• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
ahoj MAJO, nevím jestli si to zbystřila, ale psala jsem ti, že v Dudlánku dole v Prioru mají na vše 50% slevu a na kočárky 20%, koupila jsem tam pár věciček.
26. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
:astonished: :astonished: no holky kde ste kdo, vy to teda pěkně flákáte
jak to pak asi bude vypadat až budeme mít mimča ... :pensive:
tegga a po jak dlouhé době deš na KO že ti to tak letí ?
já chodím stále po měsíci a to mě štve, je to doba ... ale už to docela utíká, ze začátku těhu se to hrozně vleklo a ten měsíc byl jak dva
už začali znovu vyrábět tu hrací deku co chci ale stojí 1200 tak přemýšlím jestli do toho jít nebo ještě počkat, ale asi počkám, mám ještě času dost, zas na druhou stranu bych jí chtěla mít už doma a vyzkoušet si jí :slight_smile: to je dilema :slight_smile: :slight_smile:
z kočárků mi taky ještě nevolali a už je to tři týdny, měl být za dva :frowning2: už se na něja těším jak malý děcko, ale nemám ho jak vyzkoušet když sme o kocourka přišli, chtěla sem ho vyzkoušet na něm
26. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

byla jsem ve škole rozdat vysvědčení :slight_smile:... dostala jsem i kytičku a nějaké ty bonboniery spolu s kolegyní, co je jejich třídní toto pololetí místo mě :slight_smile:
26. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
a koupila jsem si tričko v CaA :slight_smile: mají výprodej.... tričko za 75,- :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2946182&vReferer=
26. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
čauky holky! kontrola oki, prdík už je hlavičkou dolů, ale to on se tam ještě určitě nějak pomotá:grinning:........já si říkala, kde jsi pabli:slight_smile:....to je to triko, co už má pipiii, já jsem ho v CaA viděla taky:grinning:
26. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
jo holky, chtěla jsem se vás zeptat...stává se vám, že vás bolí nejen kyčle, ale i vnitřní strana stehen, jako kdyby jste je měly namožený a máte pocit, že sotva chodíte:grinning:?
26. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
tegga: jojo... ale když jsem zkoušela světlé barvičky, tak jsem v nich vypadala děsně... tak mám fialové a je fajn, no za 75,-, no nekup to :slight_smile: měli ještě i jiné střihy :slight_smile:

tegga: no tak super, to už jsi skoro připravená k porodu :grinning:
26. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
jsi měla UTZ?
26. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
taky se mi líbí ta barva co máš.......ta růžová mi na mě taky přišla strašná:slight_smile:....to jo, akorát, že se mi tam prdík tak motá, že si myslím, že je každou chvíli jinak:slight_smile:.....utz jsem neměla, blázníš:grinning:, moje mudra ho asi ani neumí použít:slight_smile:.....prohlížela mě zrcátkama a pak ještě rukou a nějak to tím zjistila :slight_smile:
26. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
tegga: jooo, to takhle pozná?... :slight_smile:... my jsme minule poslouchaly zase srdíčko, ale to třeba doktorka neodhadla, poslouchala kolem pupíku, ale bylo nakonec mnohem níž :slight_smile:
26. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
no taky jsem hleděla :astonished: :grinning: ...ale ono to stejně není ještě vůbec směrodatný:slight_smile:
26. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
to je fakt, ještě se tam můžou prckové točit různě :slight_smile:
26. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
tegga na mě zrcátka použila myslím jen když mě brala stěr ale to byla nějak na zač. těhu, jinak jen rukou jestli se nezkracuje čípek ... s těma utz fakt u tebe nějak šetří, to nechápu, spíš je líná a chce to mít honem honem zasebou
a bolí mě jen kyčle, hlavně když vstávám, vnitřní strana stehen ne, ale někdy mám takové tlačení jak zevnitř břicha ven, jak na kost na pipce to je dost divný ale snad normální :pensive:
pabli super triko, měla sis koupit aspoň dvě barvy, za tu cenu to je paráda :slight_smile: :slight_smile:
26. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
já se vás už dlouho chci zeptat jestli si mimčo nahmatáte
z postele vstávám opatrně tak že se překulím abych břicho nenamáhala, ale zjistila sem že když vstanu normálně tak mám naprostředku bříška takový "váleček" jakoby rozdělená na dvakrát, dole je menší jak hlavička a k vrchu je váleček jak tělíčko :confused: prostě jak mimčo, máte to asi taky že
26. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
evena: u mě to je s UTZ taky tak... naposledy ve 20.tt (a to ještě jinde), předtím v 10.tt... mně bere stěr teď 1x měsíčně a 1x vyšetřuje jen rukou čípek...

