• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
já jdu taky dneska ke kadeřnici, tak doufám, že budu taky příjemně překvapená, ne jako vždycky:grinning:
24. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
já ty peřinky do kočárku asi koupím, líbí se mi....
24. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
nn, nefotim ty zensky jsou z toho vzdycky vjukany:grinning:ja fotim jenom kdyz je to velika zmena v barvach...:slight_smile: tuto jsme jenom smikala:slight_smile:
autor
tegga a ty se mi potom vyfotis a ja te ohodnotim:grinning:
pipiii tak to ani náhodou:grinning:....už tak nemám poslední dobou moc vysoký sebevědomí, ty bys mi ho pohřbila úplně:grinning:......nenechám si tam dávat barvu, jen mi to ošmiká, takže tam nebude nic k vidění:slight_smile:
24. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
tegga..ty mrsko:grinning: ja nevim proc zrovna ty nemas vysoky sebevedomi?!.... ja mam bedaru tri prdelky, bolaky a strupy na brade a slepy sousedce se libim..:grinning::grinning::grinning: no stydim se ted svleknat i doktoru kvuli tem bolakum...jinak prsa mam fakt gigantni:grinning: a ty jsi hubena.
24. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
prostě nemám, je se od jakživa strašně podceňuju a teď co jsem napuchlá těhule, tak je to úplný konec:grinning:.....ale jednou se nechám ostříhat od tebe:grinning:
24. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
hele pošli mi sem taky tu babču, ať mi řekne něco pěknýho:grinning:
24. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
autor
tegga, nechapu:frowning2: prijdes mi moc sympaticka.... a na te fotce ze svatby jsi uplna vychrtlinka:grinning: noo nevim, ja jsem sebe nikdy neresila, mela jsme pritele, ted uz manzela a nezalezelo mi jak vypadam, ja jsem se vzdy snazila pekne upravit a na koupaku jsou nekdy divny pohledy atd, ale jak rikam kdyz jsme idela ty sebevedomi obludy u more:grinning: tak ted mi je uz vsechno jedno.. a v tehitenstvi mas preci pribrat, ja jsem ted koukala na fotky s moji kamoskou loni a dost jsem v obliceji pribrala atd..:grinning: ale je mi to jedno, zivot je zmena a po porodu bude zase jina atd:slight_smile:
24. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
tegga, vim ze jsou mnohem hezci holky nez ja, postavou, maji krasny nohy, krasny zuby atd. ale ja to neresim, vim ze se libim plno chlapum a sama sebe se snazim mit rada asi od 18-ti kdyz se mi dost zlepsilo akne, do te doby jsme treba v lete nenosila tilka, trika s velikym vystrihem, cloveku jsme se nepodivala do obliceje, starsne jsme se za sebe stydela...ale to nejhorsi je za mnou, umim si udelat pekne vlasy, koupim si neco na sebe a je to:grinning:
24. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
no joooo pipiii, ale před těhu jsme byly vychrtliny všechny:grinning:.....to jo, já si to taky říkám, že po porodu to zase bude všechno pryč, doufám:slight_smile:.....mě může manža vykládat, jak jsem pěkná, jak mi to sluší a já nevím co...já mu prostě nevěřím, mám to nějak zakódovaný v sobě:slight_smile:
24. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
autor
tegga, jenze ty jsi mela ty depky, i kdyz jsi byla hubena:grinning:..nechapu?!?!:-/
24. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
to ne, když jsme byla hubená, tak ne:grinning:....
24. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
o hubenosti to taky není ... já bych vám teda raději poslala fotku z mýho nynějšího vyžranýho období kdy momentálně vážím 80 kg než před asi 3ma letama kdy vážím něco přes 40 a vypadám jak kdybych vylezla z koncentráku, žádný prsa, kostnatý zadek, propadlý tváře, břicho ... hrůza a děs :grinning: :grinning: te´d sem sice vyžraná ale aspoň vypadám jak ženská :grinning:
24. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
na sváču sem slupla zakys. smetanu a 100 g třešné, je to fakt prča si to vážit, dnes se mi nějak zlepšila nálada :grinning: :grinning: a k dnešnímu dni vážím o kilo a půl než před pár dnama ... takovou dietu pak budu držet po porodu aby shodila :grinning:
24. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
ahojky holky jsem z5 byla jsem na pracáku...opruz... :frowning2:
24. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
statečně trénuju na období po porodu :grinning: po třech hodinách du opět krmit tři hladový krčky :slight_smile:
24. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
renu ty tak docházích ikdyž seš těhu? stejně to práci nedají tak tě tak ani nemusí tahat ne ...
24. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
evena právě že musím tam chodit...jinak bych musela na neschopenku a tam bych měla ty blbé vycházky...už tam pujdu jen jednou naposledy a to se vyřadit...
24. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
holky dneska jsem byla s kamoškou co má malou holčičku a říkala že kdyby mohla jít rodit tak klidně jde....prej to byla paráda když ji malou položili na bříško a malá otevřela oči a podívala se na ni...já už se na to tak těšíím...
24. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
renu-jé,já taky :slight_smile: chce to víc takových pozitivních názorů :slight_smile:
24. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
Za chvíli jedu s kolegyní na zámek vyřídit něco kolem zítřejší akce....venku je pořád hnusně,sem tam poprchává...fakt konec června jako vyšitej... :frowning2:
24. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
danu oni prej hlásili že takhle bude i v červenci...prej bude hezky až na přelomu července a srpna..tak jsem zvědavá...ale my co budeme mět ty bříška tak to špatné počasí je lepší ne??
24. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
renu-no jo,ale já mám těhu šaty a sukýnky a je mi líto,že sem je užila zatím jen v květnu....v tomhle počasí nevim,co na sebe :unamused:
24. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
já zatím nic nepořizovala teprve na sebe začnu tak uvidím podle počasí..
24. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

tak cukrovku nemám :slight_smile:
měla jsem hodnoty z krve: 2,6-6,9-5,4, takže dobrý :slight_smile:

jinak nemám ani další kilo nahoře, pořád 5 kg nahoře celkem :slight_smile: poslouchali jsme zase srdíčko, tak to bylo fajn :slight_smile:
24. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
pabli tak to moooooc gratuluju....SUPER.... :slight_smile: :slight_smile:
24. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz
renu: děkuju :grinning:
24. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
gratuluju :slight_smile: to ti teda musel spadnout velkej balvan ze srdce co když vidíš jak se tu cukrovkářky hromadí :slight_smile:
24. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz
du si nachystat obídek, už máme konečně nové brambory tak si pošmáknu :slight_smile:
24. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.