• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Ahoj holky :dizzy_face:
19. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz
19. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz
jsem hrozně šikovná, použila jsem i šroubovák :grinning:
19. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz
autor
edith, tak se mas ze mas dobre penizky:grinning::grinning:taky jednou treba budu mit:grinning:
19. kvě 2009 ve 14:30  • Odpověz
autor
pabli, ta zavinovacka je starsne super..tu mas odkud??? tu bilou myslim..:slight_smile:
19. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
Pipii - ale taky jsem o něco starší než ty. Měla jsem víc času na to je našetřit, ty to dohoníš později!
19. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz
autor
edith:grinning::grinning: nmo nevim, ja se budu placat porad na minimu...:grinning: s kadernicema vsude vymetaj!:-/
19. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz
teda tak opět nedočítám, začla jsem s tím, ale vzdávám to, je toho hodně :sweat_smile: Něco nového? Asi ne, co?!? :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz
edit tak to máš dobrý, mi nějak nejsme schopni je vydělat, přítel má navíc v práci krizi tak spadl taky na penězích, protože musel být párkrát doma :confounded:
19. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz
byli ste už některá na testech na cukrovku, já tam mám jít a pořát to odkládám, prý je to dost hnusný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz
autor
even, my jsme nikdy nic neusetrili, i kdyz jsme mela dobry penize, proste v praze je tak nechutnej najem ze nam vzdycky zbylo tak akorat a treba jsme si koupili pracku....uz abych vedela zda se budeme stehovat
19. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
pipii tak mi sme byli schopni něco málo ušetřit z přítelových fušek nebo když sme dostali peníze na vánoce od rodičů, nikdy sme si nic nekoupili a nechávali sme to na IVF ka, později na mimčo
snad to nějak překonáme, ono taky nic jiného nezbívá že ?
co peníze už ti aspoň přišli nebo na tebe sociálka pořád prdí ?
19. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz
autor
holky, jinak pokrocily moje penize...uz nejsem v odlozenych pripadech, zamestnavatel pry papiry opravil a poslal. takze by to uz melo byt v rizeni, takze penize bych mela obdrzet do 30-ti dnu
19. kvě 2009 ve 14:39  • Odpověz
autor
even, prave jsme to napsala:grinning: nn od unaro ani koruna:grinning: za 30 dnu by to mohlo dojit:grinning:
19. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz
autor
unoru
donesla sem si brambůrky a pudu škrábat, budu dělat smaž. sýr, mňam, už se těším a mám hlad jak vlk, za chvíli je doma můj tak ho překvapím není moc zvyklý že příjde domů a je navařeno :grinning:
pipiii: taky z toho babymaxu :slight_smile:

co se týče otázek do budoucna... teď mě moc netrápí, spíš se pořád zaobírám tím, jestli to těhu jde tak, jak má, cíl do budoucna je donosit zdravé miminko :slight_smile:... přijde mi teď to zdraví úplně nejpřednější... to je ale tím, že jsem ty těhu začátky měla těžké... tehdy jsem byla ráda za každý nový den, kdy je mimi ve mně, teď jsem ráda za každý další týden :slight_smile:

platíme menší splátky za byt, takže to zatím půjde... počítali jsme už tehdy s tím, že kdyby jeden z nás nemohl pracovat, nebo přišla mateřská, tak aby ten byt a poplatky mohl utáhnout ten druhý...

tím, že jsme dostali velký obnos od našich, můžeme uspořádat svatbu i vybavit mimi - ale samozřejmě přemýšlím, kam kterou korunu dám, jak ušetřit, co je opravdu důležité a bez čeho se svatba nebo mimi obejdou :slight_smile:

jinak ale taky žijeme od výplaty k výplatě... já jsem na tom malinko líp, tím jak jsem na PN, nechodím na kávičky a podobné věci, takže vyjdu akorát, u přítele je to naopak, posilku a hospůdky si neodpírá, tak neušetří vůbec nic, většinou to má jen tak tak... PN je po 3 měsících lepší, už jsem to tu psala, že mám jen o 1500,- míň než v práci, tak si nestěžuju, když se uskromním, jde to...

