• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
edit asi jo, ale pořát lepší než vysoký :slight_smile:
ty se máš, taky bych brala aby za mě někdo pořádně uklidil, už se mi to jaksi kupí a moc se mi uklízet nechce :unamused:
pipii mě se nezdá že máš na svůj tt až tak malý bříško, ale počkej jak ti vyskočí za pár týdnů, to teprve začne rychleji růst, možná proto že sme některé až měsíc dýl těhu než ty tak se to tak jen jeví že mi máme některé pořádné panděra :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
EVENA - také mám pocit, že mi bříško roste ze dne na den.
MAJA - v Dudlánku ve spodní části Prioru mají 50% slevy na vše a 20% na kočárky. Využij toho!
25. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
autor
ahojik, kdepak dneska vezite????:-O ja uz jsme zpet a jsme totalne mrtva:-/ ani na OZP jsme uz nesla:frowning2:
25. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

pipiii: jsem taky mrtvá, jsem žehlila 3 pračky dětských oblečků, rozmístila do šuplíků a krabic podle velikostí..... aaaaa... no hotová :grinning: teď jsem si ohřála kuřecí řízek s bramborovou kaší a jdu baštit u PC :slight_smile:
25. čer 2009 v 16:30  • Odpověz
autor
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23066151&tab=0

holky tak mi konecne dorazilo toto tricko, muzu rict ze je z luxusniho materialu, cekala jsem na nej 3-4tydny, ale urcite se to vyplati, doivoz je z Anglie, je to uzasny material, delaji jenom jednu neutralni velikost a dost jsem se bala, ale padne mi jak ulite a jeste se mi do nej vejde hoodne velike brisko, pritom je krasne upnute na telu..no super! starsne moc doporucuji!:slight_smile:
25. čer 2009 v 16:30  • Odpověz
autor
ahojik pabli, ja jsem si dala dva smazeny hermeliny:grinning: koonecne poprve v tehu, snad me to nezabije:grinning:
25. čer 2009 v 16:31  • Odpověz
pipiii: super, že jsi spokojená... jakou máš barvu? tipuju růžovou :slight_smile:
25. čer 2009 v 16:31  • Odpověz
já bych si dala klasic. smažák :slight_smile:... večer asi zabrousíme do mekáče, poněvadž máme nějaký slevy... no, uvidíme... mám radši KFC :slight_smile:
25. čer 2009 v 16:33  • Odpověz
autor
pabli, take nam prisly ty slevy do mekace:grinning::grinning::grinning: milacek je urcite vyuzije:grinning: ja mam u mekace rada ty snidane:grinning: jj mam ruzovou:grinning:
25. čer 2009 v 16:34  • Odpověz
kdyby ty slevy byly do KFC, tak tam jsem snad už od rána a cpu se :grinning:
25. čer 2009 v 16:37  • Odpověz
autor
me kfc a mekac dost smrdi:-X od te doby co jsme makala v obchodnim centru a chodila jsme tam porad na jidlo tak mi to smrdi:grinning: ale na ty snidane se nekdy stavite MC driveru
25. čer 2009 v 16:39  • Odpověz
mně chutnají v makáči :slight_smile: ty taštičky
25. čer 2009 v 16:40  • Odpověz
autor
ty jsme nikdy nemela:grinning: zdalo s emi to drahe, na to jak je to male:grinning: ja si v KFC davam kurýto(psano nechutne cesky, ale nevim jak se to pise anglicky:grinning:)
25. čer 2009 v 16:41  • Odpověz
čauvec holky! tak jsem zpět, mám pro prcka jen jednu hadýrku:slight_smile:, ale jsem totálně hotová, je tam staršný dusno, uff, vůbec mě nebavilo někde chodit......jinak slevy do mekáče nám došly taky, už jsem je vyhodila, vůbec to nejíme:grinning:
25. čer 2009 v 16:43  • Odpověz
autor
