• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Makka - to je ještě daleko :grinning: :grinning: Mlíčko se v mikrovlnce stejně ohřívat nemá (ale už si nepamatuju proč) a lahvičku mrskneš do rendlíku a je hned hotovo.
22. čer 2009 v 15:00  • Odpověz
EVENA - dnes jsem byla na gyndě, akutně, takže jsem si na ty výsledky nevzpomněla. 1. 7. mám prohlídku, takže se určitě zeptát a budu do něho rejpat. Mě by dietka vůbec nevadila. Potřebovala bych trošku změnit jídelníček, protože jít někdy jak čuňátko :astonished:
22. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
EDIT - tak na mlíčko mám ohřívačku lahví, kterou jsem podědila. A máš recht, že voda v rendlíku stačí. Mikrovlnky také nebývali a taky to vyřešili.
22. čer 2009 v 15:02  • Odpověz
to já taky ted jím jako čuník, teda aspoň mi to tak přijde, protože před těhu jsem nejedla skoro vůbec:slight_smile:....ale doufám, že se to po porodu omezí tak nějak samo:grinning:
22. čer 2009 v 15:04  • Odpověz
evena-takže jsi to taky ořvala?? Já tady bulela před kolegou,on mě utěšoval...marně...
22. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
evena-mám nahoře 5 kg,takže se obávám,jak budu přibývat dál s takovou fajn dietou...
22. čer 2009 v 15:09  • Odpověz
danu já bych to taky obrečela....a ne jednou......než se s tím člověk smíří....ale na druhou stranu, jsou horší věci, tím bych se utěšovala
22. čer 2009 v 15:09  • Odpověz
tím já se taky utěšuju,že mohlo být hůř,pomáhá mi,že si s váma můžu o tom psát....
22. čer 2009 v 15:11  • Odpověz
TEGGA - nechtěla bych vidět, jak bych vypadala, kdybych nechodila do práce. Tady se aspoň trošku hejbu. Myslím, že bych asi hodně nezvládla, kdyby mi třeba špatně vyšly TRIPLE TESTY, což je určitě horší. Cukrovka se dá nějak řešit a dietkama odstranit.
22. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
makka-já se bojim,že naopak kvůli tý dietě už skoro nic nepřiberu :frowning2:
22. čer 2009 v 15:13  • Odpověz
holky naštěstí mám sluneční brejle,takže zamaskuju rudý oči a v klidu půjdu nakoupit do Tesca,projdu Cherokee a udělám si radost!!!
22. čer 2009 v 15:15  • Odpověz
místo něčeho dobrého na zub si koupím něco na sebe a prckovi...
22. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
danu to je ončo, pořádně si s prdísem nakupte.....tady bys s brejličkama moc neuspěla, leje a leje:slight_smile:......asi moc nepřibereš, to je pravda, ale zase nebudeš muset tolik hubnout, počkej až tady budeme nešťastný, jak máme každá pořád pět kilo nahoře a nejde to dolů....a ty budeš v pohodě, hubená a bez cukrovky :wink:
22. čer 2009 v 15:17  • Odpověz
DANUSCH - myslím, že tím že držíš dietu neznamená, že nesmíš jíst. Prostě jen upravíš jídelníček a jakoby pročistíš tělo. Určitě se jdi odreagovat, to pomáhá.
22. čer 2009 v 15:19  • Odpověz
tegga- tady je střídavě slunečno,ale i pod mrakem, ale s mýma očima bych si vzala brejle i za šera :grinning:
mě to nepřibírání vadí kvůli malýmu..aby měl dobrou váhu,aspoň ty 3 kg
22. čer 2009 v 15:20  • Odpověz
přesně jíst budeš, akorát častěji, v měnších dávkách....naopak do sebe nebudeš cpát žádný nehodnotný věci, ale samý zdravý....mimís si vezme, co bude potřebovat.....jsi drobek, tak to ani žádný obr být nemůže, ale uvidíš, že bude tak akorát :wink:
22. čer 2009 v 15:22  • Odpověz
DANUSCH - doktor ti snad říkal, že je prcek malý?
22. čer 2009 v 15:23  • Odpověz
danu jeden den sem kompetně prořvala a dotěď nemůžu říct slovo cukrovka před někým cizím, protože je mi prostě do pláče, a to už to vím pár dní, ale lepší se to :unamused:
sice se všude píše že ženský prý s touto dietou málo přibívají, ale mě se to nějak nezdá, ty porce co já mám napsaný si myslím že sou dost velký, mám obavnže to ani nepůjde sníst
spíš asi de o to že ta ženská jí pak vyváženě, zdravěji a v určitých ibtervalech, takže se možná málo přibere kvůli tomu, ne že by ty porce byly malý
22. čer 2009 v 15:23  • Odpověz
EVENA - jak si minulý týden mluvila o těch mdlobách, nebo co to mělo být je z cukrovky?
22. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
makka ptala sem se na to dnes v té dia poradně a cukrovka to asi není, nejdřív se ptala jestli mě viděl neurolog, já že né, ale ona říkala že se to někdy stává těhotným ženám že jim kolísá hladina nějakých minerálů v těle, tak to bude asi ono
a už to mám teď zrovna zase, normálně špatně cítím ruce, mám to tak 5x denně a řekla bych že to mám čím dál tím častěji, ale za pár minut to odezní samo
22. čer 2009 v 15:30  • Odpověz
Dala jsem do alba dnešní pupík :grinning: zkusím foto ještě večer :grinning: mám i foto zepředu,ale nemůžu ho nějak uložit
22. čer 2009 v 15:32  • Odpověz
holky, mně jak teď bolí ty klouby, tak si říkám, jestli to není od těhotenství spíš, než nějaká viróza... prostě jakoby mě bolely žíly, ale ne na nohách, ale na rukách...

jinak si taky myslím, že když se bude pravidelně jíst zdravé věci, tak se sice nepřibere tolik, ale přesto se přibere... některé těhotné jí jen maso, ne sladké, a taky přibírají...
22. čer 2009 v 15:33  • Odpověz
ale možná to má souvislost i mýma problémama s kloubama, mám v háji ramena a špatně třeba udržím věci v ruce ve zvýšené poloze, tz. že se třeba nemůžu pořádně učesat nebo si barvit vlasy, to je tak když děláte dělnici za pár šupů kde si ty ruce odrovnáte :frowning2: nechci se vidět v 50, to už to asi s bolestma v rukách nevydržím :unamused:
maja: krásně kulaťoučký :wink:
maja výstavní pupík, takový hočičí :slight_smile: já ho mám bych řekla víc rozteklej :grinning:
je zajímavý jak na nas vesměs kromě pipii ty pověry s bříškama sedí :slight_smile:
špičatý klučíci a kulatý holky :slight_smile:
22. čer 2009 v 15:36  • Odpověz
MAJA - ahoj, viděla si náš kočárek, mám ho v albíčku
22. čer 2009 v 15:37  • Odpověz
no je to zajímavý, že nemám ani mdloby,ani bolesti hlavy,pocení, extrémně časté wc a žízeň...prostě žádný z těch příznaků... :unamused:
22. čer 2009 v 15:37  • Odpověz
evena: pipiii tam má určo malýho Amálka... :grinning: pak bude překvapená u porodu :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 15:38  • Odpověz
makka - viděla jsem ho už když jsi na něj měla políčeno - dobrej kauf :wink:
maja-krásný bříško!!!!
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.