evena: nojo, jenže pak měli jen světle fialkovou a světle zelinkavou, ale obě takový na mě vyblitý...
26. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
ty tlaky dole mám taky, naposledy teď :wink:
jo a mimčo si taky nahmatám... když ležím, tak to jde i vidět ráno, když se přetočím na záda, tak se mi sune zhora víc doprostřed, kde má víc místa...a občas mám někde tvrdou velkou bouli, tak to bude buď hlavička nebo zadeček :slight_smile:
26. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
tak mě by kolikrát musela dělat utz ikdyby nechtěla, mám čípek hodně vzadu a někdy se stane že ho prostě nenahmatá jak je vzadu tak si ho prohlíží utz tím co je dovnitř
26. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
tak když sem na zádech nic nepozoruju, jen dou vidět ty kopance a boule teda nevidím, jen mám někdy pocit že když si chytnu na břicho na boku víc k vrchu že tam "něco" je
26. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
teď mi na skype psala neteř, chudák dostala čtyřku z angličtiny :frowning2: ukončila pátou třídu no a asi se bojí rodičů,tak sem jí musela utěšovat a psala sem jí ať jim vyřídí že se s ní musí učit,protože oni na ni s prominutím serou,jsou furt v práci nebo někde v tahu a holka je sama chudák :frowning2:
26. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
maja: nebo aspoň sehnat doučko...
26. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
pabli - jak říkám serou na ni :frowning2:
26. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
tak to asi dělá většina rodičů a pak se strašně diví co jejich děcko dobese na vysvědčení, viz rodiče moje, učila sem se dost blbě, dodnes nechápu že mám nakonec maturitu :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
je fakt, že na učňáku je vždycky tak 90 % dětí z rodin nefunkčních nebo rozvedených... A dneska je to tak, že na učňáku je fakt ten, komu to učení vůbec nejde nebo kdo má velké kázeňské problémy (především na oborech typu kuchař, číšník, na klučičích oborech a tak...) Ten, kdo měl na ZŠ aspoň trojky, trochu čtyřky, se v klidu upíchne na nějaké střední a k té maturitě to nakonec nějak doklepe...
26. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
řekla bych, že když to dítěti vůbec nejde, zvlášť na ZŠ, je nejčastěji vina na straně rodičů, protože se dítěti nevěnují... samozřejmě pokud to dítě netrpí nějakou vážnější poruchou...
26. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
Mě se hrozně líbí, že rodiče se začínají vždycky zajímat o děti až koncem roku, kdy už je pozdě. Moje švagrová je učitelka a vždycky tyhle věci řeší ke konci roku, když se rodiče diví, jaktože má naše dítě takové známky :rolling_eyes: Samozřejmě vždycky za to může učitel.
26. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
makka: souhlas :wink: ... akorát mám zkušenost i tu, že na učňáku se většina rodičů o děti nezajímá vůbec... na třídní schůzky mi chodili tak 2-3 rodiče pravidelně, celkem jsem z jedné třídy viděla tak 5 rodičů za celé 3 roky... na SŠ přecejen nějací rodiče chodí, ale spíš v prváku... pak dlouho dlouho nic a pak až ve čtvrťáku před maturitou...
26. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz
mě vyšetřovala zrcátkama proto, že jsem měla nějaký výtok a píchalo mě to břich, tak koukala, jestli tam nemám zánět...jinak to taky nedělá...ty ultrazvuky, to už ani neřeším:grinning:...a tlak jakoby dolů mám taky a to je podle mě úplně normální a bude to ještě větší, čím těžší to mimčo bude a bude víc tlačit....a když pozoruju, jak si mi mimís hýbe, tak občas jde vidět taková velká boule, musí to být prdelka nebo hlavička, je to strašně srandovní:grinning:
26. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
tak jsem tu mrtva uplne total!!!!!. rano jsem se sla na KO a na tu cukrovku, ale sestricka na me zapomnela a krev uz byla poslana do nemocnice, takze jsme pocurala prouzek, vzala mi krev a nesla jsem si odbery sama do nemocnice( to slo). vratila jsme se k doktorce, sla jsem hned na radu, koukla mi na cipek, je pry krasnej, potom na UTZ(nemam fotecku, pac za 6 dni jdu na 4D do prahy tak je to zbytecne. Miminko je krasny, uznasy, pry je vsechno v naprostem poradku akorat jak mam silny ostre bolesti od cipku dolu, tak je to tim ze mimi si tam nejak spatne velebi pritom ma plno mista jinde, poradila mi at hned zmenim polohu, kdyz se mi to stane, ale me se to stava pri chuzi a ve stoje, takze mi rekla at si poridim tehotensky podpurny pas..a uz ho mam a hracku na kocarek k tomu uvidim zda mi to zlepsi, aby mimi bylo trochu jinde potom jsme sla do mesta (uz zacinalo byt nechutny vedro) za kamoskou a sly jsme na kafe, potom jsem jela zpatky za tatou do TRW do prace, sli jsme na obed k nim do firmy, ale to uz venku bylo neechutne a me zacilo byt pekne zle. Potom mi tata rekl ze mam jet na Radlo (tam bydli rodice asi 5km za jabloncem) autobusem, ze mi akorat pojede, jenze mi zrovna nejelo zadny mhd, tak jsme utikala na autobusak a byla jsme tam za 15min, no malem me trefilo, uz jsme mela cerny mzitky pred ocima, nasednu cela promocena do autobusu a zjistim ze nikdo neni na baraku a ja nemam klice od baraku!!!!:-X takze jsme dojela na radlo a stejne za mnou tata prijel autem s klicema. Doma jsme si dala sprchu (studenou) a koukam na nohy, uplne natekly a nehty na nohou uplne fosforove zlute!!!! nevite co to je:??????
26. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
autor
a ta cukrovka??? rano sladky caj a jedna ampulka krve a pocurani papirku:slight_smile: :sunglasses:
26. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz
pipiii: ahojky... tak fosforově žluté nehty na nohou jsem nikdy neměla... :unamused: kdyby to nezmizlo do večera, tak bych asi jela na pohotovost... nevím... :unamused:
26. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.