• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
winii, se mnou sla take mamina:slight_smile: za tyden jde s emnou manzilek, musi!! nakazala jsme mu to!! bere si na to dovcu:grinning:
19. kvě 2009 v 16:27  • Odpověz
jj to jo, ale mamča je taky bezva hlavně když tam nebudu sama :grinning:
19. kvě 2009 v 16:27  • Odpověz
Se mnou taky jede v ten pátek přítel, vzal si dovču tak doufám, že i když je to jakoby vyšetření jestli je vše OK, že se bude na miminko taky moct podívat.
19. kvě 2009 v 16:29  • Odpověz
já si myslím, že určitě ho nechaj juknout na prcka :wink:

tyjo u nás se fakt teďka udělalo tak hezky
19. kvě 2009 v 16:31  • Odpověz
U nás je stále zataženo, ale docela teplo.
19. kvě 2009 v 16:37  • Odpověz
winiii ta kolébka je krásnááááááá:slight_smile:....adell tripply vůbec nejsou přesný, na ultrazvuku bude určitě všechno oki :wink:....a se mnou byla na jednom ultrazvuku zase tchýně:slight_smile:, manža byl na služebce.....a taky dobrý:slight_smile:
19. kvě 2009 v 16:46  • Odpověz
Tag já tomu věřím, že budou v pořátku.
19. kvě 2009 v 17:12  • Odpověz
autor
holky, jak jsme rikala o tom pichani na prave strane v podbriku tak uz vim coto je!:/ jsou to zaskuby ze spatneho vnitrniho sesiti od slepaku!!! a ted se bojim aby to neprasklo az bricho poroste nebo tak:-/
19. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz
pipi tak to je teda síla. A byla si u doktora?Co Ti na to řekl?
19. kvě 2009 v 17:21  • Odpověz
pipiii třeba ne... právě že vpravo těhule píchá nejčastěji, protože tam odtud je ta děloha nějak víc připevněná nebo co...

adel: držím palec, ať vše dobře dopadne! ale taky věřím, že to bude OK, triply jsou hooodně často falešně pozitivní...

winii: krásná kolíbka :slight_smile:
19. kvě 2009 v 17:22  • Odpověz
přesně tak, v pravo píchá skoro každou těhuli....může to být ta jizva...ale taky byh řekla, že spíš ne....ale pokud s tím budeš mít problém, tak to řekni u doktora
19. kvě 2009 v 17:45  • Odpověz
Mě taky v pravo píchává, ale dnes mě píchá v levo tak nevím co se zase děje :frowning2:
19. kvě 2009 v 18:09  • Odpověz
holkýýý.....tak kočárek je v albu.... :slight_smile:
19. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz
tak sem sem vlezla jestli se ukázala maja a pořád nic :confounded: tak snad to není blbý
adel držím palce určo bude v pohodě, jak říká pabli často to vychází špatně a maminy pak zbytečně straší, prý sou rozhodující sem slyšela ty testy v tom 12 tt, ty jsou o dost přesnější,m tak jestlis to měla ok tak se neboj :slight_smile: :slight_smile:
19. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz
taky mě bolí celý den pupin, takový jakoby namožený, asi jak sem se plazila včera po záhonech ... vždycky si říkám jak se budu šetřit a stejně mi to nedá, tak dnes nic moc nedělám, jen posedávám, bolí mě i v sedě, ale naštěstí ne moc
19. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz
renu tak ten vnitřek korbičky je přímo luxusní - super :grinning:
tu růžovou verzi bych brala hned taky :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz
dnes pojedem k našim, tata potřebuje opravit tiskárnu od mýho a mati mi hlasila že má pro mě nějaký ružový věci tak sem zvědavý
jinak tchýnina aféra s bačkůrkama pokračuje :sweat_smile: :sweat_smile: nebudete tomu věřit ale ten můj do mí tak dlouho rýpal že jí na holce nezáleží až upletla prototip :slight_smile: :slight_smile: tak mám na ukázku jednu bačkůrku modrou - jiná vlna doma nebyla :grinning: :grinning: prej si mám !!!! koupit růžovou a uplete je teda ... ovšem těch keců, tak nevím jestli mi to za to stojí, nejspíš se na to vykašlu, prtože je to dost ubohý se takhle doprošovat :angry:
19. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz
tak už sem toho nakecala a pádím
19. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz
http://www.apert.estranky.cz/

tohle mi nedá a musím to sem dát
je to holčička kamaráda mýho přítele, je to velká bojovnice, založili jí stránky protože o té nemoci je napsáno strašně málo, je dost vzácná a moc se o ní neví, mají stránky krátce a už se jim ozvalo několik lidí a chtějí rady
19. kvě 2009 v 19:26  • Odpověz
renu kočárek nádhernej:slight_smile:....na ten odkaz od tebe even se raděj nedívám, tuším, že bych z toho byla akorát špatná....tak až někdy, až nebudu těhule
19. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz
teg to se bát nemusíš není to nic hrozného říkám že je bojovnice :slight_smile: občas k nám chodí a je moc roztomilá, akorát už chuděra musela na tolik operací, to je hrozný
19. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
renu: úžasný kočárek :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
renu, kocarek je karsny, presne jako na obrazku!:slight_smile: ja jsme ho ve skutecnosti videla takze se mi take moc libil, jen ty hladky kola ma:/ a renu ma ve sportaku vnitrek take mekky?!? to asi ne?! pac by to byla nevyhoda na cisteni, ale u te korbicky je to krasne!
19. kvě 2009 ve 22:36  • Odpověz
dobré ráno, holky :slight_smile:
20. kvě 2009 v 07:22  • Odpověz
ahoj holky!
20. kvě 2009 v 07:45  • Odpověz
tegga: ahojky :slight_smile:
20. kvě 2009 v 07:50  • Odpověz
pabli tak co, s čím ti dojde balíček dneska:grinning:
20. kvě 2009 v 07:51  • Odpověz
no - čekám ještě balíčky 2, ale dnes teda fakt nevím, jestli něco dojde... dopol. nebudu doma, tak doufám, že nic :slight_smile:... má přijít autosedačka, ale ta až tak příští nebo popříští týden, pak ještě nějaké hadříky z MMB (v nich i zimní kombinézka a nějaké riflíky)... a pak budu nakupovat zase v červnu asi... :slight_smile: příští týden si nechám oddychový :grinning: a nebo taky ne :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 07:56  • Odpověz
musím teď někde objednat to povlečení, prostěradla, peřinku a polštářek do postýlky, pak taky ty méně záživné věci jako pár plínek, nějakou tu lahvičku, dudlíky, nůžtičky a taaaaak... a to mě moc neba :slight_smile:
20. kvě 2009 v 07:57  • Odpověz
na ty nezáživný věci budu muset ještě podniknout "průzkum trhu" :grinning: ... nevím jaké lahvičky... sterilizátor mi mamka rozmluvila, že stačí pár minut vyvařit v horké vodě... no, taky si myslím... pak nevím, jestli ten ohřívač lahví, to asi jo, a taky jaký, to vůbec netuším... peníze na to jsou, tak to chci koupit teď, i když třeba pak budu X měsíců kojit...
20. kvě 2009 v 07:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.