• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
No jo, on je zlato. :slight_smile:
Už můžu jít domů.
Tak ahoj.
Pipiii a Danus - přeju pěkné nákupy!!!
20. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
ajajaj, manzel ma u sebe penize:( a je na zkousce:( takze se budu asi jenom divat:(
20. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile: Dnes to vypadá na krásný den, tak si ho pořádně užijte! Já jedu k našim na venkov :sunglasses:
21. čer 2009 v 07:45  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

já jsem od včerejška úplně hotová, hrozně mě bolí klouby :unamused: Tak budu jen odpočívat :slight_smile:
21. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
krásné ráno! jé pabli, to jsme na tom stejně, večer jsme nemohla skoro pohnout nohama, jak mě bolely kyčle:slight_smile:....a pořád si říkám, že bude hůř....co oběd u tchánovců, narazili jste na svatbu :wink: :grinning: .......já jdu udělat bábovku a potom nějaký oběd, odpoledne chceme vyrazit do kina, tak abych všechno stihla....pěknou neděli:slight_smile:
21. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
tegga: budeš se divit, ale o svatbě ani slovo :wink: zato jsem vyfasovala k obědu polívku s houbama, který nejím! :grinning:
21. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
já houby taky moc nemusím a te´d v těhu jsem je nejedla vůbec...ale jak jsem byla u mamky, měli houbovou majdu...to jsem si tak neskutečně šmákla, bylo to výborný :grinning:
21. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
jéééé, já už jsem taky v 7. měsíci :astonished: :grinning:
21. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
ty jo, 93 dní, to už mi fakt přijde nějak málo:grinning:
21. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
tak jsem si pokecala, tak pa:grinning:
21. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
Ahojky holky, vceresjkem s danuskou byl uplne super....moooc diky danus, ze jsem te mohla poznat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: az bude vice casu, tak vlozim fotecku s danuskou:slight_smile:
21. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
ahoj holky, pěknou neděli všem :slight_smile:
tegga to to letí co :grinning:
pipii tak to je super že ste si to užili :slight_smile: :slight_smile:
pabli vidím že tchýně se zase vyznamenala :grinning: mi byli pozvaní dnes na oběd ale odmítli sme to nechci se k nim tak brzo po té hádce vtírat ikdyž se už vlastně dělá že se nic nestalo, ale tchán i tchýně sou moc hodní momentálně tak sem zvědavá jak dlouho jim to vydrží
jak sme pekli v pátek ty makrely tak tam byla i má máme, nějak sem jí zapomněla říct aby se nebavila o té mé cukrovce, tady o tom totiž nidko neví, vlastně nevěděl :grinning:
takže to načala a tchýně čuměla jak puk :grinning:
jen sem čekala kdy se zeptá proč sem jí to neřekla ... důvod totiž mám, ale stejně by mě nejspíš řekla že sem si to zase vymyslela, jako vždycky ...
kdysi sme se dívali totiž na dokument v telce před pár lety a bylo to o porodech cekrovkářek, jak se jim rodí velké děti a oni musí pak jít na císaře protože by ty děti prostě nevylezli a mohli by být komplikace
a ona u toho suše říkala že si ty ženský jen vymrčují protože se bojí rodit normálně, prostě na to má takový "zvláštn" názor a připadám si opěk kvůli další věci před ní neschopná ... takže mě dost štve že to vědí, ale zdá se že jí to nezajímá tak to je super, ještě se mě na to totiž nezeptala
21. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
evena-tvoje tchýně je fakt úplně mimo....já se o tom bavila se sestřičkou na utz,že jdu zrovna z toho cukru a přesně mi řekla,že u cukrovkářek se nenechává přenášet, že se spíš naopak vyvolá porod dřív, že jsou ty jejich děti velký a normálně by to prostě nešlo....a to je informace ze současnosti !!!! Já si budu volat tuhle středu o výsledky,tak se modlím...
pipi-bylo to moc moc fajn, ale chtělo to víc času a bez chlapů,abysme mohly probrat těhu věci :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 07:40  • Odpověz
kdepak je pablinka a tegga-naše ranní ptáčata :grinning:
22. čer 2009 v 07:44  • Odpověz
čauvec holky, přeju všem krásné ráno! doufám, že srazík jste si užili :wink: ...já jsem po tom víkendu nějaká zničená:slight_smile:....a už asi tři dny mě píchá v levým podbřišku, nikdy předtím mi to nedělalao, tak doufám, že je to oki....
