• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
PABLI - spíš mi přijde, že to bylo lepší být v práci mezi lidma, než čekat na manžela doma. Ale asi tím to nebude¨, protože jsem měla včera pěkně rozlítáno. Holt mi skáčou hormony, což v těhu bývá.
2. črc 2009 v 07:48  • Odpověz
makka: já jsem jinak doma celkem spokojená, ale teď se mi spíš stává, že se sejdu s lidmi z práce a oni se baví o práci, o studentech, co bude kdo učit příští rok... a já niiiiiic... to jsem pak z toho otrávená a doma rozlítostněná i naštvaná :slight_smile:
2. črc 2009 v 07:51  • Odpověz
ahojky holky.... :slight_smile:
2. črc 2009 v 07:57  • Odpověz
holky taky řeším ty věci na malého...jak to kupujete??jen 56 nebo už i větší??říkám si abych toho neměla zase mooc...jsem s toho už neštastná...
2. črc 2009 v 08:01  • Odpověz
makka ahojky...já mám stejné stavy jako ty...jsem protivná šechno mě štve to popčasí je děs...v noci nespíím..a ššíííleně mě bolej zááda....
2. črc 2009 v 08:02  • Odpověz
RENU - já kupuji i 62, protože z ¨56 rychle vyroste. Pak máš těch malých velikostí doma moc.
2. črc 2009 v 08:02  • Odpověz
makka a v té 56 toho máš kolik???ta velikost je tak na měsíc max že??
2. črc 2009 v 08:04  • Odpověz
renu: já mám i 50...

v 50: 3 body s krátkým, 3 body s dlouhým, 2 overaly s dlouhým, 1 kalhoty, 1 mikinu, 2 slabší kabátky, 1 soupravičku - kalhoty + mikina

v 56: 1 body s dlouhým, 1 overal s dlouhým, 2 dupačky, 3 čepičky, 1 soupravičku - kalhoty + mikina

v 0-3 měsíce: 3 body s dlouhým, 8 overalů s dlouhým, 4 kalhoty, 1 punčocháčky, 1 mikinu, 1 overal s krátkým, 1 chlupatou kombinézu, 1 bundičku

v 62: 1 overal s dlouhým, 1 dupačky, 1 mikinu, 1 soupravu-čepice,rukavice, šála

v 68: 3 body s krátkým, 7 overalů s dlouhým, 5 kalhot, 2 punčocháčky, 3 mikiny, 1 vestu, 1 čepici, 2 kombinézy zimní

v 74: asi 5 kousků oblečení...
2. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
já jsem si říkala že nechci aby v těch věcech byl jak hastroš...přece jen ta 62 když mimi bude mět 50 cm to máš 12 cm navíc...chápeš??to je takové blbé...
2. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
ahoj renu :grinning: jsem zapomněla pozdravit :grinning: ... kamarádce se narodila holčička přes 3 kg a ta velikost 56 jí byla ještě ve 2 měsících... první měsíc měli jen 50... a to měřila 51 cm... je to fakt dost individuální...
2. črc 2009 v 08:09  • Odpověz
pabli já si to opíšu a taky to nějak tak nakoupím...myslíš žš tu 50 užiješ??asi ne moc dlouho že??spíš něco menšího na cestu domů z porodnice...

