• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
zatím mám celkem energii, možná mi přijede pomoct i ségra,takže bych se mohla i šetřit..rovnat do krabic budu sama,ale úklid přenechám jiným....
22. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
Já nemám energii vůbec žádnou, po stěhovacím víkendu jsem hotová. Ale do čtvrtka zas budu fit, doufám že ta unava je jen přechodný stav, který se blbě kombinuje s bolestí zad.

No jo, furt si nemůžu stěžovat, je fakt že pak se budu válet ve své postýlce, hned vedle budu mít záchod (nutné v noci :slight_smile: ). Co víc si přát :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
mě taky dodává tu energii jen to, že to pak bude nový, hezký a čistý....včera jsme nakupovali v Ikee,tak se to blíží do finiše...jen to malování :confounded:
22. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
nejhorší je, že manža, když maluje, tak to je na dva dny, borčus je po celým bytě a jak vypadá on, to už ani nemluvím.....v konečné fázi je to pak všechno pěkný.....ale to mezi tím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
tegga-a dokážeš si představit nás dva :grinning: ,když jsme v ložnici dělali tu zelinkavou stěnu :grinning: ta tónovaná barva šla tak blbě ze všeho umýt,ani z lina nechtěla pustit...musím nakoupit ty zakrývací folie a malířskou pásku,abych si všechno zakryla...ideálně i podlahu :slight_smile: kuchyň půjde nabílo,jen zeď za gaučem bude sytě žlutá,takže se opticky oddělí kuchyň a obývák...větší hrůza bude pokládání koberce,protože se musí stěhovat gauč a ten je fakt těžký...už se vidím,jak budu šílet,aby to bylo precizní, chci to hezky ohraničit lištama,no bude to zajímavý...
22. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
zítra si beru dovču,jdu na alergo a chci trochu probrat věci před tím malováním, vyházet nepotřebný krámy a mám už připravený pytel oblečení do charity...
22. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
my jsem právě zatím všude, kde jsme malovali, dělali i novou podlahu, tak mi to bylo vždycky jedno, ať to celý pocáká, stejně se to pak měnilo.....ale u kuchyně ne a neměli jsem ani nic na zakrytí, takže horor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
mě by se taky líbila plovoučka nebo nové lino,ale už do toho bytu nechci moc investovat,když v něm nezůstanem
22. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
Já si na malování zvu malíře, protože nás to stojí míň nervů a hádek. Naše společné malovaní (jen kumbálku o rozměru 2,5x1,5m) nedopadlo zrovna dobře, takže raději neriskujeme a platíme :wink:
22. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
no a právě, já chci mít vždycky všechno po svým, takže jsem si stejně i uklidit musela sama, protože nikdo jinej by to tak dobře neudělal:grinning:
22. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
edit-já jsem v tomhle akční,koupelnu a předsíně jsem si malovala sama :grinning: Ale ta kuchyň s obývákem to bych teda nedala,manža to zvládne v pohodě, není to nic extra...
22. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
taky s malováním nemáme problém:slight_smile:....ten úklid už je horší, to mě fakt nebaví:slight_smile:......kde je dneska ta pablinka, to je fakt divný, včera ji nějak bolelo břicho, tak snad je oki
22. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
My podporujem malé řemeslníky :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
edit - poslední dobou mi přijde, že v práci ztrácím čas,že bych si mohla doma pěkně uklízet atd. :grinning: máš taky někdy ten dojem???
22. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
edit-my teď podpoříme truhláře,bude nám dělat přebalovací nástavec na komodu :grinning:
22. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
danu tak to je to poslední, čím bych trávila volný čas...myslela jsem, jak všechno vysmejčím, vyklidím skříně a všechno....do ničeho se mi nechce, sice to postupně všechno dělám, ale vždycky se 14-ti denní pauzou:grinning:
22. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
ale do porodu to stihnu i tak:grinning:
22. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

tak jsem už stihla i doktorku - praktickou :slight_smile: Nějak mě furt pobolívá v krku, i jsem tam viděla nějaký bílý čepy, ale doktorka povídala, že to na angínu nevypadá, pro jistotu udělala výtěr, tak ve ST uvidíme :slight_smile:... hrooozně mě bolí klouby, ale asi teda nějaká viróza jen :slight_smile:

jdu vás dočíst :slight_smile:
22. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
ahoj pabliii, já už si říkala, kde ses zapomněla:slight_smile:
22. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
Danu - tak ten pocit nemám, protože úklid nesnáším. Beru ho jako nutné zlo, které musím provádět 1x týdně z gruntu a 2x týdně pro údržbu :wink: :grinning:
V práci se cítím dobře i když teď už trochu nepotřebně, 80% moji práce už dělá ségra a tak já víc čučím na internet než něco dělám. :grinning:
22. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
Pabli - jak jsem četla tvůj příspěvek tak jsem si říkala: Tak s tou se dneska nesmí vidět. :grinning: :grinning:
Normálně se mi začíná zdát, že vás všechny znám i v reálu a ne jen po netu.

Měla jsem strach, že se nakazím angínou po síti. Panebože já fakt potřebuju dovolenou :grinning:
22. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
tegga :slight_smile: nojo, se mi ráno nechtělo zapínat PC :slight_smile:

teď jsem slupla úžasně nadýchaný máslový croissant, mají ho v Albertu v akci :slight_smile:... přemýšlím, že si dám ještě jeden, ale už jsem měla koblih, tak až později :slight_smile:... Včera jsem jedla ve 21:30 h ještě pizzu hawai a snědla jsem ji skoro celou :grinning:
22. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
edita: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
malej včera hrozně řádil, celý den, až jsem z toho byla vyřízená :slight_smile:...dneska řádil v čekárně, se mu nelíbilo 3/4 h čekat :slight_smile:
22. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
já jsem se před těhu bála, že budu mít takový ty noční žranice:grinning:, zatím mě to nepotkalo, tak doufám, že to tak zůstane až do porodu:slight_smile:
22. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
holky,tenhle pocit mám taky,že vás prostě znám :slight_smile: s pipi jsme to úspěšně zrealizovaly, bylo to fajn...ona teď asi ještě vyspává :slight_smile:
22. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
včera mě Ondrášek kopal,až se mi vlnilo břicho :slight_smile: dneska zlobí od rána :slight_smile:
22. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
pabli-já bych si taky ještě něco dala, v 6 ráno jsem měla bílý jogurt s cereáliema a nektarinkou, v práci tmavý rohlík s máslem a vrtulku z koblihového těsta...
22. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
zvýšilo se mi chození na malou během dne,máte to taky??? V noci jdu max. jednou,ale přes den to stojí za to..ještě když člověk hodně pije,tak je to fakt síla :unamused:
22. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
danuš: já to mám s tím WC taky tak, když se hodně pohybuju... jdu na WC, pak že někam pojedeme, před barákem už bych zase mohla na malou, dojedeme do obchoďáku, hned ženu na WC a po nákupu taky... no a pak hned doma :grinning: ... hlavně mi to dělá pohyb a auto, pokud doma sedím na zadku, tak pohoda :slight_smile:
22. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.