• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pipii tak tos měla teda den :confused: mě by asi kleplo
nohy prý natíkají v těhu mě se na to ptá dr. při každé poradně, ale u tebe to možná bude z té námahy z dneška
a ty žlutý nehty to nevím to sem neslyšela
26. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
evena: na otoky se mě taky vždycky ptají... akorát že mi nohy neotékají, ale bolí lýtka... jakoby namožené... přejde to, když mám nohy nahoře... jím to magnézko, doktorka mi teď říkala, ať si dávám minimálně 3 tablety denně, když se cítím dobře, ale když hůř, tak 5 tablet, a nebo klidně i 8, že se nepředávkuju :grinning: ...
26. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
autor
holky, tak jsme volala 3 doktorum kvuli tem zlutym nehtum a nikdo nic nevi mam vse po zdravotni strance ok, tak vuibec nevedi co to je, na netu mi to pise naznak zloutenky ci spatnych jater?!?! pry zatim nemam vysilovat, kdyby se to nezlepsilo tak mam vyhledat lekare.
26. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
pipiii: tak uvidíš, no... :confused:
26. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz
autor
nechapu :confused: :confused: :confused: :confused:
26. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz
autor
holky a ted to nejlepsi:grinning: tramtarada!!!! vazim 58kg:grinning: tudiz 5 kilo nahore:grinning:
26. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
no pipii ty seš teda tlusťoška :grinning: :sweat_smile: ty bys mohla klidně víc, nejde to na tobě vidět
třeba to je s těma nehtama jen nějaká náhoda z námahy kdyžs měla dnes tak pernej den a nic to nebude
pabli lýtka ty mě taky bolí, dřív jen večer mě tak divně trnuly a teď i přes den, cítím že se prostě neuneseu, ta váha co nosím je asi strašná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
pipiii: jeee, to máš jak já :slight_smile:... já měla 5 kg nahoře ve 25. týdnu a pořád se mi to drží :wink:

evena: ono to bude prostě tím těhu no, problémy se žílami... :unamused:
26. čer 2009 v 15:35  • Odpověz
holky, kde je renu??? :confused:
26. čer 2009 v 15:35  • Odpověz
autor
holky mam podpurnej pas a je naprosto super!!!!mam nejaky uzky, ne moc vystouply takze pod obleceni uplne bezva:slight_smile: hned je mi lepe se zady a brisko se mi posunulo trochu nahoru, amalce se to moc nelibi, kope jak blazen:grinning: ale pani doktorka rikala at si nevymysli, ze tam ma mista habadej a plno plodovky, ze se krasne muze posunout jinam:grinning:
26. čer 2009 v 16:02  • Odpověz
autor
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13541290&tab=13

to je on, jenom ja ho tedy mam za 599:slight_smile: :sunglasses: nj jablonec:grinning: byla jsme v soku z cen, byla jsme v detskem zbozi a vse o tolik levnejsi! i ty hracky prave na kocarek, mam takovy barevny cosi:grinning: nozicky to ma barevne jako prapor u formule, tudiz jako nas kocarek:grinning: a kdyz se natahne tak vrni, no krasa a za 219:slight_smile:
26. čer 2009 v 16:07  • Odpověz
26. čer 2009 v 16:09  • Odpověz
autor
nozicky mu susti, v telicku je chrastitko a cele se natahne a vibruje:grinning:
26. čer 2009 v 16:11  • Odpověz
holky tak my jsme prdíkovi koupily polštář s peřinkou a podložku na přebalovák....matraci už jsme měly taky vybranou, ale nakonec se mi zdála drahá, tak koupíme jinde.....tady je taky spousta takových malých obchůdků, kde jsou ceny srovnatelný s netem...jen jde o to je najít a oběhnout je:slight_smile:.....taky jsme ještě jen tak pro zajímavost koukali na kočárky a jsme moc spokojení s tím naším, tak mám radost:slight_smile:
26. čer 2009 v 18:08  • Odpověz
jo a povlečení a peřinky do kočárku objednám asi přes net.....pipiii, co ty nehty, už je to lepší?
26. čer 2009 v 18:09  • Odpověz
jo a taky mi přijde divný, že tady nebyla vůbec renu, doufám, že je oki......a taky danuschka
26. čer 2009 v 18:13  • Odpověz
pipiii: já dnes koupila malýmu kočku od stejné značky :grinning: a má stejné funkce jako tvůj pes :grinning: http://www.babydirekt.eu/zavesna-klip-kocka-zany
26. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile: Všem přejeme krásný ikdyž asi zamračený víkend :wink:
27. čer 2009 v 07:58  • Odpověz
Ahoj holky.
Takže včera jsem abolvovala cukrovku (výsledek bude v snad úterý) a přestěhovala a vyskldala jsem skoro celou kuchyň a koupelnu. Dnes se mi nic nechce, ale musím si trochu pohnout aby to už bylo hotovo a já se mohla v klidu válet :grinning: :grinning: :grinning:

Pipii - co nehty?

