• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
maja: buď ráda :grinning:
23. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
pabli - to sem a doufám že mi to vydrží a těhotenství se to nezmění, nikdy sem nevěděla co jsou to výtoky,svědění a ty kvasinky a další neduhy pipiny a bylo mi líto ostatních holek které musely lítat na gyndu
23. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz
já sem šla na gyndu až ve 20 letech :grinning:
23. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
já asi v 17 pro prášky... ty kvasinky se začaly objevovat až tak kolem 21 let... nejčastěji po braní antibiotik nebo po koupeli s pěnou nebo po střevní chřipce...
23. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
možná to bylo až po dvacítce dokonce :sweat_smile: a to toho ještě lituju, protože sem si šla pro antikoncepci a ta mi jen ublížila
23. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
ale co mi jednoznačně pomohlo nejvíc, bylo vysazení antikoncepce... půl roku jsem kvasinky neměla... a mohla jsem jíst sladkýho, kolik jsem chtěla... :slight_smile: svědění se objevilo zas až v těhu... doktorka říkala, že je to zvýšeným progesteronem, že na to prostě některé ženské trpí...
23. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
já právě přemýšlím, co po porodu, se mi k té antikoncepci nechce nějak vracet... ale taky nechci výhledově další dítě :grinning:
23. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
autor
ja jsme byla na gynde od 14let skoro porad!:-X brrrr

pabli ja sedim vedle manzilka a povidam mu o male, jak se hybe co dela atd a tak mu porad nazancuju at mi da tu ruku na brisko, az tedy po chvili da a mala nic... no chvili ceka, potom ho jednou kopne a uz se zase venuje svym vecem... ja porad mluvim dal kde kopla atd ael s nim to ani nehne a tak jsme mu rekla, zda mi brisko treba nebude chvili haldit a koukat se na nej a v tom se uz nastval a rekl mi, vzdyt jsme se ti uz venoval, chapej, ja take potrebuju delat svoje nejaky veci, pochybuju ze se nekdo deno denne mazli s briskem pul hodiny... a ja jsme se rozplakala...:frowning2:
23. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz
autor
pabli, take premyslim co budu mit za antikoncepci, nevim zda prasky, nebo neco jineho...kdyz jsme uzivala 3 krat 21 prasku v kuse bez menses tak jsme nemela vubec ty mykozy..ale nemela jsme absolutne chut na sex.
23. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz
pipiii: nojo, někteří chlapi na to prostě nejsou... :unamused:
23. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
pipiii: já na tom byla stejně - nulová chuť na sex... jsme se pak poslední měsíce před vysazením milovali tak 1x měsíčně... a to ne, že bychom jinak měli rutinní život nebo vztah!... tak jsme se dohodli, že s HA sekneme... no a najednou bylo milování i 2x týdně :grinning:... a to to nebylo milování za účelem splození potomka, to jsme se ještě hlídali :slight_smile:
23. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
autor
pabli, ja kdyz jsme vysadila, prisla ovulace, byla jsme tam uplne mokra, cela jsme se klepala na sex a myslela jsme ze znasilnim kohokoliv na ulici:grinning:
23. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
pipiii: :grinning: :grinning: :grinning: no - měla jsem podobný pocity, akorát jsem nechtěla kohokoli na ulici :grinning:
23. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz
jo a taky jsem byla při HA hrozně nervózní a plačtivá... to se vysazením taky zlepšilo, mnohem! najednou vyrovnaná a spokojená :slight_smile:
23. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
no já mám štěstí jak pablinka, naštěstí
přítel je dost pozorný, každý den mě bříško maže před spaním a to dokonce i sám od sebe, někdy i dvakrát :slight_smile:
Mája je dost aktivní tak mě pořád okopává, takže na něj třeba zavolám od televize a on od pc přiběhne a kouká a hladí, ale někdy na něm de vidět že ho ruším, ale dělá že přišel rád :sweat_smile:
loučí se s ní když de do práce /ikdyž spím - prej :grinning: /
a povídá si s ní a taky jí nosí dobroty jako ovoce a volá na mě třeba už od dvěří že donesl Máje broskev :grinning:
23. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
pipii :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
u mě všechno tohle nastalo po UTZ ve 20.tt, kdy jsme byli společně... najednou si přítel uvědomil, že tam uvnitř je fakt mimi :grinning: (no, vlastně i já:slight_smile:
23. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
přítel taky nebyl moc ze začátku aktivní, spíš bych řekla že sme si to prostě neuvědomovali a taky asi nevěděl jak se chovat nebo co
přecejenom teď už máme pořádnej pupek kterej už přehlídnout nejde tak i s velikostí pupku se stupňuje ta "láska" k němu :grinning:
ale vadí mi když mi šahá na pupek na veřejnosti, to se cítím dost divně a ruku mu odtahuju
23. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz
evena: a co jste používali za antiko, než jste se začali snažit, když to pak nebyla HA?
23. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
autor
ja si vzpominam presne na tu ovulku, kdy jsme otehotnela-:grinning:byla jsme v praci, kolem me samy buzici a tomu jednomu jsem rekla ze jsme starsne nadrzena, ze ho asi znasilnim:grinning::grinning::grinning: a on se me lekl a rekl ze mu to prijde nechutny:grinning: ale byl fakt peknej a ani nevypadal jako buzik:grinning: no a ten den jsme vecer otehotnela:grinning:
23. čer 2009 v 15:24  • Odpověz
autor
...samozrejme s mym manzelem!!!:grinning::grinning::grinning::grinning: ktery byl ze me uplne mimo, pac me takovou neznal:grinning:
23. čer 2009 v 15:26  • Odpověz
autor
papa jdu na tehu cvico:slight_smile:
23. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
Můj přítel taky není moc aktivní. Většinou když si jdu třeba lehnout k televizi, tak si hladím bříško a malý se hýbe. Tímpádem zavolám manžílka, bez reptání přijde, ale jak naschvál se malý uklidní, někdy se to i poštěstí, že se ozve. Jenže manžel moc dlouho s námi nevydrží, protože se třeba zrovna koukám na nějaký seriál, který považuje za debilní a jde hrát na počítači. Na druhou stranu mi pomáhá i v jiných věcech, zavazuje boty, maže pipku, holí mě kdekoliv... Nelpím zas tolik na tom, aby mě pořád ohlazoval a sahal na bříško. Je na něm vidět, že je hodně šťastný a těší se na malého. Je vykulený z toho, jak bříško roste. U mě je zvláštní to, že malý je nejvíc aktivní když jsem v práci a reaguje, když mi manžílek telefonuje :slight_smile: Večer mě nechá spát.
Jinak jsem vyzkoušela 2 druhy antikonce a nejraději bych se k ní nevracela, ale jak se jinak chránit?
23. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
makka: já měla restovar, pak triregol, pak loette, pak minervu, pak jeanine... u restovaru jsem přibrala 6 kg za měsíc (!), u triregolu začaly ty mykózy, u minervy jsem byla šíleně nervózní a plačtivá (ale fakt děs!!!), jeanine bylo realtivně v pohodě, ale zas nebyla vůbec chuť na sex... taky bych se k tomu nevracela... náplasti jsou prý lepší, co se týče libida apod., ale na druhou stranu se mi nechce chodit s poměrně velkou náplastí, i když není vidět... pak jsou nějaké vkládací antiko kroužky, ale zase nevím, aby mi to zavádění nezpůsobovalo další mykózy, no pak taky různé spermicidní krémy, které zas nejdou tak účinné... no, 5 měsíců jsme praktikovali přeruš. soulož nebo s kondomem a neotěhotněli jsme, a jakmile jsme toto praktikovat přestali, šlo to hned...
23. čer 2009 v 15:33  • Odpověz
autor
ja mela Diane 35, Minervu, Minisyston, Pramino a Regulon...myslim ze nejhorsi byl Minisiston-migreny, bolesti zad a zvrate. Skvely bylo Pramino, ale diky 3 fazi jsme nemohla spojovat platicka a tudiz jsme spinila a nemulo to ochranu pred pocetim-nevedela jsem:grinning: regulon(muj posledni byl ok) ale zadna chut na sex ani u jednoho, ztrata prirozene vlhkosti tam dole a mozna i zhorseni zanetu, nekdy cysty... chci se zeptam na damsky kondom(na cipek) a na jine metody-naplasti nemaji cenu je to stejne jako tablety..no uvidim:grinning: co mi doporuci doktorka.
23. čer 2009 v 15:40  • Odpověz
My snad půjdeme do té přerušované soulože, nebo fakt nevím. Ne kecám, ale s bývalým nám to vždycky vycházelo, ale pak ty nervy. První antikoncepci jsem měla TRIREGOL, pak jsem po 5 letech přešla na JADINE, která byla o dost dražší a prý nebude mít přemenstruační syndrom, což vůbec nepůsobilo. Takže driják jeden vedle druhého. Chuť na sex také žádná
23. čer 2009 v 16:09  • Odpověz
no my snad skončíme na kondomech a v neplodných dnech třeba přeruš. soulož... fakt nevím... ale je mi jasné, že doktorka bude doporučovat prášky :grinning:
23. čer 2009 v 16:12  • Odpověz
já sem brala jakousi antikoncepci /prášky/ někdy okolo 21 let a jen 3 měs. - měla sem po ní tak příšerné svědění a výtoky že sem to vzdala a žádný práčky už bych nikdy nebrala
s nynějším přítelem sme používali kdysi kondom jenže se mu to protivilo tak sme to dělai bez, a jak sme se začali snažit před letama o mimčo tak sme zjistili že sme za kondomy vyhazovali zbytečně peníze :grinning: :grinning: protože se zadařilo po 4,5 letech a jen díky jedněm zázračným pilulkách co zobal, věřím že bez nich bysme se snažili ještě teď :grinning: :grinning:
antikoncepci na to aby mě chránila po porodu asi nepotřebujeme, ale zkusím se pak zeptat na jedny injekce a ty ti zastavý úplně menzes, to by se mi líbilo, protože jí mám strašně bolestivou, to je tak jediný důvod proč bych brala HA
23. čer 2009 v 17:03  • Odpověz
čau holky,je to možný-jsem první :slight_smile:
24. čer 2009 v 07:39  • Odpověz
tak ke včerejšímu tématu-brala jsem Minisiston asi 9 let a rok před těhu Lindynette...obojí jsem snášela dobře,akorát to prostě potlačuje chuť na sex :frowning2: ,takže uvažuju, že po porodu se k nim nevrátim...uvidím
24. čer 2009 v 07:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.