• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
já mám jídlo vě dvě - svačinu jen na 2 jednotky, tak si asi odvážím 600 g melounu :grinning:
23. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
evena, tak se jich tam zkus zeptat, kolik to stojí.....ale neprodává se to po jednom proužku, ale po balení.....lososa bych taky hned slupla...ale nevím, jestli by mě stačily ty dvě brambůrky....
23. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
pipi-příznaky jsem neměla vůbec žádné!!!!
pipii na tom ve skutečnosti nic pozitivního není :grinning: to bych raději jedla sladký a ovoce kdy a kolik chci a klidně i přibrala, jen když se nebudu muset omezovat pořád váhou, časem a počítáním jednotek ... to je na palici :frowning2:
jdu obědvat,pustim si tv a pak jedu na alergo
23. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
ony ani myslím ze začátku žádný příznaky nejsou...teda můžeš chodit častěj čůrat třeba, ale poznej to v těhu, když i tak pořád cvrkáme a všechny......
já taky ne :grinning:
no právě, příznaky sedí na 90% těhulí :grinning:
23. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
heh, uz chci mit tu cukrovku za sebou....
23. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
Tak to já na záchod chodím hodně málo, takže to asi příznak cukrovky nebude. Tchýně mi říkala, že na sražení cukru je dobré syrové kysané zelí, což je pravda.
23. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
ja na zachod take nechodim zas tak casto..
23. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
makka: s tím zelím bych taky souhlasila... když se mi vyskytnou kvasinky, většinou je to z přemíry cukru, po různých oslavách a tak... pak mi pomáhá konzumovat i víc kysaného zelí... některé protikvasinkové diety jsou na tom přímo založené...
23. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
me se dneska tak starsne moc nechce na to tehu cviceni, zitra delam vlasy od rana, pozitri delam vlasy od rana... brrr, to bude neco..
23. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
PABLI - představ si, že jsem si koupila ten VITAGYN C, jak si doporučovala a udělal se mi z něho kvasinkový zánět.
23. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
autor
makka, ja jsme toho na na kvasinky, mykozy, paleni pouzivala milion, kazdy si musi nejit neco uplne jineho....trena ja nesnesu zavadeci cipky GYNOPEVARIL, potom se mi stav 100krat zhorsi a muzu se udrbat k smrti, vytok je horsi atd. Me nejvice vyhovuji olejove globule na zavadeni(ne na akutni pripad)je to na nabeh mykozy atd, jako prevence a potom mi dost zabirali vyplachy Tantum ROSA.(rosalgin). trpim na to od te doby co mam mesicky... a ted 3. rok docela v pohode, obcas jen v mensi mire, ale s tim uz nikam nechodim vzdy mi pomuze masticka Fungicidin a ty vyplachy a olejove glubole(ty jsou na predpis):slight_smile:... jsme zvedava po porodu.
23. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
makka: to snad není možný? mně to právě proti kvasinkám pomáhá! :confused: dělá to uvnitř kyselé prostředí... leda že bys ho měla i předtím dost kyselé a tím krémem sis ho ještě víc přikyselila (někomu se třeba dělají kvasinky i z nadbytku laktobacilů, které se jinak v boji proti kvasinkám běžně užívají...)
23. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz
pipiii: po gynopevarylu to byla i u mě děs a hrůza... ... jinak mi pomáhá canesten... ale ten se nemá v těhu dávat dovnitř, tak jsem jen občas potírala okolí, ale jen když to byly fakt kvasinky
23. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz
autor
pabli, cansesten je podobny jako fungicidin, ale fungicidin se mi zda lepsi a rychleji zabira a staci mene. Ja jsme to nikdy nezavadela, pouze na popraskany kolem vchodu do pochvy atd...:frowning2: ja jsme mela i Lactobacilus tablety 1krat denne a dost mi to pomohlo...na imunitu atd
23. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
pipiii: mně třeba ten lactobacilus zaváděcí v těhu nepomohl vůbec, jsem vybrala celou tu krabičku a nic, pak mi doktorka nasadila ten vitagyn C a měla jsem pokoj... :slight_smile: mně ten canesten pomůže takřka hned, asi druhý den, ale musí se pak mazat delší dobru (doporučují 7-10 dní), aby se to nevrátilo... já si ho vždycky mázla trochu dovnitř, když to svědilo i vevnitř, poradila mi to doktorka... ale jinak na prevenci jednoznačně femigel :slight_smile:
23. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
PABLI - spíš to bylo opravdu tím, že jsem to tam měla opravdu dost kyselé. Měla jsem slabý výtok. Jak jsem si vzala ten VITAGYN C, málem jsem se udrbala k smrti.Teď mám čípky od doktora na gelové bázi a jsou v pohodě. Zvenku mi to natírá manžílek, hrozně se při tom musím smát, protože si to celkem užívá a jak je taky pečlivý, aby to namazal všude :grinning:
23. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz
makka: jojo, asi jsi se překyselila :grinning:
23. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
Zrovna svačím 710 g melounu :slight_smile: to je komický si to vážit :slight_smile: připadám si jak pošuk :grinning:
mě pomáhá pimafucin, je mastička i čípky na zavádění, je velice šetrný a vhodný pro těhotné
naštěstí sem měla svědění jen jednou teď v těhu a pomohl mi jeden čípek
23. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
pabli, ja jsme nemela Lactobacilus na zavadeni, mela jsme ho imunitu v tabletkach a polykala jsme je kvuli strevum, aby se mi zlepsilo traveni,vysledek jsem videla za cca 3mesice. kdyz me chytne trosku svedeni a kuzicka mi jemne popraska, treba po sexu, tak si hned maznu ten Fungicidin a rano uz je to uplne v pohode. ted spolu spime uplne minimalne, na myti pouzivat ty myci penu s Tea Tree olejickem a mam od toho i lubrikant. noo jak rikam vyzkousel ajsme snad vsechno mozny, canesten mam taky doma.... pouzivala jsme ho driv, nez jsme objevila Fungicidin:grinning:
23. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
autor
holky, chci se vas zeptat, jak vase tehu proziva vas manzel/pritel??? lezi treba vedle vas a venuje se dlouho brisku, nebo jenom prijde, jednou pohladi a potom si dela svoje veci, ja jsem z toho spatna, ale ten muj na to nekonecne hlazeni atd neni a pohadali jsme se kvuli tomu, ze se nevydrzi chvili koukat na brisko, hladit ho...ze je zachvili podrazdeny, ze ho vyrusuji u PC, po celem dnu v praci atd:(
23. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
pipiii: jojo, tak ty laktobacily v tabletách jím pravidelně, jeden čas jsem musela i 2 denně, teď co mám ale to magnézium, tak mám zažívání a stolici dobrou :slight_smile:...ten fungicidin je bez předpisu?
23. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
autor
pabli, myslim, ze take na predpis....
23. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz
23. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz
autor
pripravek muzou pouzivat tehotne a kojici..ufff:grinning:
23. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
no, přítel, když jde třeba do posky nebo do hospůdky nebo prostě někam, tak se loučí se mnou a pak i s bříškem, říká Vítkovi, ať se má dobře... stejně tak mu dává večer dobrou noc a ráno ho hladí a přeje dobré ráno... když mě zrovna kope a sedíme vedle sebe s přítelem, tak mu položím ruku na své bříško a posloucháme... stejně tak večer, když si třeba vyhrnu košili a pozoruju Vítka, tak se přítel přitulí a hladí ho a domlouvá mu, aby nechal mámu spát :slight_smile:...někdy na něm vidím, že se mu třeba nechce takhle po práci poslouchat malýho a mít na mně ruku, když chce být zrovna u PC, ale je trpělivý, a když chci, aby poslouchal mimi, tak prostě poslouchá :grinning: ... ale nechce mi moc bříško mazat - to jen tak 1x týdně třeba, poněvadž on nemá moc rád krémy obecně, nerad mě i před těhu masíroval (to akorát, když v tom viděl pro sebe výhody --- sex :grinning: )
23. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
Ahoj holky! Jéje co to tu probíráte za nemoci - to ani neznám :grinning:
23. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.