• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Já vím, že 8.2 je dost a tak mi nezbývá než doufat, že to po porodu bude dobý.

Já třešně zamražuju, zavařuju, suším a dělám jam (všechno jsem vypeckovala) z cca 20kg třešní a zítra čekám další várku. Třešní máme moc a je škoda to nechat plesnivět na stromě.
30. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
:confused: :confused: edit
mě se nezdá že by to bylo teda na hraně, já měla po dvou hodinách hodnotu 7.6 a cukrovku mám
ale je dost divný že to dělají všude jinak, prý stačí jeden odběr špatný a už je to jasný, ale jak to že někomu berou odběry jen dva a někomu tři
z toho prstu to může být fakt zkreslený, to sem taky slyšela, nechápu proč dělají takové testy na nic, stejně teď pudeš na testy jiné ne? tak to ti ty jiné mohla udělat hned a ušetřila sis starosti
30. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
jelikoz me rekli ze jsem nahrane s 7,1, tak edith ty mas fakt dost:grinning:
30. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
no pipiii, taky tomu nevěřím:grinning:
30. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
pipii a tobě brali ze žíli?
30. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
pipiii tvůj test na cukrovku byl vůbec něco hodně zvláštního:grinning:
a jestli ti měřili po hodině od jídla tak to máš skoro ukázkový ne ? :slight_smile:
Pipii - jestli jsi měla po jídle 7,1 tak to máš moc. Ta glukoza je fakt zátěžový test, po zákusku mám míň :slight_smile: :slight_smile:

Taky doufám, že mě můj doktor pošle na ten test ještě jednou a to na kompletní a odběr ze žíly. Jsem spíš jen trošku zmatená z toho, že některý doktor tvrdí tohle a jiný tamto. Kriteria na těhu cukrovku jsou tak přísná až poslední rok.
30. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
autor
even, merili mi to po hodine od jidla ze zily, ale rozmezi je od 3-7 max. ja mela 7,1... takze jsme pry na hrane a ted jdu na ten vas test tady v Praze.
30. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
autor
ke snidani jsem si mela vzit neció sladkeho, mela jsem caj se 2 lzickami cukru, kousek makovyho zavinu a nektarku
30. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
Jak říkám, všude testují jinak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Pipii to asi měla nejpříjemnější :wink:
30. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
edit smůla je že jestli jí máš tak už si mohla dávno držet dietu, tak sem dopadla já, dlouho čekala na výsledky testů, pak na dia poradnu, všechno se mi nesmyslně vleklo a u toho je prý důležitý čas, čím dřív se to podchytí, jak třeba u danu, tak máš menší šanci že se ti později v těhu zhorší
snad ti to dopadne dobře držím palečky, to přece není možný aby půlka z nás měla cukrovku :frowning2:
30. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
Já držím něco jako těhu dietu vlastně od počátku těhotenství :grinning: I díky tomu mám pořád jen ty 3kg navíc :wink: Jenom teď budu víc hlídat příjem ovoce a začnu se pravidelně měřit glukometrem. Snad to nebude tak hrozné.

Evena - vypadáto, že fakt skoro půlka z nás má těhu cukrovku, jsme prostě exotky :grinning:
30. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
to je fakt neskutečný, nechce se mi věřit, kolik z nás má zvýšenej cukr a to třeba ještě renu ten test vůbec neměla.....je to fakt mazec
30. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
ale zase raděj bych vydržela těhu diabetes, než aby se pak stalo něco horšího...hlavně, když bude prdís v pořádku
30. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
holky já vás nestíííhám...je tu elektrikář...je to debil.....
30. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
30. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
Tegga - přesně tehu cukrovka se dá přežít, jsou veci které by byly horší.
Jdu nastudovat ty sacharidy abych věděla kolik jich můžu a pak vyrazím do obchodu na nákup zeleniny a sýrů a šunky :grinning: Budu se živit salátama, to mi neva :wink:
30. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
ja dokavad nemam cukrovku potvreznou tam jim vsechno....
30. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
hlky já už jsem z vás tak paf, že dělám oběd a přemýšlím, kolik v něm může být sacharidů a nebo si dám ráno loupák a mám z toho černý svědomí, že jím moc sladkýho:grinning:
30. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
holky, tak jsem si koupila v Rossmannovi kojící podprsenku :slight_smile:... nooo, žádná krása to ale není... ale byla "jen" za 300,-, tuhle budu nosit teď v těhu a pak si koupím nějakou před porodem kvalitnější... :slight_smile:

tegga: jsme na tom stejně, zrovna jsem baštila koblížek a četla si tu diskuzi o cukrovce a taky si říkala, že bych neměla :slight_smile:...

já si spíš myslím, že pokládají za nesměrodatné to měření z prstu, kdy píchne do prstu a rovnou to na přístroji ukáže hodnotu cukru v krvi... Odběry ze žíly a z prstu by tak moc rozdílné být neměly, ne? Komu z vás dělali odběr ze žíly rovnou při prvním měření?
30. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
no ono těch těhu podrpsenek vůbec moc pěkných není:grinning:...už jsem přemýšlela, že asi začnu dělat do oblečení pro těhule, je strašně malej výběr:slight_smile:

krev na ten test se má prostě brát ze žíly...mě tak brali všechny tři vzorky
30. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
taky mi brali všechny tři vzorky ze žíly
na kojící podprdy už sem se taky dívala a vybrat se dá, ale je to drahý, ty levnější stojí za prd
30. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
někdo tu měl v albu pěkné ty těhu potprdy ale nevím kdo to byl... :frowning2:
30. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
renu asi mysláíš danuschku......našla takový docela slušný na mmb
30. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
terčo já nevím asi joo...už bych se taky po nich měla koukat...je potřeba mět alespon 3 že??
30. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
tegga - mě dělali při tom testu 2 odběry a oba jen z prstu,ne rovnou do toho přístroje,ale do kapiláry....
pak mi v první diab.poradně vzali krev ze žíly a i mě změřili glukometrem a měla jsem 7,3 za 2 hodiny po jídle-ale ještě bez diety..
30. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
já vám pošlu odkazy na ty podprdy...
jo a mají se vybírat až v 9.m!!!
30. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.