• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
jo holky, včera jsem byla v tescu, nic moc tam nebylo, teda hafo moc věcí na holčičky, na kluky se mi skoro nic nelíbilo.....ale koupila jsem tam parádní botičky, musím je dát do alba:slight_smile:
1. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
autor
tegga, kdyz to neuhodli, tak bude sranda:grinning: ale u me je to jasny!!! videla jsme prcinku nasi holcicky snad 10krat pres cely monitor a zitra uvidime asi znovu:grinning:
1. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
joo a manzel se mnou na ten 4D UTZ jde!!!:slight_smile: udelal mi radost, pry se povodne v Ceskych budejovicich stabilizovali, ze pabli?:grinning:
1. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
já jsem taky viděla pytlíka.....zrovna v neděli jsem na něho koukala na dvd:grinning:.....ale stejně, co když:slight_smile:
1. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
to máš super pipiii....já vůbec nevím, jestli mi nějaký ultrazvuk ještě udělá...myslela jsem, že se dělá automaticky ve 30tt a ona ani nedutá:slight_smile:
1. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
tegga: to pohlaví - no právě :grinning:

pipiii: těžko říct, tady v ČB jsme žádný povodně neviděli :grinning: to zas jen něco rozmázli v médiích, o ničem zaplaveným fakt nevím :wink:
1. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
je pravda, že se řeka trochu zvedá, ale pořád není mimo koryto :wink:
1. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
tegga, my jdeme na ten 4D zitra:slight_smile: tak s moc tesim:slight_smile:

holky pa, jdu na dalsi odbery, uz mi je pekne soufl, krkam atd:-/ jeste ze jsme se nevyblinkala:frowning2:
1. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
autor
tegga, jinak u me obvodni mi ted kontroluje cipek, take nevim zda mi udela pokazde UTZ, myslim ze ted uz to neni tak dulezite, mimi vypada porad stejne:slight_smile:
1. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
ajo, já jsem si říkala, co tady pipiii dělá tak brzy:grinning:
1. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
TAK JSEM UDĚLALA NA NAŠICH STRÁNKÁCH DALŠÍ TABULKY, CELKEM 3, PAK NA TO MRKNĚTE... ZATÍM NEMŮŽEME NIC DO NICH PŘIDÁVAT, KROMĚ LUCITTY :slight_smile:

LUCITTA: KDYBY TI VADILY ZKOPÍROVANÉ INFORMACE, KTERÉ JSI UVEDLA V JINÉ DISKUZI, TAK SE OZVI A SMÁZNEME TO :slight_smile:
1. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
pabli jsi šikula:slight_smile:
1. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
Pabli mas IP...a vubec mi to nevadi :wink:
1. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
Lucitto - GRATULUJU!!!!! Přeju ti hodná miminka, která nekřičí :wink:
1. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
Edi: dekuji moc
1. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
lucitta taky mooc gratuluju....trojnásobné štěstííí.... :slight_smile:
1. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
Krásné dobré ráno :wink:

holky já včera byla úplně na měkko jak sem byla u toho miminečka, já už ci takýýýýýýý to bylo tak sladký, nádherný prostě už se fakt moc těším až budu mít u sebe to svoje :dizzy_face:

dneska je u nás nádherně sluníčko to svítí tak snad to chvíli vydrží
1. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
renu ahoj nemáš prosím tě někdy založenou tu adresu jak sem dávala pipii na ty skejťácký botky pro míma :confused:
1. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
lucitta moc gratuluju k narození holčiček, přeju jim do života hodně zdraví a jen samé štěstí :dizzy_face:
1. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
dekuju vsem :wink:
1. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
winii ahojky myslíš ty etniesky???
1. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
1. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
renu jj to myslím a ještě dávala takovej jeden odkaz tam byla jako souprava body s botičkama, ale jinak díky hned si to ukládám do oblíbených :wink:
1. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
luci super hlavně že ste všechny čtyři v pořádku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: veliká gratulace k těm třem prcinám :slight_smile:

renu to se mi nezdá ... už sem tu psala kdysi že doktoři nejsou schopní na 100% říct jak je dítě velký nebo kolik váží, a je trošku divný, že když si ho měla před týdnem velký přiměřeně k tt že by najednou tak povyrostlo, za týden? prostě dr. je slepice, akorát tě straší, nic jiného v tom není ... jak to zjistila? vy ty dokroty máte některé tak divné že bych se ani nedivila kdyby nepoužila utz a řekla ti to od oka :grinning: :grinning: za týden nemůže tak vyrůst aby měla důvod tě strašit vyvoláváním porodu, je snad blbá nebo co ti něco takovýho říkat ve 27 tt
1. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
tak jsem si už dala vložky do podrpsenky, poněvadž mám zase flek, nooo... ale četla jsem na jiné diskuzi, že používají na to mlezivo i třeba odličovací tamponky, tak je zkusím, ty vyjdou ještě levněji :slight_smile:
1. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
pabli, ty brdo, me vubec nic netece z prsou ani kdyz si je zmacknu:-X me ted rikala pani v tehitenskych potrebach ze po 7. mesici si uz muzu koupit kojici podprsenku, ze ta velikost prsu se uz moc nezmeni.
1. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
danu dnes mi dia poradna odpadla ... ona si mě pozvala, ale mají dovolený, takže až příští středu ... je to blbý, zrovna když mám potíže, včera sem se stravovala přímo ukázkově, naposledy jídlo v 21 h a ráno na lačno v 7 h. 6.4 ... to je přímo katastrofa, tak mi to připadá že to není nějakýma chybama, ale že se to zhoršilo, a to asi dost ... naštěstí mám po jídlech max. těch 7.3 někdy se dostanu i lehce pod 7, jestli to takto půjde dál tak sem na inzulín jasná
1. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
pipiii: někomu to neteče vůbec a někomu už třeba ve 20.tt, jak jsem se tu dočetla v jedné diskuzi o mlezivu... a mačkat se to nemá... vůbec se nemají stimulovat bradavky, hrozí pak předčasný porod, tak nic nemačkej :wink:
1. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
tak mě to mlezivo teče, ale ne moc, vždycky jen kapička a konec, naštěstí
1. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
pipii kdy budeš znát výsledky testů na cukr ?
1. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.