• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
danuš: to jsem četla, že tyhle projevy cukrovky jsou až po delší době, kdy ta cukrovka v těle je... tak ji máš asi fakt "jen" tu těhu a ještě se to těmi příznaky neprojevuje...
22. čer 2009 v 15:38  • Odpověz
EVENA - máš prostě upracovaný ruce. Většinou tyto profese trpí třeba tenisovým loktem, ale není to pravidlem. Třeba i lidi v kanclu, jak pracují na počítači. Možná bych s tím zašla k obvoďačce, ta tě někam pošle. Teda pokud ti to hodně strpčuje život.
22. čer 2009 v 15:39  • Odpověz
holky už končím v práci,jdu si spravit náladu...nakoupit úchyty na nové poličky, pak do toho Cherokee....nasadím brýle a kráčím...mamce zavolám z domova,brečení se neubráním....
tak pa pa
22. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
danuš: měj se pěkně, dobře nakup a drž se!!
22. čer 2009 v 15:42  • Odpověz
makka-neřekli mi,že je malý,je přiměřený k stupni těhu...
22. čer 2009 v 15:42  • Odpověz
pabli+danus+evena - děkujeme :grinning: začíná mi teď růst hodně dopředu :grinning: takže už mi všichni pomáhají i s obouváním :grinning:
22. čer 2009 v 15:43  • Odpověz
MAJA - můžeme si podat ruce, můj pupík vypadá úplně stejně. Manžel mi také zavazuje boty :slight_smile: , ale koupila jsem si raději na suchý zip. Z kočárku jsem nadšená, je stejně velký jako Baby Ozon, který je taky moc hezký.
22. čer 2009 v 15:46  • Odpověz
makka život mi to ztrpčuje, byla sem na různých vyšetřeních, nikdy mi nic nenašli, nevědí vlastně co mě mají léčit, brala sem někdy před 6ti lety nějaký silný prášky na bolesti a to bylo všechno, ale to bylo v době kdy mě ty bolesti probouzeli, nedalo se to vydržet a nemohla sem ani spát, teď už je to relativně vklidu, jen se to párkrát za den ozve
22. čer 2009 v 15:47  • Odpověz
danu kup měco pěknýho mimču i sobě :slight_smile:
maja :grinning: mě už přítel obouvá asi 14 dní, nezavážu si boty :grinning:
22. čer 2009 v 15:48  • Odpověz
EVENA - což je nejhorší, když tě něco trápí a doktoři neví co léčit. Většinou to vždycky svedou na psychiku.
22. čer 2009 v 15:52  • Odpověz
evena - mě už pomahají asi tak měsíc - boty na zavazovní mám zavázaný furt jen do nich vklouznu,ale sandále s přezkou na boku to je síla :grinning:
22. čer 2009 v 15:54  • Odpověz
MAJA - Jsou to někdy humorný věci, co? A to ještě nemáme úplně velká bříška, bude hůř.
22. čer 2009 v 15:56  • Odpověz
autor
holky jsem uplne nastvana!!!:frowning2: jsme se ted hodinu tady delala s tema obrazkama na zed a vyapda to desne, absolutne nevim jak to sladit:frowning2::frowning2: spadla jsme ze zidle a boli me zada, asi to cele vyhodim...:-X
22. čer 2009 v 16:11  • Odpověz
PIPII - zkus to nafotit, třeba ti poradíme.
