• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
a zkouším si počítat ten příjem, jak sem dávala včera stránky myslím edit....samotnou mě to zajímá:slight_smile:
1. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
pabli-mě z mléčných výrobků zbyly jen bílé jogurty,kefíry a mlíko....pribináčky miluju i ty tyčinky,ale všechno je sladký,takže nic....Včera večer jsem si ohřála hrnek mlíčka s kardamomem a skořicí a dala jsem si do toho na špičku nože cukru :grinning: moc dobrý a spala jsem po tom jak špalek :slight_smile:
1. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
je fakt,že i když mám tu dietu,tak nehladovim,chodim přímo vzorně na wc - denně a nejsem přecpaná jak dřív...na absťáky trochu pomohly ty sušenky a závin bez cukru...
1. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
jsem jen víc smutná a někdy jakoby bez energie..ale na to zabírá masáž chodidel a zad od manži :slight_smile:
1. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
danu ty se máš, já to mám zlý ... teď sem si dala na svačinu knekebrot s maslem a syrem, malý bílý jogurt a pidi broskev, celkem cca max. 25 g s, za hoďku změřím a už se obávám teď co na mě bafne za hodnotu, ještě před týdnem sem měla tady po těchto naprosto stejných svačinách okolo 4, teď sem ráda že se vlezu do 7 a něco málo ...
1. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
du si něco pouklízet ať na to furt nemyslím
1. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
hlavně, že se o tebe manža aspoň stará danu :wink: ...můj na mě momentálně pěkně prdí:grinning:
1. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
tegga-no když přijde z práce hodně utahaný,tak mám taky smůlu...
evena-to je klidně možný,ta cukrovka se postupem těhotenství má tendenci zhoršovat,takže mě to může taky příští týdny vylítnout...
1. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
danu já vím ... právě proto mě to tak děsí, prý se to může zhoršovat okolo 30-31 tt, mám strach kam až to dojde, sem teprve 29 a do porodu času dost :unamused:
1. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
danu jenže to on je právě vždycky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....holky nebojte, evena já vím, že se to lehce řekne, ale chce to i nestresovat a choď na prochajdy, ať máš nějaký pohyb
1. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
tegga na procházky nechodím, ono taky kam, na dědině že ... já mám pohybu až až po zahradě za celý den dost, spíš bych se měla šetřit asi
1. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
a je fakt že bůhvíkde bych měla ty hodnoty kdybych byla jen doma na zadku
1. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
no právě, potřebuješ zrychlit metabolismus, aby se ty cukry rychlej štěpily....a k tomu pomáhá pohyb....tak jdi mrknout po dědině, co se kde šustne:grinning:
1. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
evena-právě,to je dobře,že máš pohyb,všude ho doporučují...já jsem taky ráda,že chodim do práce,aspoň něco přes den naťapu,snažim se jezdit busem a ne autem....zítra je těhu cvíčo,snad to stihnu
1. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
až budu od 1.8. doma,tak chci chodit plavat a občas zarelaxovat v solné jeskyni
1. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
mě dělá moc dobře to cvičení, vždycky se tam krásně protáhnu, je to super.....doma se k tomu moc nedonutím, ale tam mě to fakt baví.....a každý odpoledne někam vyrazím a ťapu...i když te´d v těch vedrech to asi půjde čím dál hůř:slight_smile:
1. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
jsem tu holky, venku je hnus velebnosti!!!!!!

jela ted busem se mnou tehule a porad jsme na sebe koukali, meli jsme podobnou tuniku, podobne brisko:grinning:

joo a kdyz jsem jela smerem do mesta, nastoupila jsem do metra a hned se mlady zensky hnaly a zasedly posledni volny mista, jelikoz jsme videla ze je metroi totalne nabusene, tak jsme si stoupla u tyce a samozrejme me nikdo nepustil sednout a ja si v hlave rekla: nebud blba michalo, venku je hnusne a je ti blbne, tak jsem poklepala nejakymu klukovi na rameno(cca16let) poslouchal MP3 a cucel do zeme a hned se zvednul...a ja si spokojene sedela, takze takhle to ted budu delat porad:grinning:
1. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
tegga ja jsme vcera na tehu cvicu nebyla, pac mi bylo dost zle:-/ a navic bych musela letet od obvodaka jak blazen.
1. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
pipiii: jak jsi přišla na to, že máme v ČB záplavy? tady fakt nic není :slight_smile:
1. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
pabli pac muj manzel dela v Allianz a posila tam mobilni techniky na kontroly po povodnich a kontroluje fotografie skod. do mailu mi napsal tohle:

