• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
tak koukám že já mám oproti vám hraček habaděj, spíš se musím krotit abych nekupovala pořát další a další, naposledy sem koupila tu panenku od Lamaze :grinning: a mám dost různých kousátek, ty ani nestačí rozkousat, a nějaké pískací a nějaká plyšová chrastítka, jestli takto budu s nákupama pokračovat tak ani nebude vědět s čím si dřív hrát, do porodu zbývá ještě prá týdnů a nějak v poslední době ráda navštěvuju hračkářství a neodolávám :grinning:
27. čer 2009 v 16:16  • Odpověz
evena: :grinning:

já právě viděla u známých, že ty malé děti si moc s hračkami nehrály, že pak měly radši třeba hrnce a pokličky, vařečky, různé náčiní... a než k tomu dorostly, tak je hračky moc nezajímaly...
27. čer 2009 v 16:53  • Odpověz
pabli to je pravda, jeden synovec si hrát skoro vůbec nechtěl a jen byl někde v koutě, kdes ho postavila tam byl, druhý si hrál jen s hrnaca a chtěl pořád jen pomáhat vařit a třetího zajímají jen žárovky, lampičky, spotřebiče a čerpadla na vodu atd. :grinning: a s autíčkama si hraje jen takovým způsobem že na nich vozí žárovky nebo k nim chce přivázat kabel, to má 3 roky :slight_smile: :slight_smile:
27. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
Ahoj holky dlouho jsem tu nebyla, ale jak koukám tak v poho ste se tady beze mě obešli :grinning:

dneska jsem sama doma, manžílek si někde trajdá po hospůdkách a vlastně dneska všichni mají nějakou akci, takže sem celej den zavřená doma, teda ještě, že máme toho hafíka jinak bych umřela nudou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

v pondělí jsme byli konečně vybrat a zamluvit ten kočík, tak budeme mít ten Bambi Ozon, ve svítivě zelenej barvě, tak to budem pak na sněhu pěkně svítit :grinning: přijde tak cca za 2 měsíce tak to jsme teda měli pěkně na just :fearful:

dneska jsem byla se podívat kámošce na zatahování a úplně mi vyhrkli slzy do očí, jak já bych se zase vdávala, chjooo, úplně na mě padla depka, že jsem si musela pustit videjko ze svatby :grinning:

jinak je mi vás moc líto holky co máte tu těhu cukrovku, asi to musí bejt šílený, ale co bysme pro mimi nevydrželi, já teda vůbec nevím kdy na to jako půjdu dr. se ještě nevyjádřila tak se jí musím na další poradně zeptat

teďka poslední tejden pozoruju jak se mi krásně vlní bříško když se malá hejbe, je to tak úžasný a neuvěřitelný :dizzy_face: ,jo taky mi přišlo spouta krásnej věciček, musím pak hodít fotky do albíčka až se dokopu k tomu

jo a jak jsem se dneska nudila tak sem hodila první várku vyprat mimi věciček tak se těším až budu žehlit, to půjde určo pěkně :dizzy_face:

hračky pro mimi mě taky baví nakupovat, ale už asi udělám brzdu, pač doufám, že pak někdo z příbuznstva taky koupí, tak aby toho pak nebyli hromady :confused:

koukám na ty povodně v telce a je to moc smutný, doufám, že se vám to všem vyhlo :zipper_mouth:
27. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
čau holky :slight_smile: co nového? Jak vám dopadly testy a cukr??
28. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
ahojik...

danus, ja se dozvim vyskledky cukru zitra v poledne, ale bojim se co mam s tema nehtama:frowning2: mam to porad:frowning2: v utery jdu k obvodacce, tak uvidim...muzou byt spatny jatra, neco se zloutenkou, jsme z toho dost nervozni:frowning2: na tu mykozu to nevypada, mam je krasne hladke, upravene a nic me nesvedi, nepali... jsou navic stejnomerne pokryte zlutou barvou:frowning2:
28. čer 2009 v 16:33  • Odpověz
pipii tak to vyfoť jestli to teda půjde jsem se stím ještě fakt nesetkala :fearful:
28. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
Ahojky holky,já se omlouvám že jsem se tak dlouho neukázala ale Honza m vypojil wifi a já nechtěla sedět u káblíku...Jinak jsem včera byla v Tescu mají tam děsné slevy skočte si tam...jsem tam zase něco pokoupila...Nafotím a dohodím do alba...Jinak víkend pracovní..vybourávali jsme futra takže už nemáme dveře...no děs co vám budu povídat...
29. čer 2009 v 06:28  • Odpověz
Dobré ráno,
hlásím že jsem na 70% přestěhovaná :slight_smile: Kuchyň a ložnice jsou na 90%, zbytek jsem zatím pravda moc nezvládla. Díky tomu, že spousta oblečení, které bylo v krabicích špatně zabaleno se muselo znovu vyprat a vyžehlit, jsem strávila celou neděli jen touhle hnusnou prací :wink:
Dnes jsem v práci a pak mám pár dní dovču, abych to mohla dát do kupy.

