• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
koukni na ten uzasny fusak co mam v albicku
15. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

tak koukám, 3. série, super :slight_smile:

někdo tu psal o našem bytě, jen pro upřesnění, ne 2+1, ale 2+0, na hypotéku... myslím, že tak do cca 3-5 let malého to bude stačit... pak si vezme hypošku asi přítel, tuhle mám já na sebe... ale platíme měsíčně fakt malinko, 4 tis. hypo a kolem 2 tis. poplatky za energie apod.... Nejprve bude mimi s námi v ložnici, pak mu ložnici uvolníme, máme rozkládací gauč, na kterém se i krásně spí, tak budeme pak spát v obýváko-kuchyni :slight_smile:
16. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
pipiii: fusak je nádhernej, hned do něj taky jdu! :slight_smile:
16. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
... tak, fusak objednán a k tomu ještě houpací lehátko Fisher Price :slight_smile:
16. kvě 2009 v 17:15  • Odpověz
Ahojík holky! Mám možná aspoň něco, v čem jsme první....nevím, teda, jestli jste nás někdo nepředběhli....ale když už se nemůžeme rozhodnout pro kočár, tak jsem koupili aspoň postýlku:grinning:.....je úplně strašně obyčejná, stála jen 700:grinning:, tak nám to nedalo....nejsme ještě rozhodnutí, jestli si ji necháme doma nebo ji budeme mít třeba u našich a domů nekoupíme nějakou lepší.....ale za ty peníze, to prostě nešlo nekoupit:grinning:
16. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz
Takže jdu hledat jaké jsou vhodné matrace....tu jsme ještě nekoupili, protože v nich nemám moc jasno......a pak už jen pařinku a soupravičku do postýlky:slight_smile:........všem krásný zbytek soboty a užijte si neděli!
16. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
ahoj tegga:slight_smile:

odkud máte postýlku za 700,-? Z IKEY?...

matrace by neměla být pružinová, pokud se rozhodneš pro monitor dechu, pružiny pak to snímání ruší (z té dečky...)... a taky ne tenká molitanová, je moc měkká...
16. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz
taky jsem četla,že na matraci z pohanky nesmí přijít voda... což je blbý, u mimča se snadno stane, že se něco vyleje, počůrá a pod...
16. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz
a máš moc krásný věcičky v albu :slight_smile:... hlavně ta poslední fotka se mi líbí :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
jj pabli, tu co jsi měla v albíčku......mají ji ve slevě.....i. matraci, jenže jsem právě nevěděla, jestli je dobrá.....molitanový tam měli taky, ale ty se mi právě nezdáli, úplně měkký
16. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
jo dala jsem i nový pupín, ale nějak to nevyznívá, naživo je větší:grinning:....ty poslední dvě fotky jsou jediný věci po mé švici, který neměla v růžové:grinning:
16. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
a jak ta postýlka vypadá? dobře???
16. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
my si pro ni asi taky pojedeme do IKEY, ale až někdy v létě :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
ale máš pěkný pupík :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
já tu mám babičku, zítra nás přítel vyveze asi do toho sekáče, kde mám těhu slevu, tak po něčem zase zapátrám :grinning:
16. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
16. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz
Dnes jsme byli v kině na Andělé a démoni.... docela dobrý :slight_smile:
jdu koukat na telku,pa!
16. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz
matrace teď prohlížím....jo a chtěla jsem se tam podívat an ten kolotoč a nějak jsem ho tam neobjevila:grinning:
16. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
jo ta postýlka vypadá dobře.....není tak masivní, jako ty dražší....
16. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
pabli tu matraci co jsi poslala, tu jsme tam myslím viděli....ale je pěnová a je strašně měkká
16. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
ahoj holky, dnes je tu teda prázdno :slight_smile:
přidala sem si do alba ty kombinézky, přišly mě i s poštovným jen na 280 obě a to mě paní poslala zadarmo ještě ten růžovej kabátek, dvoje ponožtičky, ťapky, chrastící hračku a krém na bolavé bříško :grinning: :grinning:
v duhém balíčku sem měla dvoje dupky a ten super svetřík - zateplenej :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz
evena: kombinezky jsou moc krásné :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 22:41  • Odpověz
evena ty kombinézy jsou fakt parádní.....a ta cena :astonished: ....super:slight_smile:
17. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

dneska tu bude asi taky prázdno :grinning:

u nás je krásně sluníčko :slight_smile: my dnes budeme dělat kuřecí prsa s rýží a česnečku, tak se těším :slight_smile:... babička šla podruhé na Hobby :slight_smile:

příští týden by mě měly přijít 2-3 balíčky z MMB, taky ke konci týdne asi lehátko fisher price a fusak emitex a hlavně v PO zavinovačky a deka do kočárku :slight_smile:
17. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahoj holky,tak uz jedeme dalsi kolo jo?No vy toho nakecate.Ja jsem tady dlouho nebyla,v albu mam taky nejaky hadriky,ale novyho nic,mam to po sestrenici.Jinak jsem u babicky ve Vychod.cechach a uz se tesim domu.Trochu se tady nudim,manza je u tchanovcu a prijede pro me vecer.Po obede pujdu asi na prochazku,jinak nedelam vubec nic.Tegg mas krasny oblecky,to se nakupuje,kdyz vis co to bude vid?To ja same neutralni veci,i kdyz uz me to zacina taky lakat zjistit co to bude.
17. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
pabli, ahojky:slight_smile: ja dneska nemam co delat, manzilek se dneska musi sprtat do skoly a dohanet resty na ukolech, takze odpoledne asi pujdu nekam do mesta:slight_smile: udelat si radost-neee tedy pro me ale pro amlaku:slight_smile: nejaky kartac na vlasky, zinku, osusku:slight_smile:
17. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
ahoj luci:slight_smile: :wink:
17. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
Pipi,taky nemam co delat,jenze tady u babicky,ktera bydli v malem meste je vsude zavreny.
17. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz
autor
luci, to joo, ja to mam celkem ok, ze tady v praze porad temer vse otevrene:slight_smile: jenom je mi lito tech lidi kdo to prpdava:grinning: pac ja jsme taky takhle delala:/ hruza:-X
17. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
lucajdak: máš krásné věcičky, hlavně ta prošívaná kombinézka se mi líbí... a pak to maskáčové body, to mi přijde taky, objednala jsem ho z MMB za 20 Kč, ale myslím, že bude s krátkým rukávkem :slight_smile:

pipiii: jojo, to je výhoda velkých měst a nevýhoda povolání "prodavač" :grinning:
17. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.