• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
tegga: jo, tady u toho píšou, že jo, i skleničky s dětskou výživou se tam dají ohřívat a tak... mám tu takovou širší flaštičku od MAM a myslím, že se tam v pohodě vejde... je to široký dost...
25. čer 2009 v 08:22  • Odpověz
já nevím, jetsli to mám vůbec kupovat, jestli to zase není další zbytečná vymoženost:grinning:...mrknu po to m na mmb:slight_smile:
25. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
25. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
ahoj maja! abych zase nezapomněla, super pupín:slight_smile:
25. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
tegga: ten můj funguje jako topinkovač - má takový termostat na 2 úrovně teploty, je tu tabulka, jak dlouho ohřívat tu lahev, když je z ledničky nebo když je ta výživa o pokojové teplotě... podle velikosti láhve se taky volí množství vody, které se tam naleje... ohřívání je 5 min u malé lahve, 7 min u klasic. 250ml láhve a 8 min u dětské výživy
25. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
myslím, že díky té vodě, co se tam leje, to pak ohřeje pěkně rovnorměrně, kdežto v mikrošce to bude třeba v některých místech teplejší a někde studenější, ne?...
25. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
tegga - děkujeme :grinning:
25. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
to právě nevím, jestli by bohatě nestačilo to ohřívání v mikrovlnce.....já to asi zatím kupovat nebudu, snad budu kojit, a potom si to rozmyslím, během té doby:slight_smile:
25. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
mně ty "mikrovlny" přijdou divný na to ohřívání mimi stravy... ale je to spíš můj pocit :wink:
25. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahoj holky, tak já mám ohřívačku flaštiček. Mám jí po švagrové, která ji používala před 9 lety, tak snad bude fungovat. Jen nevím, jaké lahvičky tam můžu šoupnout, z jakého matroše.
25. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
makka: u té mojí píšou, že se tam může dát sklo i plast... tak nevím, jak u tvojí... :confused:
25. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
jdu žehlit mimi věci :slight_smile:
25. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
PABLI - je problém, že vůbec netuším jaké tam můžou být flaštičky, budu se muset zeptat.
25. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
mě ta mikrovlnka přijde taky divná:grinning:, proto nad tím dumám...ale když se nad tím právě víc zamyslím, tak mi to přijde normální:grinning:......
25. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
Jsem zpět :slight_smile: Byla sem odvézt autíčko k doktorovi,má asi nějakou alergii - dusí se a škytá,tak snad bude brzo v pořádku :grinning:
25. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
no tady je dneska mrtvo, to úplně hledím :astonished: ....já zachvilku jedu do obchůdku, koupit něco prckovi, už jsem za něho dlouho nic neutratila:slight_smile:
25. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
Ahoj, vy dnes vůbec nekecáte :grinning: :grinning:
Takže kontrola na gynekologii v pohodě, vše je v pořádku. Zítra jdu na testy na cukrovku, kdy budou výsledky nevím, ale už teď se bojím :frowning2:
Zároveň jsem byla u svého praktického doktora - ten mi udělal EKG, změřil tlak (mám ho uplně jinej než ráno u gyn.), mrkl mi do krku, do uší i očí a řekl, že jsem naprosto zdravá jen s tou váhou bych měla po těhu něco dělat. Jako bych to sama nevěděla :wink: :wink:

Jo a jinak jsem od počáteční váhy u doktora přibrala jen 3kg!!!Takže se fakt držím. Jsem ráda.
25. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
edit v poho, ty testy zvládnete na jedničku :wink: ....a jinak, tvůj doktor je asi milej, mě kdyby te´d ještě někdo vykládal, že jsem tlustá, tak mu asi jednu říznu, to je přesně to, cos potřebovala slyšet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
Ne, on to myslel dobře :wink: Mrkl do karty a tam zjistil, že jsem za poslední roky přibrala moc kilo a že to není dobrý. Od něho to beru, je to doktor a moje tloušťka není dobrá. :grinning:

Na těhu cukrovku mám velké předpoklady - v rodině má cukrovku můj otec, děda i bába. Ale chudák moje dítko, protože i tchýně s tchánem jsou cukrovkáři :frowning2:
25. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
tak jsou tam genetický předpoklady, ale ani tak to právě nemusí nic znamenat.......
25. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
No jo, geny jsou potvory :grinning:
25. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
edit znamenat to nemusí nic, jen vyšší riziko no, vem si danu, ta cukrovku v rodině nemá a schytala to
testy zvládneš, horší bude asi to čekání když se tu ty cukrovky u nás v diskusi tak hromadí že :unamused:
ty si za celý těhu přibrala jen 3 kg, to zírám :confused:
25. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
Naštěstí jen 3kg!! Původně jsem se bála, že půjdu rodit se 100kg živé váhy, ale vypadá to, že to tam nedotáhnu, ale není všem těhotným dnům konec :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
jé, co já bych za to dala, kdybych doteď přibrala jen tři kilča:grinning:
25. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
edit :grinning: taky sem se bála že přiberu třeba 30 kg a budu rodit s metrákem, takže to naprosto chápu :grinning:
ale taky to vypadá že to nedotáhnu ... naštěstí :slight_smile:
já přibrala 4 kg jen za první 3 měs :grinning: a za 2. trim. 4 kg, uvidíme kde se zastaví trimestr třetí :slight_smile:
tegga ty seš takovej hubeňour, ty musí přibrat víc, ale mi které máme z čeho trávit menší přírůstky uvítáme :grinning:
25. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
teď dostávám takový bomby do břicha až to pěkný není :slight_smile: :slight_smile: měřila sem si cukr hoďku po svačině a 3,1 :astonished: připadá mě že snad tu cukrovku ani nemám, jestli se náhodou nespletli :confused:
25. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
autor
ahojik holky:slight_smile: tak se hlasim.... jsme tu jenom na skok, delala jsme pani od 9h 3barevny melirek, takze jsem uplne grogy, ale jeste musim na rehabilitaci, na postu, na OZP a buhvi kam jeste:grinning:
25. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
a zakaznice na me, noo nee to snad neni mozny, ty nemas zadny brisko:grinning:
25. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
Já jsem zas hrozně potěšená, když si někdo všimne, že bříško mám :grinning:

Evena - 3,1? Není to zas trochu moc málo?
25. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
A já jdu domů, uklízet po malíři (nebo spíš jen dohlížet na ty co mi tam uklízí). A zítra se začneme stěhovat!! Já jsem šťastná jak blecha :slight_smile:
25. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.