• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
ahojik...tak jsem v Praze, manzel sel do prace a ja jsme konecne na netu

nevim zda to sem danuska psala, rano jsem volala na gyndu a mam cukr na hranici, takze pojedu znovu na testy a budou me take vice sledovat. Jeste si tam dneska budu volat jednou co na to doktorka, rano jsme mluvila pouze se sestrou.
29. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
evena-ahojky,jak válčíš? já zatim dobrý,hodnoty téměř vzorný, maximum bylo 6,7...porušila jsem jen 1x,když jsem si na rautu dala borůvkový koláč...Jinak lednice zavalená zeleninou a bílými jogurty,živím se ovesnýma vločkama,cornflakes...polystyrenovýma chlebíkama...pekla jsem štrůdl bez cukr,náplň rozinky,skořice a vlašáky..chuťově dobrý,manža si to pocukroval...ale strejně toho člověk nesmí sníst tolik,kolik by měl chuť viď...
29. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
evena-jo ještě tvaroh v tom závinu byl :grinning: ty rozinky to mírně osladí....
29. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
pipi-ne ne, nepsala, nechala jsem to na tobě...
no nic tak já vás tady v té debatě nebudu rušit, stejnak moje příspěvky nečtete :pensive: a asi ani o ně nestojíte
winni-co se děje???
29. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
Ahoj Winii! Tak jak dopadla ségra na superstar?
29. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
wini-taky nestíhám dočítat,mám v práci fofr...naštěstí už jen do konce července a mezitím nějaká dovča
29. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
ahoj maja-co malá,vše ok?? mám těhu cukrovku,jestli jsi nebyla u naší debaty minulý týden... :unamused:
29. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
ahoj danu - my jsme o.k. cukrovku nemáme :slight_smile: ,ale vše jsem sem už psala a vím o všem, já tu byla celý minulý týden :grinning:
29. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
autor
heh, ja jsme se, ted dorazila, nevim o cem se tady vubec bavite, ale co se deje winii????:-O ja jsme pred chvili dorazila teprve do praglu...

jinak moji sestrenku na superstar nevzali dal...a bylo to veeeelice vtipny...pochopiůli jsme ze nejde o vyber zpevaku ale pro show televize NOVA, az mi bracha posle jeji pisne tak vasm neco poslu. Bylo tam 16 salu od 1-8 salu porad vychazeli lidi a radovali se, ona byla ve 12, odzpivala anglickou a chtela jeste ceskou a oni se koukli na hodinky a rekli, bohuzel uz nemame cas a rekli ji ze ma slabej hlas, nic vic:grinning: ona cekala vsechno treba ze ma spatnou anglictinu nebo kvuli tem rovnatkach, ale holky ta ma hlas jak zvon a zpiva mega luxusne... potom mi rikala ze vybirali do 2. kola -Anicka Dajdou(opet tam byla) potom plno totalnich tragedu do hvezdne pechoty!! ale oni to nevi ze jsou jenom pro pobaveni pro lidi.... jako fakt trapny.
29. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
sorry :pensive: ,ale asi nějaká depka na mě padá nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem myslela, že už ste na mě zanevřeli když jsem tu neukázala :frowning2:

