• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Ahoj holky! :slight_smile: V 9.45 máme být u doktora - už se těším!
24. čer 2009 v 08:14  • Odpověz
autor
Ahojik holky, tak ja jsme uz od pul sedmy vzhuru, s manzelem jsme tady uklizeli, pac na 8h mela prijit zakaznice....ale nikde zatim neni...zadna smska, nic:/ jsme kvuli ni vstavali, uklizeli...a ona ani nenapise ze ma zpozdeni..:frowning2:
24. čer 2009 v 08:15  • Odpověz
autor
...teda jestli dorazi:frowning2:
24. čer 2009 v 08:15  • Odpověz
MAJA - tak pozdravuj doktora :slight_smile: má podle mě poslední dobrou moc dobrou náladu. Úspěšnou prohlídku.
24. čer 2009 v 08:16  • Odpověz
autor
huuusty, ja jsme teprve 4. prispevek:grinning::grinning:
PIPII - třeba zaspala a ty na ní nemáš číslo?
autor
makka, nn nemam, ale uz je tady:grinning: nejaka mlada holcina, takze uplne super:grinning:
24. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
tak dneska mám cukr úplně nízký,takže dieta funguje hned od začátku :slight_smile: dokonce ráno na lačno až moc nízký,takže si musím večer dávat 2 večeře :grinning:
24. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
makka-ty máš taky těhu cukrovku nebo ne??
24. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
dobré ráno holky :slight_smile:
24. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
danuš: no to je super zpráva, po ránu :slight_smile:... já si budu v 10 h volat na výsledky stěru z krku, pak na 12. h jdu ke gynekoložce, ta mi snad řekne výsledky testu na cukrovku, a pak na 13. h na alergo :slight_smile:
24. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
DANUSCH - mě řekla sestřička, že ji mám lehounce zvýšenou, což je prý normální :unamused: 1. 7. jdu na kontrolu, tak se zeptát přímo doktora, abych něco nezanedbala.
24. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
Ahojky holky... :slight_smile: všem hezké rááno..
24. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
nazdárek! já jsem dneska nějak zaspala:grinning:....danu super, jen tak dál :wink:
24. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
renu, tegga: ahojky :slight_smile:

já bych ještě spala, ale vzbudila mě sousedka, no, stejně bych už musela pomalu vstávat, abych všechno stihla :unamused:
24. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
já musím dnes stihnout akorát kadeřnici, konečně mě ty vlasy zkrátí, mám to strašný....pabli budu držet pěsti, ať máš dobrý výsledky toho testu :wink:
24. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
tegga: dík, ale jak se to tady tak množí, tak si tak nějak myslím, že tam ta cukrovka určo bude!... :confounded:
24. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
ale houby pabli...hlavně nad tím moc nedumej....
24. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
holky mě dneska přišli ty plenky do kočíku..jsou hezké..
24. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
holky od jaké firmy budete kupovat chůvičky??
24. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
danu to je super, koliks měla hodnoty?
to sem nevěděla že když máš hodně nízký nalačno že se musí večer víc nejíst
já měla včera po obědě 8,7 což je přímo katastrofa - z předepsaných 65 g sacharidů sem snědla 50 a stejně ...
navíc sem to blbě pochopila, myslela sem si že ty předepsaný sacharidy sníst musíš, a ono ne, můžeš klidně míň, já sem z toho měla depku protože to bych se asi jen přežírala, včera sem tu hodnotu obrečela jak želva, pak mě bolela hlava a měla sem zvýš. teplotu 37, naštěstí to nerosto ale za hodinu kleslo na normál :unamused:
24. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
renu já chůvičky kupovat nebudu, budu mít ten monitor dechu takmbudu klidná a když bude plakat, tak to uslyším a chůvičky si myslím že teda nepotřebuju
24. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
evena já je chci když budu mět malého na dvoře nebo v zahradě tak ho neuslyším...ale nevím jakou značku koupit..
24. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
my asi chůvičky budeme kupovat, kvůli domečku u manžových rodičů, tady v bytě je nepotřebujeme.......evena to je mě líto...jestli ono to měření člověka spíš nestresuje......
24. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
pabli když jsi kupovala na mmb to povlečení, tak jsi to hledala v kojeneckých potebách nebo bytovým textilu?
24. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
taky si myslím že je to děsně stresové pořát měřit....
tegga a jakou značku budete brát??
24. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahoj holky, tak mě říďa ráno hýbla žlučí. Šla jsem za ní, aby mi podepsala tu dovolenou a ona se začala vytáčet, proč jdu tak brzy, když by mi mohla dovolená navazovat na mateřskou dovolenou. Tak jsem jí prostě řekla, že mi pak před mateřskou proplatí týden neschopenky, což znamená že 3 dny a víkend nic neplatí, takže jí jde o 2 dny, aby mi zaplatila. Řekla jsem jí, že už toho mám v práci dost, že jsem mohla jít klidně na neschopenku i dřív, ale počítala jsem s tím, že půjdu od července na dovolenou. Hlavně, že o tom ví 2 měsíce, že budu končit a není ani schopná sem někoho místo mě vzít, takže to ods.. moje kolegyně. Myslím si, že snad dojde k tomu, že tu budou ženský i práci rodit :wink: V práci jsem nedostala ani žádnou úlevu, prostě sedím na prdeli od rána do večera a sotva si můžu dojít na záchod, protože sedím přímo u vchodových dveří a nedá se nic zamknout.
24. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
renu to zatím vůbec netuším, já se po tom ještě ani nedívala :slight_smile:
24. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
makka to máš za to, že jsi s tím nešvihla a nešla na neschopenku hned...já to říkám pořád, měly jste se na to všechny vykašlat a mhly jste být v klidu....
24. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
Já chůvičky a monitor mám od známé, takže je kupovat nemusíme. Jelikož bydlíme v baráčku, budu chůvičky potřebovat, protože malý bude spát i na zahradě v kočárku. Včera jsem koupila na MMB tašku ke kočárku, je to i přebalovák, 250 Kč. Což je skvělá cena, protože když jsem viděla ceny v obchodě, málem mě omyly. Pěkné tašky mají v DM, ale 600 Kč je na mě dost.
24. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.