• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Ahoj :slight_smile:
Já se včera taky rozšoupla, ale jen v hadříkách pro moji maličkost (nebo teď už spíš veličkost :grinning: )
V Olomoucké Olympii byl obrovský výběr těhu oblečků v H and M a pak super netěhu trička co vypadají jako těhu v C and A za 350,-kč (ty jsem si koupila hned tři, jedno je dlouhý jak šaty).
Takže dnes jdu na kontrolu za kočku :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 07:28  • Odpověz
edita: já se na kontrolu taky vždycky pěkně vyšvihnu :grinning:
25. čer 2009 v 07:34  • Odpověz
čauvec holky!...tak budu muset vyrazit do tesca, když jsou tam zase slevy:grinning:....jenže oni tam mají spíš letní hadříky a to se mi moc nehodí:slight_smile:
25. čer 2009 v 07:41  • Odpověz
jo a pabli jsem ráda, že jsi oki, včera všude hlásili, jak v budějovicích stoupá hladina řeky, tak super, že jsi nám neuplavala :wink:
25. čer 2009 v 07:43  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
tegga to je fakt, lerní věci, chlap mě přemlouval na různý šatičky a krátký tričenka do zásoby, mají tam i větší velikosti tak koukal pořád po těch na 6-9 měs., ale mají tam třeba slevy těch ponožtiček a bačkůrek, třeba ty "ovečky" co máme skoro všechny mají o polovic slevněný na 70 kč tak sem se naštvala :grinning:
pabli mi vlítli do tedoho elektra a měla zavírat za 5 min. takže to byl rychlý kup bez přemýšlení
potřebuju totiž ohřívačku už teď kvůli tomu dokrmování ptáků, usnadní mi to práci, takže jestli můj dnes přide na to jak to funguje, budeme to zkoušet :slight_smile:
http://www.electro.cz/tefal/vyprodej-skladovych-zasob/bh7250l0-d15889.html
stála mě 999,-
25. čer 2009 v 07:52  • Odpověz
tegga: no to jsem si ani nevšimla, že by stoupala voda :grinning: my se to tady nejčastěji dozvíme ze zpráv, že se tu něco děje :grinning:
25. čer 2009 v 07:54  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: přidala jsem včera večer fotky pandírka :slight_smile:
25. čer 2009 v 07:57  • Odpověz
jo jo,bohužel jsou opět záplavy,zatim asi 3 mrtvý...ale jsou to třeba důchodci s infarktem,ke kterým nedojela kvůli povodni včas sanitka atd...
25. čer 2009 v 07:59  • Odpověz
u nás lilo celou noc a k ránu fakt vydatně,teď vyjímečně neprší, v 11 se začnem naloďovat,snad se to počasí trochu povede..
25. čer 2009 v 08:00  • Odpověz
danuš: tyjooooo, to je břuuuuuch, pěkný :slight_smile:
25. čer 2009 v 08:01  • Odpověz
tady pršelo včera večer, dnes od rána už svítí sluníčko a snad mu to vydrží, tak vám ho tam taky posílám......
25. čer 2009 v 08:03  • Odpověz
danu krásný pupín:slight_smile:...to triko ti ho ještě zvětšuje:grinning:
25. čer 2009 v 08:05  • Odpověz
pabli - pěkně jsem ho vyšpulila dopředu,aby bylo vidět,ve skutečnosti je menší :grinning:
tady dneska taky neprší, už se to nějak vyjasňuje trošku... my bydlíme mimo záplavovou oblast, ještě to vyzdvihovali jako velký plus při odhadu bytu i při pojistce :slight_smile:... ve Vltavě i Malši tu dělají koryta už asi měsíc, tak snad to bude ok...
My máme byt v sídlišti na kopci,takže pohoda,ale nábřeží ve městě už bylo letos zaplavené..