maja ahoj no ségru nevzali, ale jinak to byl docela mazec hodím fotky ju :wink:
29. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
29. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
autor
winii, precti si muj prispevek, zajimalo by me zda to bylo i v Brne
29. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
winii - škoda :frowning2: aspoň by jsme měli komu fandit :grinning:
winii-nebůj, to neee,jsi přece naše těhule :wink:
pipii to mě mrzí, že máš ten cukr na hraně, já tam ještě nebyla na tý cukrovce ani doktorka nic neříkala tak sem zvědavá na další poradně, jinak s tou superstar je to fakt jen o tom jak nalákat lidi aby koukali na ten jejich pořad
29. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
danu za poslední dva mi válčení moc nejde, hodnoty se mi zdají vysoké, ale pořád v normě tak nevím, většinou mám po jídlech kolem 7,1 + - snad se to zlepší až trochu vychytám po čem se to zvedá a po čem ne, zatím v tom plavu :unamused: to sladký a ovoce mě trápí ... dostala sem dvě vaničky broskví a nektarinek, normálně už bych je měla snězený ale takhle ... :frowning2: některé už sem vyhazovala že to hnije, to by se mi normálně nestalo :frowning2:
taky mám lednici narvanou jogurtama, super sou ty activie fit nebo jak se to jmenuje, kelímek má 180 g a mají jen 10 g s, jaký si kupuješ ty? potřebuju trochu inspiraci, protože počítám s tím, že mi za chvíli polezou tyhle krkem
jinak se dojídám okurkama nebo kedlubnama když je hlad, taky otázka než se toho přežeru a nebude to chutnat
zítra si budu celý den odebírat krev /9x/ na nějaký zátěžový test, budeš to taky mít? z toho prý zjistí jestli sem měla cukrovku už před těhu nebo je to ta těhotenská
jé, já se rozkecala :grinning:

pipii snad to nebude cukrovka :frowning2:
jak si dopadla s těma nožama, máš to dobrý? :slight_smile:

winii co je novýho, ty se tu ukážeš jednou za uherskej rok :grinning:
29. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
autor
winii., jinakl ja uz nevim kde byli ty hadriky skejtacky a boticky, ma to myslim i renu
29. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
danu já budu brečééééééét :frowning2: :grinning: tak to jsem ráda

pipii jj bylo to všechno takový divný lidi si tam volali jak se jim zlíbilo a pak tam byli všichni v porotě jen samý slováci, tak hlavní porota tam vůbec nebyla a ségra říkala, že ani neznali tu její písničku co tam zpívala, že se museli kouknout do PC jestli vůbec existuje
29. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
jél než sesmolím tu mojí slohovku tak toho naplkáte :slight_smile:
maja gratulace z negativnímu testíku na cukr :slight_smile: :slight_smile:
29. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
autor
even, s tema nohama nevim, mam to porad, zitra jdu k obvodni tak ji to reknu:frowning2: hodnotu mam 7,1 tak jsme zvedava co bude ted dal, zda se mi to bude zhorsovat nebo tak.
29. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
ahoj even no to jo to je fakt uherskej rok :sweat_smile: :grinning: , ale nějak sem neměla čas a náladu, asi hormóny nebo co :grinning:

pipii hmm tak to se musím ještě zeptat teda renu jestli nemá ten odkaz, že bych si tam objednala tu sadu moc se mi líbila :dizzy_face:
29. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
winii, ta hlavni porota je az v duhym kole!!!! takze vse co vidime v televizi ty tragedy atd vlastne uz jsou postoupney v 2. kole..
29. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz
maja taky gratuluju, že nemáte cukrovku, tak to asi budem s renu poslední co jsme ještě nebyli co :confused:
29. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
pipii no to nám taky pak tam říkali, ale stejnak když sme tam byli tak to všechno fakt bylo všechno takový divný, všechno tam organizovali jen slováci, žádný češi jen na začátek tam byl ten Leoš Mareš a a pak už nic, no ale tak má aspoň zážitek
29. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
pipii a po jaké době od jídla ti brali krev? jestli tak po hodině tak je to v normě
29. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
jako moje sestrenka to bere s homurem, prdi na ne, ona se prosadi jinak. tady je proste videt, jak na tom poradu potrebuji vydelat veliky prachy kvuli sledovanosti, takze vybiraji ruzny typy,ruzny lidi... je to ale na druhou stranu smutny:frowning2:
29. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
even, asi tak po te hodine, ale jak rikam ja jsme zadny roztok nepila.
holky já zase teďka poslední týden chodím na wcko nějak často jestli tam prcek tlačí na močák nebo co, předtím jsem to vydržela už docela dlouho nejít na wc, ale teď snad každou hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.