22. čer 2009 v 16:25  • Odpověz
autor
makka, vyhodila jsme to ve vzteku... a ted brecim, chytla me nejak totalni depku:frowning2:
22. čer 2009 v 16:29  • Odpověz
autor
prislo mi to uz preplacany...az hnusny:frowning2:
22. čer 2009 v 16:29  • Odpověz
Počkej, jaký obrázky si dělala, myslela jsem že jsi je rovnou kreslila na zeď. Někdy v jednoduchosti je krása. Jelikož náš malej zatím nebude mít vlastní pokojíček, tak to řešíme zatím bordurou kolem postýlky a asi na strop takový ty hvězdičky, co v noci svítí. Myslím, že malej bude mít kolem sebe dost barevných a zajímavých věcí. Chápu tě, dala sis s tím hodně práce a teď je to na prd. Řekni si, přiště se to určitě povede a bude to ještě hezčí :slight_smile:
22. čer 2009 v 16:33  • Odpověz
autor
makka, neee, byli to koupene samolepici obrazky.... ale neslo mi to nejak pekne usporadat, prendavala jsme to asi 1000 krat a bylo to cim dal horsi:frowning2: ted jsme to jeste zkusila jednou nalepit( daji se lepit donekocne) a bud to tak necham nebo to cele uplne sundam, mame borduru s medvidkama, nebesa adt a ja nevim ale uz se mi to zda moc:frowning2: a takovyho nerva jsme nechytla uz dlouho:frowning2:
22. čer 2009 v 16:36  • Odpověz
PIPII - nemyslíš, že je to taky o zvyku, že vám v místnosti něco přibilo?
22. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
tak já mám o starost víc, dokrmuju tři korely ve věku 3-5 dní snad mi neumřou sou dost malý
22. čer 2009 v 17:05  • Odpověz
ahoj holky! kde všechny jste, vy chrníte :astonished: :grinning: ?
23. čer 2009 v 07:46  • Odpověz
Dobré ráno kočky :wink:
Včera jsem absolvovala poslední díl předporodního kurzu i s manželem, masáže u porodu apod. Prostě aby věděl co má dělat. Taky nám PA pustila porod na videu, můj můž byl v pohodě, ale někteří to myslím rozdejchávaj ještě dnes :grinning: :grinning: A to nemusí rodit! :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 07:46  • Odpověz
Tegga vidím, že píšem stereo :grinning:
23. čer 2009 v 07:47  • Odpověz
no aspoň tady nejsem sama:slight_smile:.....a nacvičovaly jste i dýchání k porodu a tak:slight_smile:?...manža se mnou na to má taky jít, já si myslím, že to tam s těma chlapama bude strašně směšný:grinning:
23. čer 2009 v 07:49  • Odpověz
Jo i dýchání se probralo. Manžel to bral děsně vážně, dokud jsem si nesedla na balon a on se mnou měl hýbat (dělat pánví 8) a on se mnou hýbal tak, že jsem si málem kecla na zadek :grinning: :grinning: Takže pak už se furt jen uculoval jak praštěnej. Ale jsem ráda, že to ani moc "nežral" a ani si z toho neděla šoufky.
23. čer 2009 v 07:52  • Odpověz
no tak já jsem zvědavá na nás:grinning:.....ale má pořád silácký řeči, jak se na to těší, tak ať si to pak užije:slight_smile:....my máme myslím šest hodin teorie, tam se mnou může taky, akorát nevím, co by poslouchal u kojení:grinning:....a pak dvě hoďky nácvik, jeden bez a jeden s manželem
23. čer 2009 v 07:56  • Odpověz
U nás právě proběhlo 12 hodin teorie v poslednich 3 týdnech a včera už to byla jen partnerká speciálka. říkala tam jen věci, které zajímaji tatuldy. Bylo vidět, že něktří jsou už připravení a instruovaní od partnerek, ale někteří vůbece nevědí co se od nich očekává a do čeho jdou.
23. čer 2009 v 08:00  • Odpověz
tak to já řeknu manžovi, ať to taky někde nastuduje, ať úplně nekouká :grinning: ...teda ty holky chrní čím dál dýl, taky se musím naučit spát do desíti:slight_smile:
23. čer 2009 v 08:04  • Odpověz
Tak nás ty kurzy teprve čekají, pokud tedy nějaké budou přes léto probíhat. Manžel určitě chce jít, protože je z porodu hodně vystrašený a prý mi při něm chce pomoct, ne ublížit.
23. čer 2009 v 08:25  • Odpověz
autor
ahojik, akorat razim na rehabilitaci, potom jedu pres celou prahu k me byvale doktorce pro svoji kartu, potom domu a odpoledne na tehu cviceni, nooo dneska tady moc nebudu, paaaa nestiham:grinning:
23. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.