• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
evena: no právě! mně to přišlo jako jasná věc, že cukrovku budu mít taky :grinning:
24. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
holky, já jsem rok před otěhotněním měla 68 kg!... při mé výšce 152 cm teda už fakt obezitka :grinning: ... tak jsem se do toho pustila, začala hubnout... 5 kg za půl roku, dalších 5 kg pak šlo samo při vysazení HA... teď mám 65 kg podle doktorky (62 podle domácí váhy), takže pořád nejsem na své tloušťce před rokem a půl, tak jsem celkem spokojená... :wink:

tegga: já myslím, že jsi moooc pěkná a sympatická... akorát se málo fotíš, tak tě pak nemůžeme tak dobře posoudit! :slight_smile:
24. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
pabli super, gratulace:grinning:......já se fotím, ale nedávám vám to sem, protože se mi ty fotky nelíbí:grinning:.....a hlavně,nechci mít na netu fotky obličeje, proto jen ty pupíny:grinning:
24. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
autor
jee, gratuluji pabli!!!

moje nove brisko na konci 24tt, dneska jsme uz zacala 25tt:slight_smile:
24. čer 2009 v 16:12  • Odpověz
pipiii: nojooo, to bude malý Amálek, až vyleze :grinning: ty máš fakt tak ukázkově špičatý klukovský bříško :slight_smile:... ale krásný :slight_smile:
24. čer 2009 v 16:13  • Odpověz
autor
pabli:grinning::grinning::grinning: amalek:grinning::grinning::grinning: s pipinkou:grinning:
24. čer 2009 v 16:13  • Odpověz
pipiii: třeba mu ten šulínek naroste těsně před porodem :grinning:
24. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
ale fakt to tady v diskuzi celkem sedí - špičatý bříško = kluk... až na tebe :slight_smile:
24. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
Ahoj holky! Tak se mi zas ulevilo - cukrovku nemáme - toho sem se bála, protože taťka si 3x denně píchá
No a jinak je vše v nejlepším pořádku :grinning: Máme navrh 14,3kg, na příští kontrolu jdeme 22.7. a budeme dělat ultrazvuk a fotečky Barunky :grinning:
24. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
autor
pabli...:grinning::grinning::grinning: jsem pipiii- pípák:grinning: musim mit neco extra:grinning: ale mam porad male brisko:grinning:
maja: gratuluju ke kontrole a k necukrovce! :slight_smile: já jdu na příští KO 16.7. a budou mi brát prý poslední krev (nějaké ty testy, co se dělají ve 3. trim. ještě)
pipiii: protože nejíš :slight_smile: kdy jsi měla naposledy chlebíček, nooo? :grinning:
24. čer 2009 v 16:28  • Odpověz
pabli - děkujeme :wink:
autor
maji, 14,3 kg.... nechces mi nejaky kilo pujcit??:grinning::grinning::grinning: jinak moc gratuluji ke kontrole:slight_smile:
já tu mám před sebou lečo s klobásou... dřív mi vůbec nechutnalo, ale teď děsně :slight_smile:
maja: že ty ses vážila s 2 pytli brambor? na fotkách to vůbec na přírůstek 14 kg nevypadá :sunglasses:
24. čer 2009 v 16:30  • Odpověz
pipiii - klidně si pro nějáký to kilčo přijedˇ- ráda Tě uvidím :grinning:
24. čer 2009 v 16:30  • Odpověz
pabli - s bramborama né, ale s kozama :grinning: no na fotce to možná nevypadá,ale jinak si hodně lidí myslí,že už budu rodit :grinning:
24. čer 2009 v 16:33  • Odpověz
maja: mně zas každý říká, že jsem nějak pohublá - ve tvářích :grinning:
24. čer 2009 v 16:34  • Odpověz
maja: ty kozy nech příště v čekárně, ty se do ordinace nevodí :grinning:
24. čer 2009 v 16:34  • Odpověz
24. čer 2009 v 16:41  • Odpověz
MAJA - také gratuluji ke kontrole. Mě čeká kontrola 1. 7., ale to ještě nevím co budou dělat. Brala bych také nějakou další fotečku, poslední mám z toho velkého ultrazvuku. Já mám navrch cca 10 kg a myslím, že nekončím. Také se mi zdá, že se mi to hodilo všechno do prsou.
24. čer 2009 v 16:49  • Odpověz
PIPII - myslím, že zrovna koukáš na své dítko, protože určitě bude také vlasaté po tobě :slight_smile:
24. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
autor
jdu se zvazit:-X
24. čer 2009 v 16:51  • Odpověz
autor
tak vazim na nasi vaze 56,5kg:grinning: to znamena na vaze u lekarky bych mela 57, coz znamena ze mam nahore skoro 4kila:grinning: :sunglasses:
24. čer 2009 v 16:52  • Odpověz
autor
makka, u manzilka jsoiu zase plesaty deti..:frowning2: ja chci aby mela vlasky..!!!:grinning:
24. čer 2009 v 16:59  • Odpověz
musela se si odběhnout do krámu pro mouku - dnes má miláček svátek tak musím jít péct
pabli - když oni se ty kozy beze mně nechnou :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 17:02  • Odpověz
maja mi dvě máme naprosto totožný obří břuchy :grinning: ale nechápu kams dala 14 kg :fearful: nevypadáš na to, mě vyrostl za posledních pár dní neskutečně, teda děsím se jak bude vypadat před porodem, to už ho asi neunesu
a gratulace k pěkným zprávám :slight_smile: :slight_smile:
ale věřím tomu že k nám do klubu cukrovkářek už se nikdo z vás nepřidá :grinning: taky už je nás dost a další nechceme :slight_smile:

zase sem nakupovala :slight_smile:
trochu sem se plácla přes kapsu a koupila si těhu gatě za 1200 ... přítel to myslím rozdýchává ještě teď :grinning: :grinning:
a super těhu triko s dl. rukávem za 350, tu cenu snášel dobře ... a aby se Mája necítila odstrčená tak sem jí koupila od lamaze krásnou panenku :slight_smile: a pak sme šli to tesca tak ještě dalšího hajínka :grinning:

jo a taky vám musím říct že v tescu je výprodej dětských hadříků, svevy fakt bomba, ale já už mám tolik věcí že sem odolala a neutrácela :slight_smile: :slight_smile:

a taky mám ohřívačku lahví + dětské stravy v jednom byla dost slevněná tak sme jí vzali :grinning: ufff a to je vše :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 23:31  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

evena: to jsi se rozšoupla, teda :grinning: ta naše ohřívačka je taky na lahve i na dětskou stravu, jakou máte vy? My Canpol Babies
25. čer 2009 v 06:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.