• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
teď jsem fakt ráda za těch 8 kg nahoře, touhle cestou už moc nepřiberu,zhubnout nesmím,ale bude to boj
24. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
hm, tak to je blbý...a.si bych si dělala jídla doma a nosila si to do práce, i když taky by se mi asi každý den nechtělo....
tegga-ty sháníš deku a polštář do postýlky nebo do kočárku???
do postýlky...chci se ještě podívat, jestli nenajdu někde levnější....hlavně teda v kamenných obchodech, když to bude bez poštovnýho, jestli mě to nevyjde na stejno
24. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
do kočárku nevím, původně jsem chtěla jen deku, ale možná tam taky koupím tu peřinku a polštář, je to hezčí
24. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
tegga-dneska máme filé zapečené se zeleninou a brambory...takže " košér" jídlo :slight_smile: Knedlíky taky můžu,ale jen 110 g bramborových a 85 g houskových
24. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
mě u toho mantinelu vadí, že když bude prdík úplně malý, tak chci mít postýlku hned u sebe, abych vždycky jen koukla a viděla, že dýchá a je oki...takhle, přes ten mantinel tam neuvidím....
24. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
no a jak budeš v jídelně odměřovat, kolik je 85g houskovýho knedlíku
24. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
tegga-kolem těch 400,- seženeš myslím i v krámě...já si chci objednat tu sadu do kočárku,využijem jí i do kolíbky :slight_smile: původně jsem jí taky nechtěla :grinning:
24. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
tegga-plná porce bývá kolem 200 g přílohy,takže si dám třeba 3 knedlíky
24. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
ajo, to je pravda...tak to je dobrý, tři knedlíky já ani nesním...a jak vypadám:grinning:
24. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
danu uděláme s manžou nějaký takový fotečky, jak máš ty:slight_smile:.....ale až mu bude trošku líp.....akorát, že já na nich nebudu jak ty, ale jako velryba:slight_smile:
24. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
tegga-ale ale, jaká velryba :grinning: hlavně ty čb jsou vždycky lepší :wink:
24. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
danu mě už nepomůže ani kdyby to byl negativ:grinning:
24. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
přesně,já sním houskový i normálně 2-3 ks, takže to není tak drastický....a bramborový 4 ks a je to ok :grinning: br. kaše můžu dokonce 325 g,to je dost co...
24. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
já sním bramborové kaše hodně, protože ji mám hrozně ráda...ale nedovedu si představit, kolik je 325g....já to zkusím někdy zvážit:slight_smile:
24. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
teď si užiju zeleniny až až a pak při kojení jí nebudu jíst skoro vůbec,no sranda...v tom diab. jídelníčku je zelenina ke každému jídlu...
24. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
Tak já budu mít do kočárku zatím jen deku a pak když bude větší zima, tak fusak. Mám i peřinky do kočárku, jen nemám povlaky. Stejně na ten kočárek hodím takový ten kryt, takže stejně peřinka nebude vůbec vidět.
24. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
tegga-já kaši taky miluju,tak aspoň něco :slight_smile: k tomu masíčko s dobrým sosíkem nebo karbanátek-hmmm
24. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
makka-já ty peřinky využiju až na jaře a v létě...předtím si je dám do kolíbky...do kočárku mám fleesovou deku a fusak...a navrch taky tu slídu...
24. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
autor
kuk, jsem tu, tak nakonec jsme s tou holinkou krasne pokecala:grinning: ukazala jsme ji fotky ze svatby, ze svatebni cesty a z toho strihani byla uplne nadsena:slight_smile: takze jsem strasne rada:slight_smile:

holky a kdyz jsme ji ted sla doprovodit tady po chodbe tak jsem potkala jakousi sousedku (70let) a pockala az ta oje kamaradka odejde, postavila se proti me, koukala mi do oci a rekla- jezis vy jste tak strasne moc krasna!!! jezis to snad ani neni mozny... a porad dokolecka, tak jsme ji rekla ze cekam miminko a ona, ze si myslela ze mi je 15:grinning: ja jsme ji rekla ze mi je 23 a ona zase ze jsme tak krasna atd, jestli je muj muz taky tak krasnej talian:grinning: no a poooorad dokola:grinning: ze pry ted bude mit krasny den:grinning:
24. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
dneska přiděláme 2 poličky do předsíně..na ně si dám krabice a boxíky na věci..takže mi ubyde trochu brajglu...kdo by řekl,že malej prcek má tolik věcí co?!
24. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
a k tomu tematu tady, chuvicky uz mam nejake uplne obyc v te sade co jsme koupila, budeme je mit jenom k nasim na barak, doma je nepotrebujeme a monitor jak jsme rikala budu porizovat az na radu odbornika po porodu, stejne tak asi i odsavacku.

do kocarku mam fusak a na to dam jeste perinku, aby v time bylo mimi fakt teplo, na jaro, leto potom deky do sportaku, popripade jejich fusak na sportak.
autor
danus, my uz mame krabice na skrini:slight_smile: plny bordelu, hned se nam tu dooost ulevilo, ty krabice se nam sem krasne hodi a byli levne:slight_smile:
autor
jeee, holky blizime se k 10 000 prispevkum, ale uz se nemusi delat nove temata:slight_smile: takze muzeme byt porad tady:grinning:
24. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
pipi-no vidíš, vždyť jsem ti to říkala,že jsi hezká :grinning: Kuba moc talian není co :grinning: :grinning: :grinning:
takže máš novou zákaznici ne??Ta k tobě teď bude chodit,když byla spokojená :slight_smile:
24. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
danus, jj uricte nekdy prijde, ma krasny dlouuuhy vlasy a ja ji to krasne sestrihala, dost se bala, ale byla prekvapena a porad si na ne sahala atd:slight_smile:
24. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
to si přesně dneska udělám k obědu danu, msíčko s bramborovou kaší:slight_smile:
24. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
jeste ze jsme ty duchodkyni nerekla ze jsme kadernice:grinning::grinning::grinning:jeste by ode me chtela trvalou..uff:grinning: nebo vodovou:grinning:
pipi-a foto jsi udělala??
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.