• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
lucitta taky gratuluju a těším se na fotečky:slight_smile:......mě taky nic neteče a neřeším to, každý to má jinak:slight_smile:....evena, to je taky dobrý, že si tě pozvou a přitom mají dovču.....
1. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
even, zitra si tam uz mam zavolat(k moji obvodacce) po obede.
1. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
even, jinak lekraka na diabetologii musi mit urcite svuj zastup, ne?
1. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
a prisel mi ted krasny druhy volanek k posteli tak ho muzeme riztrihat a prodlouzit zavesy:grinning:
1. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
ahojky :slight_smile: dneska nějak nestíhám :slight_smile:
1. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
takže trojčátka už jsou na světě??? :dizzy_face:
1. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
evena-jak je?
1. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
autor
pa jdu do mesta..:/ do toho nechutneho pocasi:frowning2:
1. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
nojo, taky pak budu muset vyrazit, ale asi jen tady na sídliště do sámošky... nějak mě honí mlsná :slight_smile:
1. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
ahoj danuš :slight_smile:... jojo lucitta už porodila :slight_smile:
1. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
u nás je šílený vedro....je mi úplně blbě....to máme jet odpoledne pro kočárek, tak doufám, že se do té doby trošku proberu, protože je to fakt mazec....
1. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
tegga: já ráno jen chvilku vyvětrala a hned to zavřela... se mi zase hůř dýchá... tak tu mám příjemný chládek :wink:
1. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
jj, mě taky, blbě se mi dýchá, mám motáka.....všude zatažený žaluzky, ale větrat musím, to bych tady zvencla:slight_smile:......poklidila jsem to nejnutnější a vařit za mě bude nevím kdo:grinning:
1. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
tak to se těším na fota tří broučků :slight_smile:
u nás je polojasno,ráno byla mlha a teď začíná být dusno :unamused: :unamused: :unamused:
1. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
já si teď ohřála hrachovou kaši s kyselou okurkou... uzený k tomu jíst nebudu, já teď vůbec to maso a uzeniny nemusím :unamused:
1. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
tak to já zase jo, až moc:grinning:....ale dneska nemám chuť vůbec na nic, na žádný teplý jídlo......nevím, jak dám celý léto, to fakt bude síla:grinning:
1. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
mně teď už nechutná ani kuřecí... prostě absolutní odpor... tak si říkám, že spíš než těhu chutě mám těhu nechutě :slight_smile:
1. črc 2009 v 11:03  • Odpověz
já měla kus žlutého melounu k sváče,moc mňam a za půl hodiny jdu na oběd-máme holandský řízek s bramborem,dneska si měřím cukr před a po hlavních jídlech...ráno 4,1 a po snídani 5,6 :slight_smile:
1. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
já jím nejvíc ze všeho sýry...měkky, tvrdý....cokoliv, co je obsahuje:slight_smile:.....kuřecí maso jím, ale taky mi nechutná jako dřív....raděj si dám věpřový, to jsem před těhu skoro nejedla.....a pak rybky, ty jsou v pohodě
1. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
danu ty žádnou cukrovku nemáš:grinning:
pabli-mě teď nejedou omáčky z vepřového a vepřové řízky...kuřecí jak kdy....včera jsem měla kuřecí čínu a chutnalo mi to..
danuš: představ si, že tady na jihu říkají holandskému řízku košický řízek... a mně se smáli, že tomu říkám "holanďák"... ale už jsem našla i v jedné restauraci, že ho mají pod tím "naším" názvem :slight_smile:... taky takovým silnějším párkům říkáme liberáky (liberecké párky), ale tady se jim říká telecí... :slight_smile:
1. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
tegga-máme to naopak s tím vepřovým :grinning:
jo jo,hodnoty super,mlsám ty celozrné sušenky bez cukru,jsou ochucené jen sušenými datlemi-nasekanými na kousíčky.Ale něco jako čokoládu si fakt netroufám...mám strach o malýho, kdyby to bylo jen kvůli mě,tak hřešim furt... :grinning:
1. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
já jím nejvíc mléčné výrobky - hlavně jogurty, pribiňáky, mléčné nápoje, tyčinky z mléka... teď mám pocit, že mi nechutnají ani ty sýry... prostě na ně nemám chuť... si vezmu třeba rohlík a prostě nemám co si na něj dát... takže jím pak suchý rohlík nebo rozpečený potřený máslem :slight_smile:...
1. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
pabli-my jim taky říkáme liberecké....pochybuju,že by v nich bylo telecí,to by byly pořádně drahý :grinning: je to sranda s těmi místními názvy
1. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
no, mě teď kuřecí tak divně smrdí, tak raděj udělám vepřový...to mě sice taky smrdí, ale ne tolik:grinning:......a čokolády taky nejím, vůbec:slight_smile:
1. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
no já jsem právě ráda, že mi na ten rohlík zbývá aspoň ten sýr:grinning:, jinak už bych taky nevěděla......a nebo ještě marmeláda nebo med.....
1. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
já taky nemůžu ani vidět třeba taveňák,plátkový si dám tak 2x týdně z donucení...můj milovaný Brie nemůžu,takže už mi toho moc nezbývá...mám ráda lučinu,gervais atd.,ale už se mi to taky dost přejedlo...
Při té dietě ani nemám moc možností na něčem ulítávat...palačinky s nutelou si dám až v říjnu... :cry:
1. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
med mi chybí-a moc!!! Hlavně mi pomáhal na škrábání v krku :confounded:
1. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
já naštěstí můžu jakýkoliv tvrdý sýr......dávám si je skoro do všeho:grinning:....a ještě si říkám, jak to dělá prdíkovi dobře, že má vápník....a ono to skoro žádný neobsahuje:grinning:
1. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.