Renule - já čučím, ty tady už tak brzo? Jdeš se dospat? :grinning: :grinning: :grinning:
V Tescu jsem byla, ale mají tam jen samé letní oblečení a nechce se mi zatím kupovat nic na rok předem. Počkám si na podzimní a zimní výprodej. :slight_smile:
29. čer 2009 v 07:17  • Odpověz
ahojky edi já jsem přespaná za víkend..makali jsme od rána a já chodila v 7 spát tak dneska už mám dost...
29. čer 2009 v 07:20  • Odpověz
já jsem tam koupila overali na spaní 56 3 za cenu 170 kč což myslím že je super...pepicu za 30 kč pak 3 body s dlouhým rukávem za 115 kč..a takovej super set body,overal boty a čepicu za 170 kč...prostě super nákup...
29. čer 2009 v 07:22  • Odpověz
holky no kde dneska jste???
29. čer 2009 v 07:33  • Odpověz
ahoj renu,jsem tu :slight_smile:
29. čer 2009 v 07:48  • Odpověz
dobré ráno, holky :slight_smile:.... a koukám, že tu je renu i danuš :wink:
29. čer 2009 v 07:49  • Odpověz
dala jsem do alba foto pupíku 27 tt ráno :slight_smile: večer je pak o půlku větší :grinning: ale to už jsem nefotila
29. čer 2009 v 07:50  • Odpověz
ahojky Dani,no už jsem myslela že je dneska nějakej útlum... :frowning2:
29. čer 2009 v 07:50  • Odpověz
ahojky pabli.... :slight_smile:
29. čer 2009 v 07:51  • Odpověz
ahoj pabli, to víš,ta dieta je náročná ná čas a ještě ke všemu mi nešel net....v práci jsem byla málo,měli jsme akci pro zákazníky....
takže už mám koníkovej absťák
renu: tak to jsi pěkně nakoupila :slight_smile:... tady v tescu taky slevy, ale bohužel naprostá většina jsou už jen letní věci, to mají celé přebráno...
danu budeš chodit na ty předporodní kurzi??
29. čer 2009 v 07:52  • Odpověz
my jdem na 1. lekci předporod. kurzu tento čtvrtek :slight_smile:
29. čer 2009 v 07:53  • Odpověz
pabli tady u nás taky kotel letních věcí ale našla jsem tam ještě spoustu jiných hadříků co se mi hodí a za pár kaček...za 500 jsem měla plnou tašku... :slight_smile:
29. čer 2009 v 07:53  • Odpověz
no já tam jdu zavolat radši hnedka jak to probíhá a od kdy...
29. čer 2009 v 07:54  • Odpověz
na předporodní kurz jdem s manžou 20.8.,je to jen 1x, trvá 1,5 hodiny...
29. čer 2009 v 07:54  • Odpověz
ten,co má 3 lekce byl už plně obsazený...stejně je ta první lekce jen podrobné povídání o těhotentsví,což mi je teď už jaksi k ničemu.....potřebuju témata jako porod,kojení a šestinedělí.... :slight_smile:
29. čer 2009 v 07:56  • Odpověz
danuš: my máme 4 lekce po 1 h a partner může na všechny a pokud chce být u porodu, tak by měl na tu 3. lekci, ale přítel bude chodit na všechny se mnou :slight_smile:... no, docela se toho obávám... :unamused: takhle jsem relativně v klidu, nevím, co mě u porodu čeká a ani mi to moc nevadí :grinning:
29. čer 2009 v 07:57  • Odpověz
dneska jsem dobíhala autobus a v první chvíli se mi honilo hlavou-seru na to,do práce už chodit nebudu....teď už ale dobrý....nával vzteku no (omlouvám se za výraz)
29. čer 2009 v 07:58  • Odpověz
já jsem taky v klidu ale nevím co semnou udělá ta prohlídka sálu...
29. čer 2009 v 07:59  • Odpověz
pabli- u nás je ten 3dílný v červenci od 14 hod, takže stejně bych se nechytala,když jsem ještě v pracovním procesu...mile mě překvapila ta jednorázová varianta....a 20.8. to už mám MD,takže pohoda
29. čer 2009 v 08:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.