Renu, Danusch - co je, že vás tu na pár posledních stránkách vůbec nevidě?
27. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
ahojik holky, tak jsme sama v baracku, rodice odjeli na nejake zavody starych veteranu, bracha odjel jistit cizince na stenu a muj milacek je na zkousce z fyziky...

a nehty?? zlute! nechapu:frowning2: nikdo nevi co to je:frowning2:
27. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
pabli, ja chtela koupit tu samou kocku!!!:grinning::grinning::grinning: ale nakonec to vyhral kralik:grinning: ale jinak jsou temer stejne:grinning: moje mamka mi rekla ze se ji z toho vibrovani a barev mota hlava:grinning:
27. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
holky, mrda:grinning: ted mi to naslo ze bych mohla mit mykozu na nohou a ze se casto vyskytuje u lidi se snizenou imunitou a u diabetiku:grinning: ja mam urcite tehu cukrovku:grinning:
27. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
pipiii: u tvého odkazu píšou, že je to pes :grinning: ... ono to moc nejde poznat :slight_smile:... já chtěla hračku od Lamaze, ale tahle byla za poloviční cenu, tak jsem vzala tu, Lamaze až po další výplatě :slight_smile:

a nepátrej furt po těch nehtech, uvidíš, no!

holky, přeju pěkný den, objevím se tu až k večeru zas... doufám, že sem nakoukne danuš a renu! :slight_smile:
27. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
ahojik pablinko:slight_smile: jsem dneska nejak unavena:-/
27. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
nazdárek :grinning: dnes mám super náladu
objednaný kočík je už na prodejně jen si pro něj zajet :slight_smile:
a druhá super zprávička, psala sem si s holkou která byla teď během několika let už na 5. umělým opl. a dnes si měla dělat test, a já dnes zapnu koníka a co nevidím, její album na 1. stránce a holka má na testu // .. neuvěřitelný :slight_smile: :slight_smile:
pipii, pabli tak přesně takové hračky se mi líbí sou super :slight_smile:
edit teda pernej den, já sem v poslední době tak lenošná že tohle bych teda nezvládla
pipii nestraš s cukrovkou, už sme tři :slight_smile:
renu danu kde ste :unamused: :unamused: já mám dycky děsnej strach když se tu někdo neukáže že se něco podělalo :unamused: :unamused:
27. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
ahoj holky! renu asi začali s tou rekonstrukcí, tak možná ani na net nemá čas......a danuschka se určitě objeví.......evena taky už máme kočárek na prodejně, v pondělí pro něj frčíme:slight_smile:...holky pěknou sobotu, já už mám uklizený celý byt, jdu udělat nějaký oběd, a pak se asi budu válet:slight_smile:
27. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
ahojik tegga:slight_smile:

take si myslim ze renu dela na baracku, ze moc casu ted nemaji.

even, ja mam ted hodne hracek takovych bez barev nic moc:/ tak jsme koupila tuhle hezky barevnou aby se to mimisovi libilo:slight_smile:
27. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
tak já hračku opět nemám ani jednu...vždycky jsem za váma s něčím pozadu:slight_smile:...tak to musím zase dohnat:slight_smile:
27. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
autor
tegga, ja mam par veci, toho hajanka, spiralku na postylku, kolotoc nad postylku, ted tuhle hracku:slight_smile: a plno toho asi dostanem:slight_smile:
27. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
tegga: koukám, že jsi taky začala nakupovat... a to, že ne hračky, to neva :wink: My máme z hraček pro prcka hajánka z tesca, šustící látkovou knížku z DM, hrací mobil Fisher Price (ten byl zdarma k autosedačce) a teď tu hračku na kočárek na pověšení... tu jsem chtěla vybrat sama, jinak taky čekám, že hračky spíš budeme dostávat, další kupovat asi nebudu, uvidíme... :slight_smile:
27. čer 2009 v 15:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.