25. čer 2009 v 08:07  • Odpověz
včera přišla paní na doučko a povídala mi hned ve dveřích: "Téda, vy máte to břicho čím dál větší." Pak šla za mnou po schodech a povídá: "No ale zezadu není vůbec nic vidět, vám fakt roste jen to břicho." Tak mě potěšila :grinning:
25. čer 2009 v 08:08  • Odpověz
já myslím, že to nejhorší už je pryč, teď už budou hladiny zase klesat......my tady široko daleko nemáme žádnou řeku a ještě jsme až v pátým patře:slight_smile:...zatopilo by nám to maximálně sklep....jo ale vlastně tam máme schovanou postýlku, to by nebylo moc dobrý:slight_smile:
25. čer 2009 v 08:08  • Odpověz
tegga: no právě, teď jsem si taky vzpomněla, že máme ve sklepě proutěný koš na mimi, tyjo, a postýlku a matraci taky vlastně!!! :slight_smile:
25. čer 2009 v 08:10  • Odpověz
já mám toho koně dneska zase nějakýho zabržděnýho......
25. čer 2009 v 08:11  • Odpověz
evena: ohřívač je moc pěkný :slight_smile:
25. čer 2009 v 08:11  • Odpověz
tegga: já taky.... tak je ta chyba na straně MK :slight_smile:
25. čer 2009 v 08:12  • Odpověz
jé, vy tam všechny máte nějaký babče, co vás chválí, jak vypadáte, to je jako pipiii:slight_smile:...mě sem nikdo nic pěknýho říct nepřijde:slight_smile:
25. čer 2009 v 08:12  • Odpověz
podle čeho jste vybírali ty ohřívače?
25. čer 2009 v 08:13  • Odpověz
danu moc vám to s pupínem sluší :slight_smile:
pabli tak takovou paní co potěší bych brala taky :slight_smile:
a nestrašte s povodněma :slight_smile: sice nejsme v zápl. oblasti, ale barák máme z půlky z vepřáků a vždy když je něco takového tak se bojím
25. čer 2009 v 08:13  • Odpověz
tegga: já podle ceny a podle šířky ohřívače - aby nebyl jen na určitý typ lahví... Mám hodně věcí od Canpol Babies, tak jsem vzala ten :slight_smile:... musím ho dnes vyzkoušet :slight_smile: mám tento: http://www.bejbycentrum.cz/?item=284 ale na netu mě vyšel ještě levněji.. přes MMB
25. čer 2009 v 08:16  • Odpověz
mě kůň kupodivu běží rychle, ale včera to byl chvílema děs
pabli hlavně aby fungoval tak jak má a práci nám usnadnil :slight_smile:
tegga nic si z toho nedělaj, mě připadá že na mě lidi jen soucitně koukají :grinning: :grinning: taky bych nějakou takovou babku brala aspoň na víkend :slight_smile:
a já nevybírala podle ničeho, ani sem to předtím nestudovala na netu, prostě sme přišli před zavíračkou a za 5 min. odcházeli z obchodu s ohřivačem, takový trochu rychlý zbrklý nákup, tak snad nebudeme litovat
25. čer 2009 v 08:17  • Odpověz
pabli a do něho se vejdou jakýkoliv flajdy jo?
25. čer 2009 v 08:20  • Odpověz
pabli dobrá cena
víš co mě překvapilo, myslala sem si že si tu teplotu jídla/mlíka navolíš třeba jak na mikrovlnce, prostě sem čekala že to bude digitální, navolí tak třeba 38 st. a ono ti to na to zehřeje ... možná asi takový budou že, ale ty ceny asi budou jinde ...
25. čer 2009 v 08:20  • Odpověz
evena já jsem před dvěma dny jela v šalině, stála jsem a podemnou seděla borka, mohlo jí být tak dvacet...nejdřív mi začala koukat na pupek, pak si mě celou tak nevěřícně měřila a pořád sjížděla odshora až dolů:grinning:....už jsem si říkala, jestli jí hrabe nebo co na mě tak civí.......nakonec se mě zeptala, když jsem vystupovala, jestli nechci sednout:grinning:
25. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
jé, já jsem taky myslela, že to tak je...jak to teda funguje?
25. čer 2009 v 08:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.