• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
teda pipiii to je něco... :angry:
19. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz
pipiii: to je prostě děs!!!!!!!!!!!!! člověk aby se bál se nechat zaměstnat... a to jsi byla určo v nějakým "lepším" kadeřnictví, viď...
no, tak já jdu něco dělat, za chvilku přijde miláček a já tu mám kolem sebe jen bordel :grinning:
autor
pabli, bylo to nejluxusnejsi kaderncitvi v Praze, chodila k nam smetanka. Belohorcova, Partysova, herci, zpevaci, zamozny podnikatele:-X
19. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz
autor
http://www.youtube.com/watch?v=ynobxQLd_m8

text pisne : NA drzku padam, paridam padam:grinning::-d:grinning::grinning: vystizne pro me:grinning:
19. kvě 2009 v 15:17  • Odpověz
čau spisovatelky§ jdu se pokusit vás dočíst:grinning:
19. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz
autor
tegga, nemusis:grinning:
19. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz
PIPII - to je stejné jak u mého manžela. Je právník u hasičů, samozřejmě si všichni myslí, že se válíme v penězích. Když máme tolik peněz, proč si barák neopravíme hned. Jeho plat činí 24 000 Kč hrubého. Hodně lidí má dost zkreslený informace :unamused:
19. kvě 2009 v 15:24  • Odpověz
tegga: podívej se do mého alba na nové přírůstky :slight_smile:

pipiii: no fakt - nemám slov... to je teda něco!... to je pravda, s takovými si radši nic nezačínat, ani soud... ještě bys jim musela něco platit :grinning:
19. kvě 2009 v 15:24  • Odpověz
19. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz
autor
jj nekdy ty zkresleny informace jsou husty, ja kdyz jsme sla do prahy tak jsme take mela ruzove bryle:grinning:
19. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz
Na testu na cukrovku byla včera kamarádka takže mám čerstvé info :slight_smile:

Chodí se tam ráno na lačno. Vezmou ti krev, pak vypiješ něco děsně sladkého, zas ti vezmou krev a pak musíš 3 hodiny sedět v čekárně. nikam se chodit nesmí a má to dva důvody: - můžeš sebou seknout, ten sladký roztok prý nesmí vyprchat z těla moc rychle. Pak ti zase vezmou krev. :frowning2:

Chodí se na to ve 24 týdnu. Je to prý dost nechutný, ale dá se to přežít. Nejhorší je jak člověk nic nejí. O tom, že se nesmí ani pít kámoška nic neříkala. :slight_smile:
19. kvě 2009 v 15:27  • Odpověz
tak jsem to dočetla zpět asi jen o dvě stránky...nedá se to a nic podstatnýho, krom toho, že si pablinka sama smontovala lehátko tam není:grinning:...jsem po dnešku úplně vyfluslá....ale mám první tři úlovky ze sekáče:grinning:
19. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz
autor
http://www.youtube.com/watch?v=PZpgeYwxFIM

holky, nevim zda jsme vam to z neposilala, ale je to husty:grinning:

edith, aha tak na tu cukrovku asi pujdu az priste
ježiš,vy jste toho zase popsaly...na cukrovku se chodí nějak mezi 24 a 26 tt, takže to vás ještě pošlou....já se tam mám objednat...do nemocnice...
už pádím na bus,musím ještě nakoupit něco do Belgie a zítra si vysedím tu frontu na srdíčko...tak pa pa všem
já na testy na cukrovku jdu za dva týdny.....nesmím ani pít, aby nebyly zkreslený výsledky....té sladké vody se pije hrozně moc, je to prý na poblití......už teď se mooooc těším:slight_smile:
19. kvě 2009 v 15:29  • Odpověz
holky co maja, už něco ví?
19. kvě 2009 v 15:32  • Odpověz
autor
tegga, dneska ceka zda ji zavolaji vysledky
19. kvě 2009 v 15:33  • Odpověz
Tak holky musela jsem si zavolat na gyndu, jak to s těma testama na cukrovku mám. Jelikož mi sestřička minule nic o tom neřekla, musela jsem se informovat přes telefon. Takže 3. 6. si jdu na gyndu pro žádanku a pak se jdu objednat na ty testy. To jsem vůbec nevěděla, myslela jsem si, že ty testy udělá normálně sestřička na gyndě. Opravdu to nebude nic příjemného, ještěže se jde na ty testy na lačno. Oni vědí proč :wink:
19. kvě 2009 v 15:40  • Odpověz
hm, to je o nervy
19. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz
autor
tegga, posli mi mail do IP, poslu ti super obrazky!:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a kdo chce taky!! pablince jsem to uz poslala:grinning:
19. kvě 2009 v 15:48  • Odpověz
tak jsem zpátky u nás se teďka udělalo tak hezký počásko je tam pařák tak to by ty tropy mohli dorazit :grinning:

jinak jsem nepochodila žádný trička ani tílka neměli tak to zas zkusím jindy, ani do tý lékárny jsem se nedostala jsem se zasekla u ségry a pak kámošky :grinning:
19. kvě 2009 v 15:56  • Odpověz
tak jsem si dneska prošla u ségry co mi všechno půjčí , tak budeme mít v obýváku kolíbku jí měla tak to bude fajn a taky vaničku a ještě nějaké věci, tak aspoň něco
19. kvě 2009 v 15:57  • Odpověz
tady můžete juknou i s tím povlečením mi jí půjčí

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=343433&vReferer=
19. kvě 2009 v 16:02  • Odpověz
autor
winii, juu no to je krasne!!!!!
19. kvě 2009 v 16:10  • Odpověz
Ahoj holky,
tak už třetí pokračování to je bzeva :slight_smile:
Jinak já teď nemám pořát čas. Zítra mám další zkoušku no a nevím nevím, uvidíme.
Taky jsem o víkendu byla na svatbě a taky mi vyšly blbě triply tak musím jet v pátek do Olomouce na velký ultrazvuk tak mám strach aby bylo mimi v pořátku. A co vy holky jak se máte?
19. kvě 2009 v 16:13  • Odpověz
ahoj adell tak ať ti ta zkouška dopadne dobře, ale hlavně spíš ten UTZ, ale budeto to v pohodě uvidíš :dizzy_face:
19. kvě 2009 v 16:23  • Odpověz
jinak já jdu zítra na velký UTZ a možná se tam asi dozvíme pohlaví, jen je škoda, že asi semnou nepůjde manža mu to nechtějí vyměnit v práci :frowning2: tak mám v záloze maminu
19. kvě 2009 v 16:24  • Odpověz
wini musíme věřit, že vše bude OK. To je asi škoda, že tam nebude manža, ale i mamča je bezva ne?
19. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.