tegga, tady bylo nechutny dusno, malem jsme sebou nekde sekla, kdyz jsme jela z rehabilitace, ale potom zacalo prset a ja se konecne nadechla a sla jsme v mirnym desti se zatazenym destnikem a uzivala jsem si toho chladnyho deste:grinning:
25. čer 2009 v 16:47  • Odpověz
téda vy mi děláte chutě ... taky sem se teď přišla najíst k pc ale já vám chutě asi moc nenadělám :grinning:
250 ml kefíru + 150 g malin + 1 plátek be be sušenky :grinning: :grinning: přesně odměřené, odvážené a spočítané aby mě to nehodilo víc než 30 g sacharidů :grinning: :grinning: tak ráda bych sežrala aspoň 2 balíčky bebeček :angry:
25. čer 2009 v 16:48  • Odpověz
tegga tak to sme dvě :grinning: měla sem tam jednou před lety hamburgera, divný, malý a drahý ... ale teď bych ho sežrala s chutí :grinning:
25. čer 2009 v 16:49  • Odpověz
autor
ja jsme si koupila jestev bille kosik nektarinek za 29KC:grinning: jdu se do nich pustit jsem na ovoci zavsisla...a zjistila jsme hustou zpravu:grinning::grinning::grinning: zjistla jsem ze moje brisko urcitre poroste dole do spicky a budu bypadat dost vtipne:grinning:
25. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
a jakou hadýrku si koupila?
25. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
taky se těším, až začne pršet:slight_smile:...teda lidem v záplavových oblastech to nepřeju, ale tady může nebo zhebnu.....evena, hlavně ta jedna be be sušenka, to bych si ji ani nebrala, to by mi nestálo za to:grinning:
25. čer 2009 v 16:52  • Odpověz
autor
ja jsme si holky chtela kouopit tricko XS:grinning::grinning: ale byla jsme v tom starsne nabouchana a tak jsme si koupila M:grinning: myslim ze ho tak na mesic jeste budu mit nez mi bude zase kratke. ale to co mi prislo postou...mega uzasne!
pipii dole? takže konečně bude vypadat jak holčičí? :slight_smile: :slight_smile:
aby se nakonec nepotvrdily pablinčiny předpovědi a nebyl to ten Amálek :slight_smile:
taky sem si koupila včera za 29 ale broskve v tescu, te´d mají nějak levný ovoce všude když už toho nemůžu jíst na kila :angry: :angry: a melouny za 6,90 mňam
takový tmavě modrý kabátek v CaA...byly tam slevy, ale já už od tama skoro všechno mám, takže nebylo co nakupovat:slight_smile:....a jinam se mi nechtělo
pipiii: jo, currito mi taky chutná, a pak ještě twister :slight_smile:
25. čer 2009 v 16:53  • Odpověz
autor
even, jedna bebe susenka je fakt husta:grinning: ja jdu zitra na cukrovku, musim do sebe jeste hazet plno ovoce, cukru atd, abych si to popripade jeste uzila:grinning:
jé, doufám, že mi manža dneska přiveze melounek:slight_smile:
tegga já si na ní tak pochutnala, ale ty zbylý 3 ze sáčku sem schovala hluboko do skříně abych na ně nevlítla :sweat_smile:
25. čer 2009 v 16:54  • Odpověz
manžův brácha pořád básnil o twisterovi...tak jsem si říkala, co na tom pořád má a šla si ho dát.....co na tom všichni máte nechápu do dnes:grinning:
autor
pabli a mela jsi ted ten zapeceny twister??? zajimalo by me jak to chutna:slight_smile: ja milovala twister, az jednou jsem dostala tortilu, v tom milion majonezy(nebo te omacky) par kousku CHLUPATEHO kurete:grinning: a jedna krupka kurata.brrrrr, to byl hnus:grinning: ale uz si ho zase treba po tech 2 letech treba dam:grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.