• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
evena njn ty úředníci jsou kreténi...už jsem nasraná...
29. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
holky kde jste??nevíte zda li má hornbach v sortimentu zásuvky a vypinače???
29. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
renu já uklízím a mám toho moc :unamused: :unamused:
v hornbachu vypínače a zásuvky sou určitě, ale mám dojem že nemají bůhvíjakej výběr, zkus spíš obi tam mě připadá že je toho víc, letos sme na ně tam koukali protože potřebujeme dokoupit
ale jinak máme tyhle věci přímo z obchodu kde se prodávají světla, tam sem si to vybrala z katalogu, je to nesrovnatelnej výběr tvarů a barev, to se tady s těma obchodama nedá srovnávat
29. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
renu my jsme tam zásuvky vybrali, takový jakoby stříbrný, pěkný....
29. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
evena nemyslím si, že TT souvisí s hladinou cukru....raděj bych to taky ohlásila, jaký máš hodnoty....a pokud bys měla mít zvýšenou teplotu, tak to taky stojí za to, dojít si k obvoďákovi
29. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
holky asi to projdeme všechno...at máme přehled....
29. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
já do hornbachu chodím ráda:slight_smile:...chtěla jsem tam nakoupit i takový ty obrázky prckovi nad postýlku....ale je to tam drahý, jako blázen, ještě zkusím kouknout někde jinde
29. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
tegga my jedem na nákupy v sobotu tak plánuju že objedeme všechno...
29. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
tegga nají tam obrázky nad postýlku...takové ty dřevěné ???sluníčka a tak??
29. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
dřevěný to nevím, viděla jsem tam jen takový ty nálepky medvídek pů a tak.....a.le cena za jednu třeba 300......tak na to kašlu, to seženu určitě levnější:slight_smile:
29. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
tegga já jsem psala jedné kočce která měla docela pěkné ale říkala že jednou za čas to musí trocha připlácnout blbě to prej drží...pošle mi je kdybych sehnala ty co si představuju tak ti je pošlu...
29. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
tegga jj v hornbachu mají krásný obrázky, už sme na ně taky koukali, ale ty ceny ...
zvýš. teplotu sem měla jen o kousek, prý do 37 st. je normální teplota a k obvoďákovi bych kvůli tomu nešla, čekáš v čekárně aspoň hodinu a ještě tam něco chytnu, navíc mi dá paralen a ten mám taky, spíš bych jela na pohotovost kdyby se mi něco nezdálo, tam seš hned na řadě a vyšetření máš i gynekologické, to je lepší
spíš mě zaráží ta nízká teplota okolo 36 st, ale asi je to normální ...
teď sem měřila hodinu po svačině a 7,1 .. max. bych měla mít 7,3, tak aspoň že tak, ale mohlo to být lepší no ..
29. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
já tam viděla ty pěnové nebo z čeho to je, a mám dojem že zrovna Pua
29. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
já jsem jednou ty nálepky viděla slevněný, za deset korun jednu, různý obrázky....já blázen to nekoupila, nebyla jsem těhule:grinning:....a od té doby už jsem to nikde tak levný a pěkný obrázky neviděla:slight_smile:
29. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
renu to co je vidět, tak pěkný:grinning:........holky jaký je u vás počasí?
29. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
evena jako v hornbachu??
29. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
jo tak hodně podobný má naše malá nad postelí...akorát velký:slight_smile:
29. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
renu jj v hornbachu u nás je mají, viděla sem je tam asi před 1-2 měsíci
29. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
evena tak to je paráda tak to my tam zajdem kuknout...něco takového bych chtěla...
29. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
jo, já je tam taky viděla.....ale za tu cenu bych je nekoupila ani náhodou:grinning:
29. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
tegga když mě se to tak líbí...a navíc na to bude koukat tak 3 roky...kdybych vybrala nějaké jiné tak ti ty nálepky tak pošlu...
29. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
já se dokonce dívala na cenu, ale vím že mě dost vyrazila dech, už si ji nepamatuju, ale určitě to bylo moc ...
ale viděla sem to ve více obchodech, asi obi nebo baumax, už nevím, ale ty dekorace budou fakt dost přemaštěný, ostatně jako všechny věci pro děti co zrovna frčí ... já asi budu malovat obrázky jen na stěnu do pokojíčku někdy před vánocema až, to budeme zatím asi jen kupovat koberec tak ať to tam není tak holí
29. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
noo uvidíme s čím dojedeme...okouknu to...
29. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
nic holky jdu žehlid jinak se s toho poseru...zatím...páá...
29. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
Já jsem jenom chtěla říct k těm obrázkům - pracuju ve firmě, která vyrábí obrazy!!!
Ne takové ty vyřezaváné dřevěné ani nalepovací, ale klasické obrazy v rámu nebo domalované. Teď máme moc pěkné motivy medvíka Pů a nebo princezen od Disney.
Cena od nás není tak strašná a jde to koupit i jen jako plakát (papír). Pokud bude mít některá zájem tak mi pisnete do IP a já pošlu na e-mail ukázku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj holky něco nového abych nemusela dočítat :fearful:
29. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
no asi nic

renu mě taky čeká hora prádla, čekám až to uschne a taky se na to budu muset vrhnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
ty velké dekorační nálepky jsem tak viděla s Púem,ale stály 300,- a to tam byli 3 obr.!!!
29. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.