Záplava byla v Sušici, Vimperku, Písku, Prachaticích, Protivíně, Volyni, ale i Českých Budějovicích...mám snad psolat fotky? :-P

tak co ja vim:grinning::grinning::grinning: mel jet primo do CB a pomoc v okoli
1. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
tak leda někde na kraji budějc, je to možný, ale jinak teď jezdím každý den přes řeku a je to OK :slight_smile:... ani nikdo nic neříkal, že by bylo někde něco zaplavenýho... :slight_smile: ... ta města, co jsi jmenovala před ČB, to jo... tam záplavy jsou...
1. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
Právě jsem dojedla svůj poctivě odvážený oběd (brambory s kuřecím masem, cuketou a zelím) a nedalo mi to ani těch 60g sacharidů co jsou maximum, takže jsem klidná.
Cukr jsem si měřila ráno na lačno (3,8) a včera po večeři (5,3) což je taky v pořádku. Budu se měřit každý třetí den, taťká má papírků prý dost :grinning: :grinning:

Ale kolegyně má dnes k obědu meruňkovou buchtu a tak trochu slintám :wink: Ale kvůli malé to bez těch dobrůtek vydržím, jen se bojím, že po porodu budu jíst tak divá :grinning:

Evena - opravdu by jsi měla mluvit s diabetologem, možná by bylo snadnější nasadit inzulin. Dnes je to díky těm perům pohoda. A miminku inzulín neublíží ani náhodou.
1. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
jdu si udelat jidlo takze papa
1. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
ahojky holky nedočítám...jste rychlé...byla jsem zavést psa k holiči...je tam na skapání...

evena ...no jo přesně tak nedělal mi UTZ jen tak jak mě hmatal jak jsou v průkajdě ty dva frafy tak ten horní mám nad limitem...velikost fundu či čeho to...
1. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
edit já ty pera znám, píchala sem si před rokem, ale něco jinýho, vím že to nebolí, to víc bolí to odebíríní krve do glukometru :slight_smile:
teď sem měřila hoďku a půl od svačiny a 5.9, gol je že je to naprosto stejná svačina jako třeba před týdnem a to sem měla hodnoty kolem 4 ... už je mi tak ňák jasný že nic nedělám špatně, uvidím co mi řekne příští středu, zástup tam bohužel nemá tak mám smůlu, možná tak má zástup jen na nějaké akutní případy, nevím ...
1. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
evena - to jo,inzulín je tělu vlastní hormon,takže žádná chemie,co by poškodila zdraví prcka...

edit-takže držíš dietu dobrovolně??Preventivně :slight_smile: já měla ráno 4,1 a po obědě se budu teprve měřit...včera po véče 5,6
1. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
renu, velikost fundu je vyska delohy, 25cm odpovida 25tt atd..ja jsme ted na kontrole byla ve 25tt a fundus jsem mela kolem 23cm, takze jsme zase mensi:grinning:
1. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
renu-fundus je děloha :wink:
1. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
fuj mě je vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
Přesně tak, držím dietu dobrovolně a preventivně :slight_smile: Hlavně proto abych mohla diabetoložce ukázat můj jídelníček, třeba dělám něco špatně a nevím o tom. Ale volala jsem si do diabetologické ordinace v Praze (apolinář) a podle nich těhu cukrovku mám a dietu je dobré držet, takže to možná zas tak preventivní není. Přece jen 8,2 je 8,2 i když jen z prstu :wink:
1. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.