• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
mě by tak strašně zajímalo, jaký hodnoty bych měla po obědě já:grinning:
1. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
doma se mi to nestane,ale tohle byl salát z jídelny... :unamused:
1. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
je mi uplnme nechutne, ted jsem jeste varila, takze totalne splavena... mam knedliky plneny uzelim se zelim...mnam!:slight_smile:
1. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
pipiii: z pytlíku? :slight_smile: Guiseppe? :slight_smile:
1. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
autor
pabli..nee!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: mam domaci:slight_smile: delam je uvnitr s pareckem, vyvalim si 4 sisky a do kazde vlozim 1 parek a zabalim je, je to hned hotove a jeden parecek si osmazim s cibulkou na posypani:slight_smile: jenom to zeli se mi nejak nepovedlo, je nejake hodne slane:grinning:
1. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
pipiii: jo tak! :slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
jsem nějaká unavená, umyju nádobí a asi se natáhnu :slight_smile:
autor
to cumis, co?:grinning: po dlouhe dobe jsme neco udelala:grinning:
taky nám přišly prstýnky už, tak snad se mi je podaří večer nafotit :slight_smile:
další z častých jídel, co pipiii dělá:grinning:....ale docela bych na to měla chuť:slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
pipiii: no že sis na to ale vybrala počasí :grinning:
holky tak to je mazec :astonished: :astonished: :astonished:
víte jak sem si včera odebírala celý den tu krev do zkumavek ...
mám výsledky z laborky, hodnoty mám neskutečně nízké, dostala sem vynadáno že málo jím a piju ...
prý na lačno 3,5 ... dvě hodiny po jídlech okolo 2-2,5 ... vzorků bylo celkem 8 a tak nízké všechny, jen na lačno přes 3, jinka to nabylo vyšší jak 2,5 :astonished: :astonished:
přesně s těmato odběrama do zkumavek sem si ze zvědavosti změřila několikrát i na papírek do glukometru, hodnoty na lačno 6,4 ... dvě hodiny po jídlech 6,7 ...
prý mám rozbitý nebo špatně mi nastavili glukometr mi řekl doktor :sweat_smile: :sweat_smile:

já se pose.. :sweat_smile: :sweat_smile: sem šťastná jak blecha
jé pabli, to se to blíží:grinning:
pipi je šikulka :slight_smile:
taky bych se natáhla...je fakt na padnutí, včera u extchýně na zahradě to bylo fajn
autor
tegga, tak jsme cech, ne?:grinning::grinning::grinning: a ne kralik:grinning:
no vidíš evena :wink: .......ale je strašný, že tě tak stresovalo.......
1. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
já těsto na bramborové knedlíky i smažím... z těsta dělám takové taštičky s párkem nebo špenátem nebo zelím nebo salámem... prostě co je doma... ingredience zabalím do taštičky a tu pak osmahnu z obou stran :slight_smile: takové buchtičky naslano :slight_smile:
autor
even, jezis....:grinning: tak to je husty...takovy nervy mas a ono tohle...
evena-no vidíš!!!! četla si můj kix se salátem? :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
evena: no tak supeeeeer :grinning: teď hlavně, aby ti to brzy přenastavili...
1. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
nemůžu uvěřit že mám něco s glukometrem, fakt je to krám na nic, končím z měřením :angry:
a přidávám si jídlo, zbytečně sem se šetřila a ubírala si :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
autor
pabli, joo tak to delam tadky, delam placicky ale dovnitr nic nezabaluju, kdyaz azbaluju tak varim, povidlove tasticky nebo na slano:slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
autor
holky jsme uplne mrtva! a za hodinu mi prijde kamoska na vlasy!:grinning: ale nastesti jenom preliv a ofinka:slight_smile: :sunglasses: a aspon pokecam:slight_smile: je ted cerstve zasnoubena.-)
1. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
danu četla, to se stává i v lepších rodinách :grinning: :grinning: já taky podobně perlím a něco bezmyšlenkovitě zbodnu, teřba jak včera, du si okolo josty a narvala sem si plnou hrst, pak si to uvědomím a zahodím to ... těhu demence, snad to nebude horší :slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
autor
danus, ted jsme si precetla o tom salatu...budu si dneska delat okurkovy a je fakt ze tam davam dost cukru, ale kdybych si nekde dala michanej salat, absolutne by me to nenapadlo:-X
1. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
pipiii: já jsem taky "čerstvě zasnoubená" teda bez toho zasnoubení :grinning: ... ale nějak to neprožívám, kdyby mi lidi nepřipomněli, že se mi blíží svatba, tak o tom ani moc nevím :slight_smile: ... každý se ptá: "A už máte všechno nachystáno?"... já odpovídám: "Jo, jo, máme... celou výbavičku, už mám klid:slight_smile:" a oni pak dodají, že mysleli věci na svatbu... :grinning: Ale asi kdybych se vdávala jindy, ne jako těhotná, tak bych to třeba i prožívala... a nebo taky ne :slight_smile:... prostě je pro mě prvořadý prcek, tak na něho myslím teď nejvíc :slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
evena: co je "josta"?
1. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
autor
pabli, nam se blizi vyroci:slight_smile: tyyy brdo uteklo to jako voda, cekame prcka...husty no:grinning:
1. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
autor
take nevim co je to josta:grinning:
1. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
teď mi volala mamka, že mi přišlo z Jihočes. univerzity psaní - pozvánka k rozšiřujícímu studiu francouzštiny pro SŠ, já ji mám totiž pro ZŠ, ale učím na střední... tohle studium tady neměli, češtinu jsem si rozšiřovala v Brně a obchodní korespondenci dělala komplet v Praze a teď jsem pořád čekala, kdy tu fráninu otevřou tady, abych nemusela do Brna kvůli tomu... a je to tu :slight_smile:... tak uvidím, až mi mamka dopis přiveze, co tam je, na netu o tom nic nepíšou... tenhle rok teda neee, ale příští rok bych si to ráda na mateřský dodělala... malému bude rok, tak to snad nějak půjde :slight_smile:... jde ještě o to, kolik to bude stát... chtěla bych si na to nechat porodný, ale obávám se, že to nebude stačit... :unamused:
1. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.