• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
tak to je SUPER to tam pojedem ještě jednou... :slight_smile:
22. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
mám pár movích věcí pro Matyase tak kukněte...
22. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
renu-krásný fotečky z utz!!!Je to fakt šikula,že takhle pěkně pózoval :slight_smile: Koukala sem i na věcičky, nejvíc se mi líbí chlupatá mikča s ušima :dizzy_face: a ta pruhovaná je už na velkýho chlapáka :grinning: co je to za velikost??
22. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
Tak jsem se vrátila z gyndy. Je to vaginální infekce, ale mám to i venku. Proto mě to tolik pálilo a bolelo. Dostala jsem nějaké mazání a čípky. Raději jsem si ji nechala vyšetřit, abych měla klid. :wink:
22. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
renu pěkný věcičky...tu mikinu máme podobnou.:slight_smile:
22. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
já jdu na další utz ve 32 tt,to už mi začne mateřská,tak budu krásně lenošit :slight_smile:
22. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
ahojik:slight_smile: tak jsme konecen tu, vstavala jsme pozde, ale nefungoval nam ani net:-X
22. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
makka - ještě že jsi tam šla...pak si kup ten femisan nebo femigel,jako prevenci....teď v létě se to bude zhoršovat...
22. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
pipi-dobré ránko,tomu říkám vydatný spánek :wink: já už jsem od 5:30 na nohou... :unamused:
22. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
ajej, já to musím taky té doktorce říct, o tom píchání...mám právě strach, aby to nebylo něco takovýho :angry:
22. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
tegga-to jo,to se raději zeptej..já naštěstí dobrý,ale zase si vychutnávám ty záda...
22. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
holky ja mam zase divne tlaky porad na cipek a obcas me to dost silne ostre picha:( nevim co to je:( v patek jdu na KO, tak to musim probrat.

vcera jsme byli v Ikee, KICE a koupila jsme si v KICE spiralku na postlku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: musim ji tam nejak poradne pripevnit, drzi tam nejak halabala:grinning: a jeste jsme tam koupili tu rozbitou sadu - STERILIZATOR,OHRIVAC, CHUVICKY a krasnou tasku zalinkovou s prebalovaci podlozkou , mel tam byt jeste dudlik s teplomer ale ten v te sade chybi, s tim ze chuvicky jsou rozbite...cele za 990!!! uzasna cena!!!! chuvicky jsme doma zapnuli a funguji, jenom pbcas vapadavaji, muj tatka nam to opravi, je tam jenom spatny nejaky kontakt. a za super cenu, ze?:slight_smile:
22. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
a zkusila jsem pripevnit kolotoc na postylku....a nedrzi nam to:( je to asi na ty nove typy postele:( my mame kolem 30let starou, mame kolotoc od NAttou, zkuste potom vsechny pripevnit kolotoce, zda vam to na tom vubec bude drzet, kuba musi vymyslet neco cim se to vice upevni.. ono to tam drzi ale halabala... a aby to amalce spadlo na hlavu:-X..no musime to nejak vykoumat.
22. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
DANUSCH - já se normálně myji Lactacytem, ten je také dobrý. Jenže se mi to právě projevilo zevně, takže bych stejně musela mít nějaké mazání. Předepsal mi JENAMAZOL, ale jen na namazání.
22. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
taky to vydržím do pátku...pipiii máme zároveň kontrolu:slight_smile:
22. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
tegga ja jdu zaroven i na cukr, jsem na to zvedava, jak si mam dat oslazeny cajicek, zakusecek:grinning::grinning::grinning:
22. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
ahoj holky
renu krásný mimčo, ty fotky sou dokonalý :slight_smile:

danu pipii jakej byl srazík? :slight_smile:
22. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
renu - krásný fotečky :wink: ve středu jdu na kontrolu,tak si taky nechám nějaký udělat :grinning: jo a ty sis taky chtěla kupovat kosmetiku Nivea že? já už ji mám nakoupenou - mají jí u Rosmanna v akci!
22. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
byla sem v dia poradně, tak mi vysáli trochu krve ze které se zjistí zpětně jakási hodnota za poslední 3 měs a z toho zjistí jestli mám jen těhu cukrovku nebo cukrovku normální, tak snad jen tu těhu doufám :slight_smile:
jídelníček není žádná katastrofa, můžu dokonce si dát třeba koláček, ale horší je to dodržení stravy, musím jíst v určité hodiny určité dávky, na něco mám tabulky, něco si budu vážit, dr. ovšem říkala že moje výsledky cukru sou docela hrozné, že hodnota 9 je moc a že není vyloučeno píchání inzulínu, budu si dělat takový zátěžový test a píchat si do prstu celý den každé cca 2 h. a podle toho se rozhodneme, hladina cukru by neměla při dodržování té diety být vyšší jak 7,3, pak je to špatný a musí se nasadit inzulín, navíc vyššíma dávkama cukru ohrožuju prý dost mimčo :unamused:
22. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
a to jak se mi točí hlava a trne mi ta ruka tak je to asi způsobený kolísáním hladiny nějakých mimerálů v těle v těhotenství
22. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
a příjela mi PPLka :grinning: tak mám doma kupu věcí a mám se v čem přehrabovat, to povlečení už budu asi rovnou prát
taky mi přišel balíček mini lacláčky, svetřík a dvě tričenka s dl. rukávek a punčocháčky, vše jak kdyby to bylo nové a jen za 300 :grinning:
22. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
autor
renu, fotecky fakt kraaasny! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
danu jj ta mikča je 68... :slight_smile:
22. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
autor
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=229382

holky fotecky z naseho mini srazecku:slight_smile:
22. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
mája jj chtěla jsem od NIVEA tak to já tam vletím..nevíš do kdy to tam mají??
22. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
evena tak máš aspoń nějakou radost s tou pplkou:slight_smile:
22. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
jinak holky moc vám to slušelo....a danu, ty jsi fakt drobek:slight_smile:....moc pěkný těhulky :wink:
22. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
danus ma vveeeeliky pupek:grinning: ja mam mnohem mensi:grinning:
22. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
tagga jj PPLka by mi mohla jezdit každý den :slight_smile:
sem ráda že už tu dia poradnu mám zasebou snad už to ale nebude horší než to je a bude mi stačit konrola jídelníčku
22. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
pipii díík... :slight_smile:
22. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.