• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pipiii: možná to bude toto: http://www.ekozahrady.com/josta.htm kříženec mezi rybízem a angreštem... ale v životě jsem o tom neslyšela :slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz
taky sem neznala jostu než sem se sem přistěhovala :slight_smile:
jo pabli, takovej kříženec :slight_smile: a chutná to fakt jak takovej lepší rybíz šmrnclej s angreštěm, strašně dobrý je to,
máme vysokej keř ovalenej, ale nevím kolik toho jíst, protože v žádných tabulkách prostě josta není, asi to není moc známí
1. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
autor
even, zkouseli jste dat spiralku na postylku? me to na tech sprinclich nedrzi..:-/je to cely povoleny:-/ a ty kraje mi uplne vypadavaji..
1. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
pipii tý jo, snad ty spirály sou na postýlky tak by tam měli držet ... zkusím to dnes večer, postýlku máme v dílně
1. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
Evena - tak s tím glukometrem je to síla. :frowning2: Právě proto asi dělaji ty kontrolní odběry. Tatkův funguje přesně, sedí mu to vždycky s odběrem.

Josta? To jsem taky nikdy neslyšela a to jsem tady na hané vyrostla :wink:
1. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
oběd luxusní :slight_smile: drobná změna v průbehu vaření, místo lososa krevetky, mňam :slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
edit a odkus ty si přesně, přímo z Prostějova?
já sem z Loučan to je od prostějova tak 13 km
1. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
mám obavu jestli sem ten glukometr špatně nenastavila já :sweat_smile: ono když najíždíš na nový papírky tak se tam zobrazuje takovej kod a je fakt že předtím sem měla hodnoty dobré než sem najela na ty nové papírky :sweat_smile: budu asi v té poradně za blbce, no co už no ... musí se mi na to chlap púodíbat, já a technika to nejde dohromady
1. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz
tak jsem si udělala ten rajčatový salát, co už jsem tu dávala jednou odkaz:

http://jinozem2007.blogspot.com/2008/05/rajatov-salt-ze-sr-lanky.html

myslím, že když cukrovkářky nedají tu lžičku cukru, že se taky nic nestane :slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
to si pamatuju žes ho sem dávala, plánovala sem že ho udělám a vybodla sem se na to, rajčata už máme tak ho zkusím, ale bez toho chili to bych nerozdýchala, nesnáším pálivý jídla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz
Já mám pálivý ráda, takže jdu nakoupit rajčata :slight_smile:

Já jsem přímo z Prostějova kde jsou Loučany netuším, ale kouknu na mapu :wink:

S tim kodem je to fakt, taťulda s tím taky trochu bojovat. Za blba nebudeš, určitě nejsi ani první ani poslední.
1. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz
no tak já tam teda toho chili dala fakt hodně... to bude mít přítel radost, ale mě pálí celá pusa :grinning:
1. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz
Chudák Víteček :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 15:01  • Odpověz
autor
ja to mam haluzny na te poslylce..:/ takze ty konce pridelam snurkama aby to drzelo
1. črc 2009 v 15:04  • Odpověz
autor
mam vse uklizene, pripravene, uz muze prijit kamoska na vlasy..ufff:grinning:
1. črc 2009 v 15:04  • Odpověz
tak teď sem to kontrolovalka, kod sedí, na čipu i na papírkách je stejný, ufff ... tak ve mě to nebude
edit kde je Náměšť na Hané to určitě víš že, tak dědina za směr na Olomouc
přítel taky miluje pálivý, jednou sem si lízla ostrýho kečupu a byla sem na infarkt, je to strašnej humus :stuck_out_tongue_closed_eyes: doteď nechápu že si někdo dá do jídla ostrý věci, pak přece tu chuť toho jídla necítí ne? teda spoň já po tom kečupu měla pudu naprosto umrtvenou a kdybych se nedívala do talíře co jí, tak na to nepříjdu
1. črc 2009 v 15:06  • Odpověz
pipii tak já sem teda zvědavá na tu svojí spirálu, jestli to bude taky stát za hov..
1. črc 2009 v 15:07  • Odpověz
autor
even...no dneska jsme videla v obchode spiralku, ktera se na kazdem konci pripnula suchacem k postylce:-/ nejak tu moji nemaji domyslenou:-/

ja miluju palivy veci!!!:slight_smile: mnam!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ted jsme videla brutalni video proti kuchani kapru zaziva...chcete ho videt, ale pouze pro silny zaludky...

http://www.novinky.cz/koktejl/172482-kontroverzni-televizni-spot-ukazuje-vykuchani-zeny-zaziva.html
1. črc 2009 v 15:09  • Odpověz
Do Náměšti jedem zítra na festival :wink: teda jestli se trochu ochladí, v tomhle vedru budu raději sedět doma.

Já miluju korejskou a iranskou kuchyni a obě jsou hodně pálivé. Nevadí mi to, klidně sním i pár feferonek :slight_smile: Mám prostě plechovu pusu :grinning:
1. črc 2009 v 15:10  • Odpověz
Kapra nejím, ale dívat se na to raději nebudu.