co se týká těch velikostí je to taky na prd...někdo má 56-62-68 a někdo zase od 1 do 3 měsíců...jenže takovejch krámů kde to tak mají je málo...já teda znám jen next...
2. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
teď jsou té malé 3 měsíce, už je pěkně velká, ale ještě pořád nosí něco 56 a něco 62... chce to pak poměřit, každý výrobce má ty velikosti jinak... říkala, že dobře sedí věci z Nextu nebo od Disney... tam že ty velikosti odpovídají měsícům...
2. črc 2009 v 08:11  • Odpověz
pablinko ahojky :grinning: no jo právě že je to děsně individuální...jak má člověk vědět kolik malej bude měřit...
2. črc 2009 v 08:11  • Odpověz
RENU - můžu říct, že těch maličkých věcí mám dost, ale zkušené matky mi řekli, že toho je zbytečně moc a že to ani neunosí. Vím, ale, že neskončíme u jednoho mimča, takže si oblečky schovám na další, vždy't se nic neděje. Hodně kupuji ze sekáčů a mimibazaru, takže to nejsou velké částky, které by mě měli mrzet. Te'd jsem hodně sháněla oblečení na zimu. Takže mám 2 bundičky a 1 kombinézu. Myslím si, že dost věcí dostaneme jako dárek.
2. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
renu: uvidím, jak to bude... já měla jako malá 2,5 kg... tu 50 mám spíš jako rezervní, většinu koupenou v sekáči, 1 soupravičku do porodnice mám v 50 a jednu stejnou mám v 56 :slight_smile: taky kamarádka radila orientovat se hlavně podle váhy uvedené na oblečkách... že podle váhy to pak tomu miminku fakt dobře sedí...
2. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
no jsem zvědavá ted mi má dojít balík z nextu tak uvidím jak jsou ty věci velké...nebo stíše jaké velikosti odpovídají...i když já jsem tak přemýšlela že chci aby malej měl věci na vánoce nějaké hezké no a na vánoce bude mět přesně 3 měsíce tak co obědnáš 1 až 3 nebo už 3 až 6???
2. črc 2009 v 08:14  • Odpověz
Te'd jsem si dala snídani k počítači a nějak jsem špatně seděla, takže mi špatně jídlo sklouzávalo do žaludku, udělalo se mi špatně. 28tt je prý trávení trošku horší, prý mimčo tlačí na žaludek.
2. črc 2009 v 08:14  • Odpověz
jo a pak mám ještě asi 10 dupaček ve velikostech 50-68 po mně a taky asi tak 6-7 kabátků a čepiček... to už jsem do toho výčtu nezahrnovala :slight_smile:
2. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
RENU - já na Vánoce objednávám 3 - 6 měs.
2. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
renu: k těm Vánocům... asi bych ještě počkala až pak podle toho, jak bude mimi velké, aby mu to fakt padlo...

makka: já jsem dnes už 29.tt :grinning: to mi připomíná, že si musím vyfotit bříško zase :slight_smile: ... ale taky si nejdřív přinesu snídani :slight_smile:
2. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
já se snažím malému kupovat spíše lepší věci...přišlo by mi prostě nefér kdybych šla k tamancom a nebo do sekáču já se tam v životě neoblíkala tak by se malej moh naštvat... :grinning: já teda kupuju věci ke kočárku takže máme hodně modré a hnědé...já si ty věci nechci nechávat páč druhé může být holka a to bude zase vládnout růžová a zase ta rovnoprávnost Matyas by dostal nové věci a ted druhý onošené??je to neféér....
2. črc 2009 v 08:18  • Odpověz
ted právě bude novej katalog nextu tak chci obědnat lacláčky nějaké hezké tak uvidím...pak stejně budu nůrat že chci další na svátky...no uvidím no...
2. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
renu: v tescu mají ty velikosti: newborn = 0+ (asi ta 50), pak 0-3 měsíce (asi 56-62)

já si to pro sebe rozdělila takhle (podle oblečků, které mám, a toho, co je na nich napsáno):

50 = 0-1 měsíc, newborn
56 = 1-2 měsíce
0-3 měsíce (tesco a některé další)
62 = 2-3 měsíce
68 = 3-6 měsíců
74 = 6-9 měsíců
2. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
PABLI - to trávení tě nezlobí. Asi je potřeba trošku při jídle sedět rovně.
2. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
a jak to budete ělat???na spaní overálek který vždy vyslečete a dáte oprat???takže 7 kusů na týden nebo ho použijete i vícekrát???já už mám 8 overalů na spaní a 7 bodýček kam to pak unosím..???
2. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
renu: nojo, to je právě o tom, že ty k vietnamcům a do sekáčů nechodíš nakupovat, tak tam nebudeš nakupovat pro malého... já tam zas chodím běžně, tak mi to vůbec nečiní problém :grinning: ... já se tu výbavičku pak budu snažit prodat na MMB (nechám si jen to nejnej, kdyby náhodou někdy...)
2. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
ono je super že tu 68 má třeba na čtvrt roku a tyhle pidi věci jen na měsíc...
2. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
makka: mě teď trávení vůbec nezlobí, co baštím to magnézium na bolavé nohy... chodím pravidelně na velkou, nemám ani problémy s hemoroidy, protože je stolice taková řídká...

renu: já ho použiju vícekrát na spaní ten overálek (pokud teda budu mít správnou velikost plíny a malej to nepročůrá a neprokaká :grinning: )
2. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
pabli já ji taky prodám...nechám si jen pár oblíbených věcí...to je právě ono...stojí to hrozné prachy já ted obědnala pár hadříků pro malého a zaplatila jsem 4500 jo to prostě drahé....ale bylo by mi proti srsti malého okrádat když já si to koupím ve značkovém krámu a jemu u tamana...
2. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
nazdárek holky! tak já jsem dnes taky pěkně nevyspalá, byla jsem za noc 4krát na záchodě, tvrdlo a bolelo mě břicho, celou noc, záda se naštěstí dají vydržet...jsme to ale lemry co:grinning:
2. črc 2009 v 08:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.