• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
holky děsnej problém...co mám dělat...musím do poradny a do laborky odnést moč a já nemůžu jít co mám dělat:::vypila jsem už tak litr vody a nic... :frowning2: :frowning2:
30. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
halooo...pomoct....jéjej...co mám dělat??? :frowning2:
30. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
po litru vody se ti nechce :confused: já bych se byla vyčurat tak aspoň 3x ... tak to ti neporadím, zkus vypít ještě něco nebo tam běž a třeba tě to chytne po cestě tak se vyčuraš u dr.
30. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
holky potřebuju poradit posílali ste už něco na dobírku?? jestli jo tak mi poraďte jak se to vyplňuje díky

renu pusť si tekoucí vodu
30. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
autor
renu tak se vycuras az na miste??? na wc?
30. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
autor
winii, ja to vzdy vyplnuju az s tou pani u prepazky:slight_smile:

ja jsem jeste nikam nesla... nic se mi dneska nechce, tak pujdu az k te obvodni rovnou..:-/ dneska na to tehu cvico urcite nepujdu:frowning2: mam doma plno prace.
30. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
edit to bohužel není jen o vysazaní sladkýho, to bych taky asi přežila ... ovoce se nesmí na kila :angry: a každý obyčejný jídlo jak brambory, rýže atd vážit, veškerý blbiny jako jogurty, tuňáka na svačinu atd prohlížet kolik to má sacharidů a počítat abys nepřesáhla ... to je na tom asi to nejhorší, věčný hlídání něčeho a jíst pravidelně
30. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
holky, videly jste vubec moje brisko??:grinning: vcera jsme si ho fotila vecer:slight_smile: mam ho v albicku

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=229382&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
30. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
autor
even, boze at s emi ta cukrovka nepotvrdi, ja bych asi na tu dietu prdela:frowning2:
30. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
pipii co děláš, uklizíš? já jo a mám toho plný brejle, peru, u toho uklízím barák, sem unavená, blbě sem se vyspala, a nejen dnes ale už tak za poslední týden, ty blbý odběry krve k tomu, mám za sebou dnes teprve 3, dusno na padnutí, hádka s přítelem, ... :angry: den blbec :angry:
30. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
autor
even., ja prave nic nedelam, sedim a cumim do pociatce..:-/
30. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz
pipii nevím jestli to nedělá ta fotka, ale řekla bych že se zvětšilo oproti min. týdnu :slight_smile:
pipii prdět na to bohužel nejde, strach ti to nedovolí, neubližuješ sobě, ale mimču ... mít tu cukrovku já a nebýt těhu tak klidně zhřeším, takto to nejde, teda aspoň u mě ne ...
30. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
autor
jj zvetsilo, vidim to na sobe, pac me brisko i svedi, a leze mi nahoru. Ja jsme dneska sprasila takovych hnusaren, ze jestli mam tu tehu cukrovku, tak potes...
30. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz
no jo :grinning: píšeš že máš plno práce, ale to neznamená že makáš co? jen že se ti nechce a práce stojí ... ty se máš, taky bych chtěla odpočinek a nemůžu
30. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz
autor
amalka dneska ve me tancuje bez jedine pauzy, dneska je fakt husta:grinning:
30. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz
autor
even, jj mam toho plno ale sedim a do niceho se mi neche pustit:-X
30. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz
pipii neboj se předčasně, ty tvý testy byli prostě divný, může to zkreslit, to samý makka ... dr. to flákají a pak to odskáče ta ženská a akorát se stresuje
30. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
jéí ne makka ale edit
30. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
a jé soused si zapl muziku, sice kabáty, moji oblíbenci, ale dnes mě tak bolí hlava že bych mu do toho okna nejradši něco hodila :angry:
30. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
even, my maet se sousedama starsne tenkou zed(puvodne to byl jedne bytú maji 9-ti mesicni dite a muzu rict ze me dost leze na nervy, kdyz porad slysim tutununu, a rvani a chechtani, slysime i mluveny slovo!:-X me rvani ditete nevadi, ale kdyz slysis cely den jako kdyby bylo u tebe v byte...:/
30. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
autor
koukla jsme ted jen tak zbezne na nehty a porad je mam zlute a dneska zase asi vic.. takze ji to ukazu a buhvi co se mnou budou jeste delat:frowning2: tak pa jdu si oholit nohy a musim jit
30. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
tý jo, tak to bych nevydržela, mě stačí že slyším od tchýně televizi a rostu, sou totiž hluší jak polena a mají to příšerně nahlas a celej den idyž nejsou třeba doma ale na zahradě :angry:
tak ať ti to dobře dopadne, plivu pro štěstí
já du o půl na svůj 4. odběr krve, ještě pak 5 :frowning2:
30. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
Právě jsem se vrátila od doktorky. Sice je to pediatr, ale s těhu cukrovkou má osobní zkušenost a dostala jsem od ní typ na bezva stranku. Nevim jestli to znate, ale na www.flora.cz je e-kalkulačka kde si můu přesně sečíst co jsem za den snědla :wink: Hodila jsem tam to co jsem měla včera (můj normální jídelníček) a jsem na 185g sacharidu za den což je super :slight_smile: Takže vlastně ani nemusím držet nějakou velkou dietu, budu jíst tak jak pořád a vynechám ty občasné sladkosti. Můžu ještě i trošku přidat sýrů a občas nějaké ovoce.

Tak jsem se uklidnila a stranka Flora bude můj každodenní rádce a pomocník, hned po vás
30. čer 2009 v 16:10  • Odpověz
autor
jsem zpet od lekarky... na ty zlute nehty mi rekla..no jooo, oni jsou fakt zlute a nemam si to vsimat, pra mam krasne belmo a jaterky jsme mela na 1. zutra rano jdu na ten cukr tady na polikliniku..:-/ tak jsem zvedava, jak dopadnu.
30. čer 2009 v 16:41  • Odpověz
pipiii: no ty tvé nehty, to je záhada :slight_smile:
30. čer 2009 v 17:08  • Odpověz
autor
pabli, to teda:grinning:
30. čer 2009 v 17:10  • Odpověz
a bříško máš moc pěkné :wink:
30. čer 2009 v 17:17  • Odpověz
edit to se mi líbí jak to bereš s nadhledem, já to obrečela a pořád to tak nějak beru jako tragédii která mi může ohrozit mimčo :unamused:
pipii dobrá záhada :grinning:
30. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
autor
holky, zitra rano jdu na tu cukrovku od 7hodin, mam ten den dost napjaty program, tak ted nevim zda ho zvladnu:frowning2:
30. čer 2009 v 17:20  • Odpověz
autor
holky, cetly jste o tom spadlym letadlem dneska??? tyy brdo dalsi spadlo..a jedno dite ted nasli zive! :dizzy_face: :dizzy_face:
30. čer 2009 v 17:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.