Jdu si odvážit sváču :wink:
1. črc 2009 v 15:11  • Odpověz
edita: je fakt, že Vítečkovi se nejvíc líbí, když jím sladký, to mě pak začně příjemně kopkat, to je spokojený :grinning:
1. črc 2009 v 15:11  • Odpověz
autor
edith., na tom videu neni kapr... ale zena...husty video:-X
1. črc 2009 v 15:12  • Odpověz
autor
pabli, ja si porad myslim ze kdyz mimi kope, tak je nespokojeny:grinning:
1. črc 2009 v 15:12  • Odpověz
edit chtěli sme se na fesťák jít mrknout, ale od včerejška sem rozhodnutá že ne, mají tam super věci jako ovárky, perníky ... to miluju a akorát bych z toho byla v háji no ... a navíc ty vedra, nevydržela bych to teď s tím břichem, už vlastně ani nikam nechodím, obchody sou pro mě utrpení, když už tak jezdíme až večer do tesca to má nonstop takže okolo půlnoci máme obchod třeba jen sami pro sebe
pipii je to hrůza co se děje na zvířatech, to nejsou jen ryby, bohužel, všichni o tom ví, ale stejně s tím nikdo nic neudělá, jen jak je každý rok lovení třeba mláďat tuleňů kvůli blbé kůži, velryby, kočky a hadi kdesi v číně, dokud budou lidi takový hovada tak to bude vždycky
1. črc 2009 v 15:19  • Odpověz
Pipii - tak v tom případě mám já to nejspokojenější mimčo na světě :grinning: :grinning: :grinning: A nelíbí se ji, když sedím s notebookem na kolenách :grinning:
1. črc 2009 v 15:20  • Odpověz
už i za kamarádama nejezdíme dřív do hospůdky jak v 9 večer ... tak chlap už studuje glukometr, vypadá to že to fakt není moje chyba, já si tak oddychla :slight_smile:
1. črc 2009 v 15:20  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
Tak už mi zbývá objednat jen vaničku a ten fusak do autosedačky a mám komplet vše :grinning: Takže se už budu moct jen válet :grinning: a´čekat na Barborku :grinning:
2. črc 2009 v 07:10  • Odpověz
Dobré ránko, holčinky. Tak i já jsem konečně doma na dovolené a jako by mě vyslyšeli, už nám zapojili i ïnternet. Takže aspoň nebudu mimo mísu :slight_smile: Jinak včera jsem byla na kontrole a doktor mi řekl, že druhý výsledek cukrovky je 9, takže mě poslal na diabetologii, kde mi budou dělat další vyšetření. Doktorka je tam až od 10. 7., má dovolenou. Jinak mi příště bude měřit mimčo. Holky, chci se zeptat, jak na vás působí tohle počasí. Já včera málem vyskočila z kůže, od rána strašně nervní a vydrželo mi to až do večera. Že by hormony?Přes den bylo šílený teplo a navečer k nám přišla bouřka s krupobití. Te'd nás prý v nejbližší době čekají tropická vedra, což bude chuťovka. V noci spím hrozně, všechno mě bolí a nevím jak si nelhout, tak mě bolí šíleně záda.
MAJO - tak to si šikulka, to já ještě dokupuji
2. črc 2009 v 07:20  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

maja: teeeda, ty už jsi na tom jak já :grinning: ... já teď koupila 2 plínky - jedny z DM - newborn 2-5 kg a jedny z Rossmanna newborn 2-5 kg... obojí je po 28 kusech, spíš víceméně na zkoušku... akorát nevím, jestli teď kupovat ty 3-6 kg (mini) nebo ještě pár těch newbort 2-5 kg... jde o to, jak bude prcek velký... asi koupíme pak ještě Pampers 2-5 kg a pak už nějakou tu "dvojku" (3-6 kg)... no neviiiiiiiim, zase řeším velikosti :grinning:

makka: to stáváš nějak brzy, když jsi na dovolené :slight_smile: ... já jsem doma celkem OK, když jsem sama doma, nemám na koho být nervní, ale když přijde přítel, tak si to většinou schytá :grinning: ale je chápavý, chvíli se mi směje a pak mě utěšuje :grinning:
2. črc 2009 v 07:39  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
taky bych brala už mít všechno nakoupený a být v klidu, nějak to stále odkládám
makka na mě teda působí děsně, a s pribívajícíma kilama je to horší a horší bych řekla, navíc mě teď příšerně bolí druhý den kyčle, podlamují se mi kolena a plazím se po baráku vždycky zrána jak stará babka, před chvílí sem málem bolestí spadla, prostě děs ... doufám že se to zlepší, ale když sem to měla v 1. trim. tak mě to vydrželo snad měsíc v kuse a navíc se k tomu přidali bolesti zad, takže může být ještě hůř :frowning2:
2. črc 2009 v 07:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.