• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
danu ty jsou hezké...proč až v 9 měsíci??myslíš že ti tak poskočí prsa??
30. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
na spaní si koupim úplně obyčejnou bezešvou sportovní...stojí kolem 200,- a jsou pohodlný..
30. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
renu-mě ?? nám všem!!! Mám to od kamarádky,která je laktační poradkyně...že si jí mám koupit až v posledním měsíci...a od víc kámošek vím,že po porodu s nástupem laktace vyskočí velikost ještě o 1-2 velikosti..
30. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
kámoška,co měla před těhu prsa 1 měla po porodu 4 !!!
30. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
hej já měla C košík...ted jsem si koupila D a větší prsa jako nechcu... :unamused:
30. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
mě už by taky pomalinku stačila moje nynější velikost:grinning:......ale nedělám si iluze, určitě to bude ještě víc:slight_smile:
30. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
renu-hrůza co!!! Já mám teď 80 B a začínala jsem na 70 A :wink: ty bezešvé se dají koupit myslím už dřív,klidně i teď,ale klasická kojící s kosticema fakt až v 9.m,aby 100% seděla
30. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
renu, me je mala skoro i Deckova podrpa:grinning:

holky jdu se nekam najist, koupit na zitrek barvy na znamou a potom k tomu lekari.... tak paaa:slight_smile:
30. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
pipi-pa pa a hodně štěstí
30. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
to je hrozné...já mám ted 80 D a to jsem měla 75 C
30. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
danu i na spaní???
30. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
danuš: já si ji teď koupila jenom čistě na to aktuální nošení, pokud mně to kolostrum poteče víc, tak si do ní dám snadno nějakou tu prsní vložku... je bez kostic, prodyšná, bavlněná a moc příjemná :slight_smile:... jinak pak kojící podprsenku koupím až před porodem (pokud už budu mít prsa výrazně větší) nebo až po porodu... jinak mně se spíš zvětšuje obvod než košíčky zatím... ze 75 před těhotenstvím mám teď 85 C... sestřenka si zase kupovala kojící podprsenku před porodem o číslo větší a po porodu jí byla pořád velká... tak mě zas varovala, ať si předem velkou nekupuju... asi nejlíp fakt počkat na tu aktuální situaci :slight_smile:

jinak ty odkazy super! už je mám v oblíbených :slight_smile:
30. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
renu-já mám v té 80 B ještě vůli, obvod pod mám 77 cm....takže 80 asi už zůstane,ale z B bude možná C....hm,to si nedovedu představit...
30. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
renu: pokud ti poteče mlíko, budeš muset mít podprsenku i na spaní... taky si koupím tu sportovní a budu ji nosit i teď na doma...
30. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
danu no jo ale C je ještě jakž takž ale co se mi nalejvá to je děs a je to těšké...
30. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
renu -je lepší mít jí i na spaní....kor u větších prsou to chce a taky ze začátku se neobejdem bez těch vložek do podprdy...
pabli-větší o číslo určitě nekupovat,ale myslím,že když si v 9.m vyberem takovou,která nám bude příjemně sedět a bude tam trochu rezerva,tak to je akorát...to je výhoda těch bezešvých,že tam je vždycky vůle...u klasiky je to horší odhadnout...Já si určitě pořídím jednu pěknou-buď tu černou s proužky nebo černou s puntíky a pak 2 bezešvé...
30. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
renu-pro mě je C jako pro tebe D :wink:
30. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
holky už jsme si skoušeli lakovat nehty na nohách???já se o to ted snažím to je sranda... :grinning:
30. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
renu já si lakuju nehty na nohách vždycky tak hodinu a ještě to za moc nestojí:grinning:....ale ještě pořád si říkám, bude hůř:slight_smile:
30. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
terčo tak to byl boj...já se přes to břicho nenatáhnu... :grinning:
30. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
nic holky jdu si dát sprchu a jedu do poradny....zatím pá holky...
30. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
taky tu teď nějakou dobu nebudu :slight_smile: papa
30. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
já si lakovala nehty u nohou před týdnem a byl to nadživotní výkon :grinning: a předevčírem holení spodku,to bylo vtipný,ale jsem bez úrazu....zrcátko moc pomohlo :slight_smile:
30. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
Nohy už si sama nelakuju, chodím na pedikuru :slight_smile: A holení už provádí manžel, začíná být docela šikovný, i když já ještě furt používám veet a ne žiletku :wink:
30. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
na veet mám alergii,takže smůla...
30. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
Já se zas nemůžu holit žiletkou, vždycky jsem pak samej pupínek. Nepomáhá ani kvalitní holící stroje a pěna na holení ani krém po holení. Veet mi vyhovuje. :slight_smile:

Danus- dostala jsi k t těhu cukrovce nějakou brožuru nebo rady? Já jen abych věděla co přesně mám čekat :wink:
30. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
edit-mám brožurku s příklady jídelníčku...ale třeba evena to nedostala,tak jsem jí to posílala do IP...
základ je úplně vysadit cukr(i třtinový) a med a ovoce jíst s mírou...třeba banány a jablka mají vysoký obsah cukru, zelenina se může v pohodě a hodně...pečivo málo, rýže,těstoviny a brambory zhruba poloviční porce..
30. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
edit-ještě to ale nemáš potvrzené,tak třeba jí nemáš
30. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
Danus - raději předem počítám s horším a když tak budu příjemně překvapena :slight_smile:
Mohla by jsi mi prosím pěkně poslat to co jsi poslala Eveně?

Cukr samotný nejím (ani čaj nesladím) a sladkostem se snažím vyhnout, med nemám moc ráda a před ovocem dávám přednost zelenině, takže to nevypadá jako velká katastrofa. Ale je fakt, že občas člověk zhřešil nějakou tou dobrůtkou a to teď moc nepůjde. :frowning2: O víkendu jdeme na velkou oslavu a já si budu moc dá jen malý řízeček, poloviční porci brambor (+ si donesu salát) a žádný zákusek. No je to život? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.