22. čer 2009 v 07:45  • Odpověz
jsem tadyyy:grinning:....ale že tady není pablinka, to je fakt divný:slight_smile:
22. čer 2009 v 07:46  • Odpověz
tegga-čauky :slight_smile: mě včera zase chytla křeč v břiše,nějak prudce jsem se pohnula,prcek se pohnul asi v protisměru a chytla mě křeč,jako bych si uvnitř něco skřípla...bolelo to naštěstí jen pár minut,ale fakt fest :rolling_eyes:
22. čer 2009 v 07:51  • Odpověz
no mě to tam píchá třeba i při chůzi, při každým kroku mě píchne jakoby skoro u třísla, ale dělá to i v klidu nebo jiným pohybu.....dote´d jsem to neměla, tak možná je to oki, jen je to něco novýho:slight_smile:....ale už to trvá tři dny, tak mě to docela štve....
22. čer 2009 v 07:56  • Odpověz
tegga-zkoušela sis to rozmasírovat??Mě už braly záda a kříž tak,že jsem se včera napatlala fastum gelem a zatim dobrý...
22. čer 2009 v 07:59  • Odpověz
ne to ne, já nevím, jak bych to popsala, bojím se, aby to nebyl nějakej zánět nebo tak, ale zase výtok žádnej nemám, teda trošku jo, ale jen takovej ten, co mám od začátku.....jako ono se to dá vydržet, není to nic hroznýho, jenom mě to štve:grinning:
22. čer 2009 v 08:01  • Odpověz
asi to nic nebude, je další bolest spojená s růstem dělohy, rozpínáním vazů a tak...:grinning:....těším se na druhý těhu, až nebudu ze všeho tak paf:slight_smile:
22. čer 2009 v 08:05  • Odpověz
Ahoj holky, já řeším od soboty problémek. Začala mě hodně svědit a pálit pipka, výtok celkem normální. Budu si muset zajet na gyndu, protože je to hodně otravný. :frowning2:
22. čer 2009 v 08:07  • Odpověz
ahoj makka....tak to by nějaký zánět asi mohl být...je to hrůza, člověk v tom těhotenství pořád něco řeší:slight_smile:
22. čer 2009 v 08:14  • Odpověz
Makka - to děsný svědění jsem měla taky a přešlo to sama, nehorší to bylo v noci. Ale na gyndu jsem si taky raději zašla, jeden nikdy neví.

Jinak u nás včera nastla poslední fáze vystěhování našich o patro níž (ty schody jsem šla snad tisíckrát a dnes necítím záda a to jsem skoro nic nenosila) a u nás začíná malování. Na čtvrtek a pátek mám pozvanou paní na úklid, protože sama bych pomalířský úklid asi nedala a o víkendu se snad konečně budeme moc nastěhovat!! 3x sláva :grinning:
22. čer 2009 v 08:16  • Odpověz
TEGGA - jen mě děsí to čekání v čekárně, protože jdu bez objednání.
makka-a používáš preventivně nějaký ten gel s tea tree???Mě pomáhá femisan a femigel...
edit-ahoj :slight_smile: my budem malovat 11.7., berem si oba 10.7. volno a musíme splašit kamaráda,který bude s manžou tahat nábytek...mám z toho hrůzu,ale je to jen 1 místnost,sice velká,ale jedna :slight_smile:
22. čer 2009 v 08:18  • Odpověz
my jsme malovali kuchyň před dvěma týdny nebo jak je to dlouho, ještě teď mě z toho úklidu všechno bolí:slight_smile:....ještě nás čeká chodba, ale tak nějak to pořád oddalujeme:slight_smile:...ale zase potom, když je všechno čistý a voňavý, tak to stojí za to:slight_smile:
22. čer 2009 v 08:23  • Odpověz
Já jsem tak ráda, že ten úklid nemusím dělat sama. Raději si ho zaplatím (paní si bere 60kč na hodinku a to se dá) než vypadat tak jako dnes :frowning2: Ještě nás čeká to nejhorší - nanošení všech krámů do skříní a na své místo. Když teď vidím těch našich 30 krabic tak se mi chce brečet předem :wink:
22. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
edit to zvládneš, a pak z toho zůstane jen ten dobrý pocit, že jste v novým a ve svým :wink:
22. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.