• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
vždy´t ty už musíš mít všechno pabli:grinning:...mě včera kamoška zavedla do jednoho malýho zapadlýho obchůdku se vším možným pro děti....mají tam skvělý ceny...takže musím vybrat peníze, vzít auto a vlítnout tam:grinning:....taky čekám dva balíčky, teda jeden už je na poště, ale počkám, až tam budou oba....
20. kvě 2009 v 08:00  • Odpověz
mají tam úplně všechno, od vaniček, oblečků, až po povlečení a kočárky...prostě všechno....a. je to takový zapadlý, v životě bych to neobjevila....akorát te´d vlastně nevím, jestli tam vůbec trefím:grinning:
20. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz
tak já počkám, až to všechno prozkoumáš a pak si nechám poradit:grinning:.....ty lahve jsou i nějaký, co se dají sterilizovat v mikrovlnce ne? ty by se mi asi líbily
20. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz
ten obchůdek zní dobře

to asi pak musíš mít na ty lahve právě ten sterilizátor do mikrovlnky, do toho se to dá, pak teprv se to v mikrošce sterilizuje...
20. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz
Holky, neviděly jste poslední leták Lidlu? Hrozně se mi tam líbí ty peřinky pro prcka a kolotoč nad postýlku. Asi to pořídíme. I cena mě mile překvapila.
20. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz
Co ta MAJA? Už bych si tam zavolala.
20. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz
holky, pádím do města, pa :slight_smile:

makka: Lidl jsem viděla včera... ten kolotoč je super :slight_smile:
20. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz
leták lidlu jsem neviděla....zkusím ho najít na netu...jestli je tam něco dobrýho, tak po tom jdu:grinning:......co maja nevím, už bych si tam dnes taky brnkla
20. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
jo už jsem to našla, ale platí až od 25.....a ten kolotoč je tam stejně za 400....to plánuju sehnat ještě levnejší:grinning:
20. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
holky ahojky...
20. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
ahoj renu! tak co, pořád se kocháš kočárkem:slight_smile:? budete ho mít doma nebo ho k někomu šupnete?
20. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz
ahojky tegga..jj pořád je o obýváku... :slight_smile: :slight_smile: tegga já jsem z něj tk děsně nadšená... :slight_smile: :slight_smile: No chtěla jsem ho dat k babičce ale ona tam nemá místo tak prej ho poskládáme zase do krabic zalepíme a dáme do sušárky...páč my už budeme začínat spravovat ten byt takže at to nezavazí...
20. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
holky co ta mája??
20. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
ahojky holky:slight_smile:

ahoj renu, cetla jsi co jsme ti psala vcera kolem 22h?
20. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz
my ještě kočár nekupujeme, ale až ho koupíme, tak už ho asi taky necháme někde doma, nebudu ho k nikomu tahat a pak zase zpět....ale my myslím budeme rádi, když ho vůbec do porodu schrastíme:slight_smile:
20. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
holky ja jsme tak strasne zvedava na ten byt?!:-O jdeme se tam poivat v pondeli ale nejspise to vypada ze se tam pujdu podivat jenom ja:( pac manzel ma dulezite jednani:(
20. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz
pipiii to je blbý...my když jsem chodili po bytech, tak když mohl jen jeden z nás, tak sjme pak stejně museli ještě domluvit jednu schůzku, abysme si vždycky udělali obrázek oba.....
20. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz
pipiii jo jo četla jak to myslíš jestli je to tvrdé??
20. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
jé pipiii, ty už máš taky i lehátko....
20. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
tegga, to joo no, ja tam vezmu fotak a zeptam se na veci, ktery ho zajimaji a uvidim, zda to vubec na uvazenou, treba to bude priserne!:-X tak rovnou reknu ze ne!:-X a nebo se do toho vrhneme a alespon muzeme dat tady brzo vypoved, pac ji tady mame 2 mesice:( takze abych se nestehovala v 9.mesici. Holky jinak mi dneska prislo ze jsme dneska posledni den 4. mesice?!:-O

a dneska jsme se poprve v tehotenstvi pozvracela:grinning:
20. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
renu, jestli je u sportaku jen semis mekky na sezeni, nebo jestli je to jenom v hlubokem??
20. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
pipiii tak ty řekneš jestli by šel nebo ne když ne tak nemusí chodit ani koukat a když jo tak to jen doklepne a je to... :slight_smile:
autor
renu, presne, treba to bude hruza hruzouci:grinning:
autor
tegga, jj lehatko mam, ale ted nic nekupuju:grinning: mam ted stavSTOP na nakupovani:grinning: zacnu nakupovat zase tak za mesic:slight_smile: a potom az nekdy v srpnu az bude podzimni a zimni kolekce
20. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz
pipiii ty jsi zvracela, jakto :astonished: ...to já už začala šestý měsíc :grinning:
20. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
tegga, ja nevim, me to hlasi na internetu a chodi mi kazdy den e-maily v jakem jsme dnu atd ale nechapu to s tim 4. mesicem?!:-O pac ty bys byla teprve v polovine pateho:/ nechapu

joo zvracela jsme bleeee, ty hnusny zaludecni stavy:( chytlo me to pri cisteni zubu:( kdyz jsme si zajela na zadni stolicky a potom se to rozjelo:(
20. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
pipiii semiš ve sportáku nejni..
20. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
holky nevíte kde se dá na netu posílat zdarma SMS??
20. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
pipiii beztak je to tím, že nejíš...asi si nebudeš moct nalačno čistit zuby...kamoška to tak taky měla...
autor
tak o je dobre:slight_smile: pac jinak bys to mela strasne zaflakany od jidla:grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.