spíš jsem zvědavá, až přijde po mateřské ta rodičovská dovolená - těch 7 a půl tis., to si nějak nedovedu představit... V tu chvíli přemítám o tom, jestli naše mimi budeme pěkně vychovávat tak, aby bylo hodné, nebrečelo pořád, aby bylo třeba spokojené v postýlce, v lehátku a hrálo si (vím, každé mimi je jiné, ne vždy se to dá výchovným působením upravit)¨a já mohla třeba brát doučka apod.
pipii tak to sem nepotřehla, u psaní uklízím tak asi zapomínám dočítat všechno :grinning:
ale pak když se ti to sejde už od února tak budeš v balíku :grinning:
19. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz
autor
pabli, ani nevis jak ja se tesim na 7600!!! je to moje vymodlena castka!!:grinning::grinning: kdyz ted nemam ani korunu a az mi to prijde tak ro dela 4300 na mesic:grinning:
19. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz
autor
even, ja mam za jeden mesic 4300...to teda bude balik..jezis priserny:grinning:
19. kvě 2009 ve 14:43  • Odpověz
Já nemít manžela, tak si vydělám max. na nájem a něco k snědku. Můj čistý příjem je 10 000 Kč a to je maximum. I z důvodu financí jsem zůstala déle v práci, nechci ani počítat kolik budu dostávat na neschopence.
19. kvě 2009 ve 14:43  • Odpověz
even tak na testy na cukrovku mám jít 1. týden v červnu, mezi 2.6 a 4.6., brrrrrrrrr, vůbec se na to netěším. Mám tam být v půl 8 na lačno, před tím vůbec nepít a připravit se na to, že tam budu 3-4 hodiny :confounded: :confounded: :confounded:
19. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz
makka: chudáčku!!!... tvoje drahá polovička by si měla uvědomit, že ve společné domácnosti žijete oba, tudíž byste se měli starat oba, a rovným dílem... když to takhle bude pokračovat, jak se to asi vyvine? Ty se budeš starat o mimi a ještě o barák a zahradu... ty se budeš starat o školáka, chodit do práce, starat se o zahradu a o domácnost???... možná byste si o tom měli promluvit...
19. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz
pipii sory :sweat_smile:
19. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz
IVASA - proč tam musíš být tak dlouho? Sestra nic takového neříkala?
19. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz
ivasa tam se objednává ?
tak to mi něco uniklo, budu tam muset zavolat ... myslal sem si že je to jak když deš na krev, bez objednání
pipiii: já vím, proto když pomyslím, kolik máš třeba ty, tak jsem za svých 12 500,- nemocenské opravdu ráda :slight_smile:

makka: já měla 14-16 tis. čistýho... podle odučených hodin a hodin navíc... proto je ta nemocenská vyšší... i když zas na druhou stranu, když srovnám, že jako učitelka mám po 4 letech praxe 14 tis. a kamarádka se stejnou VŠ, ale pracující v kanceláři mezinárodní firmy má 20-25 tis., taky to naštve :slight_smile:
tak mně ještě o cukrovce nikdo nic neříkal... dokud neřeknou, tak o tom budu před MUDr. mlčet :grinning:
19. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz
ivasa a mě říkali ať počítám dvě hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
prosím tě, to je ještě nějak stanovený přeba tt kdy tam přesně jít ?
já to už asi týden odkládám tak abych to nějak neprošvihla a nedostala vynadáno :unamused:
19. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz
autor
pabli, abys byla v obraze tak 12500 maji treba vsechny prodavacky v obchonich centrech v Praze, delaji 12h denne, vikendy svatky atd...je to nechutne, vypada to tady jako ze maji majlant, kdyz prodavaji v lux. obchodech ale maji kolem 12tis.:(

a v kancelari na vedeni Allianz v Praze nema muj manzel pres 20tis.:-X takze je to v dnesni dobe husty, kdyz si vezmes ze paltime 11500 za najem bez internetu, kabelovky atd
19. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.