• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
danuš: aspoň teď můžeš experimentovat s jídly, ochutnáš něco, co bys třeba ani nikdy nekoupila :wink:
30. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
danu to je dobrý, že ti aspoň takový věci chutnají.....já cokoliv, co je z ovesných vloček nemůžu ani vidět, asi bych byla hlady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
já ovesný nemůžu, drbu se po nich, kolikrát bych si něco ve zdravé výživě koupila... ale já to prostě kvůli tý alergii nemůžu... různá semínka fakt neriskuju :unamused:
30. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
včera tu byl sádrokartonář se dohodnout skrs stropy a chce 250 za metr čtvereční za práci a 250 za materiál což jsem čekala že to bude stát víc než 500 za metr...
30. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
renu tak to já jsem taky zvědavá na tu cenu:grinning:
30. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
ti dám pak vědět kolik s nás dostanou...
Ahoj holky, nevím proč, ale dost lidí mi říká, že mám docela malé bříško. Začínám se docela nervovat, jestli mi mimčo nepřestalo růst. Zítra jdu na kontrolu, tak uvidíme. JPodle manžela mám velké bříško, ale kdo mě náhodou potká, tak říká, že mám malé bříško. Jinak dnes jsem poslední den v práci a jde na mě taková melancholie, najednu stranu se těším a na druhou ne. Zaučuji 3 dny jednu holčinu, ale ta mi ještě nedokazuje, že by to zvládla. :unamused: Doufám, že nám brzy zapojí doma internet, abych mohla být s vámi v kontaktu, nebo se zvencnu. S kým bych se radila?
jé makka, tak to mě říkají od začátku všichni, z toho si vůbec nic nedělám:grinning:......oni si asi představují, že budeme jak slonice......já jim na to říkám, ať vydrží do devátýho měsíce, že pak něco uvidí:grinning:....a jen manža ví, když mě vidí celou nahatou, jaký mám pořádný pupín:slight_smile:
30. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
no já měla pořát malý a tedka to nějak poskočilo...už si nevidím na pipinu.. :grinning:
30. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
holky od kterýho týdne se chodí na kontrolu častějc??
30. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
renu:

"Na základě zkušeností z těhotenských poraden bylo zjištěno v 80.letech 20.století, že optimální počet vyšetření u fyziologického těhotenství je 10-12. Nižší počet může vést k opomenutí varovných příznaků. Vyšší počet ale nepřináší již žádné další zlepšení předporodní péče. Důležité je rozložení návštěv - zpočátku po cca 4 týdnech, od 30.-32. týdne těhotenství po 3 týdnech, pak po dvou a od 37.týdne těhotenství 1x týdně. Stejně tak jsou stanoveny optimální termíny pomocných vyšetření (laboratorní, ultrazvuk, CTG, aj.). Rozložení a počet návštěv v poradně se samozřejmě liší v případě onemocnění nebo komplikací v těhotenství."
30. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
ale jak víš, já chodím už teď po 14 dnech, akorát na další jdu po 3 nedělích, paní doktorka usoudila, že mě nechá do svatby v klidu, ať přijdu až po svatbě a přinesu jí fotky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
ooooooo, tam měl být tento smajlík na konci: :grinning:
30. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
pabli jo tak...já vím že mi někdo říkal že chodí častějc p řed porodem...a to CTG to je ten pás na bříšku jak se tam nahrává ten tlukot nebo co to je??
30. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
renu: myslím že jo - ten monitor..
30. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
holky někdo má v albu takové hezké plyšouny kolem postýlky...v takových pastelových barvách nevíte kdo to je...
30. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
já mám teď kontrolu na gyn. po měsíci -14.7., docela mazec co....ale tak kvůli tý cukrovce mám kontrolu po 14 dnech,takže pohoda....a můžu se kontrolovat i sama...
pabli-pro mě brokolicová polívka není experiment,jím ji normálně... :slight_smile: a vločky taky v pohodě, jen ty arašídy a lískový oříšky mi vadí...a některý druhy jablek (hlavně goldeny)
30. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
pabli mě vytíká, asi před týdnem poprvé, ale jako by čirá voda a dnes bílá, ale malinko

danu to bohužel já říct nemůžu, mám strach že to není o tom že se špatně stravuju ale že se to horší, nebo je to kombinace obou věcí ... zítra du do dia poradny a ukážu jí co všechno jím a sem zvědavá co mi řekne, ale vidím to dost bledě už sem z toho na nervy a obávám se inzulínu, ne že by si asi člověk bál píchat, ale spíš to začne být prostě vážný ... včera sem se stravovala bych řekla ukázkově, žádné zhřešení a dodržování jídel doslova na minuty přesně, včera sem jedla naposledy v 9 večer a vzala sem si míň s než můžu, asi jen 20, a šla spát hladová až po půlnoci a ráno na lačno v 6.30 hodnota 6.4, nechápu to, a zas řvu jak želva, prostě mě to stresuje :pensive: za 15 min. si budu odebírat zase krev na ten test a pak jíst, za hoďku změřím a už teď se děsím co to ukáže :frowning2: já mám strach že to mimino v sobě prostě zabíjím, tak sem z toho v prdeli
30. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
30. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
evena-nepanikař, mě to ze začátku taky neklesalo,až když jsem zavedla fakt přísnou dietu....na začátku jsem měla 2 hodiny po snídani 7,2 !!!Zkus tu mojí dietu a omez ovoce...
30. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
danu tohle jsem hledala...tyhle hračky nakoupíím...

http://luxusprodite.mimishop.cz/katalog.php?strana=1&kategorie=31737
30. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
nejsou ůžasné???
30. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
jo jo renu,mě se líbí i to tvoje i ty v mém odkazu - to je značka fehn :wink:
30. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
danuš: nemyslela jsem zrovna brokoli polívku, ale ty speciál. sušenky, jak jsi psala, nebo ty přesnídávky ze zdravé výživy :slight_smile:
30. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
evena-jdi se třeba projít,ať si zrychlíš metabolismus...to taky sníží cukr..
30. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
30. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
pabli-jo ahá ,ale já ty sušenky ve sladké verzi kupuju i normálně :slight_smile: jsou moc dobrý....doma mám recept na sušenky z ovesných vloček,tak si je upeču,prostě jen vynechám cukr...a vyjde mě to na zlomek ceny... :grinning:
30. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
renu-boží,já si tohle prohlížela včera :wink: mám sraz s mamkou v Praze 17.7. a půjdem i do toho dětského domu
30. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
ale když na to tak koukám tak talk nemáš kde chytnout to vajíčko... :frowning2:
30. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:

pabli mě to z toho prsu vytéká asi už 14 dní, není to teda každej den, ale když to je tak to stojí za to to jsou proudy, už jsem takhle zasvinila 2 trika, fleky jak koláče :grinning:

dneska se jdu podívat za kámoškou z práce do porodnice na 1denní mimi-kloučka, moc se těším, ale i bojím, že z toho budu pak smutná, že už budu chtít to svoje taky mít u sebe
30. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.