinning::grinning: myslela jsme ze to bude vypadat priserne, ale nakonec jakz takz:grinning:
20. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
tegga nj užívat :grinning: najednou opadlo tolik problémů :grinning:
pipii to ti věřím že by ses vyřádila :grinning:
a pipii je to tloušťka, sem jak vorvaň :grinning: přibrala sem dost po tech hormonech co do mě ládovali a teď v těhu se mi jaksi nafukuje obličej :grinning: prostě hrůza, snad pak splasknu, té kamarádce to pár měsíců trvalo než odpuchla :grinning:
tak prý se říká, že u holek rostou hlavně zadky pipiii:grinning:
autor
holky s tim mazanim je to naprd...ja to ted nejak flakam...ale mam kamosku, cely tehu krasny bricho, ani jedna strie a po porodu kdyz se bricho tcvrklo...milion poprasklinek:/
20. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
zadek mam strasne malej... jsme jinak hubenour:-X
20. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
no ona taky, celý těhu pohoda a pak najednou osmý měsíc a hotovo....to asi stejně nic moc neovlivní, to mazání....já se mažu, ale pochybuju, že pokud mi břicho má popraskat, že mi to pomůže
20. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
tak mě roste naprosto všechno :grinning: těhotenství mi de hodně do šířka, mám velkej zadek, stehna - to je nejhorší bych řekla a pak se roztíkám naprosto všude, už se dokonce plácám i krémama na celulitídu protože ta je hrozná :unamused:
20. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
evena-po porodu to shodíš!! :wink:
20. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
evena ještě tři měsíce musíme vydržet :wink: ...já jsem si taky nepředstavovala, že budu tak tloustnout....ale já jsem k sobě asi hlavně i hodně sebekritická:slight_smile:
20. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
striím se asi zabránit nedá, když to má někdo v genech tak to popraská ikdyby ste se v tom krému koupali, snad to budeme mít dobré, protože to opravdu vypadá hrozně, sestřenice toho mího má břicho ještě dva roky po porodu opravdu hrozné, strašný jizvy jedna vedle druhé
20. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
danu snad jo, až budu v pohybu okolo prciny, na to se spolíhám
20. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
tak já du konečně snídat vstávala sem až v 10 h :slight_smile:
20. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
autor
even, ja jsme vstavala stejne, jdu si uvarit brambory:slight_smile:
20. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahoj, jsem v práci (na skok) a koukám, že tady je živá debata :grinning:

Já mám asi podobrný bříško jak evena, ale je to i tím, že jsem břiško co ma pipi teď měla už před těhu :grinning: :grinning: :grinning:
Teď naštěstí nevypadám tlustě, ale jne těhotně. Je to super asi budu těhu furt :wink:
autor
a hlavne se jdu obleknout:grinning: jsem tu naha pod dekou:grinning:
Hm, já jsem dnes spala špatně, protože manžel vyrazil na tu vodu a já se bála jestli mu třeba není zima :grinning: Ale ráno volal a zimu mu nebyla, protože až skoro do rána byl v hospodě :grinning: :grinning:
Teď si jedou řeku a já jim závidím a třčím v práci :angry:
20. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
edith ty jsi nakonec nejela na tu vodu???
20. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
Nejela, manžel dostal strach, že se mu tam třeba nachladím. A navíc u nás včera celý den lilo jako z konve, takže jsem raději zůstala doma. Ale je mi to líto. No nic, příští rok si to vynahradím :grinning:
20. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
nj, tak to se nedivim:( ma o tobe strach :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.