• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pabli kamoška říkala že její malé jí plínu nikdy neprokakala prej když už tak jí to vyteklo zádama...
2. črc 2009 v 08:29  • Odpověz
k těm hadříkám, byla jsem posedět s kamoškou, má tříměsíčního klučíka, není to žádný prcek...ještě na něho natáhne 58, ale to už je prý jen na chvíli.....takže si myslím, že ta 58 snad na tři měsíce vydrží....jinak hadříky na zimu budu kupovat, až bude prís na světě a budu vidět, jak roste:slight_smile:
2. črc 2009 v 08:29  • Odpověz
ahojky terčo no jo jsme...řešili jsme to už že je to děs... :slight_smile:
2. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
tegga nemyslíš 56??
2. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
jo a zapomněla jsem na jednu podstatnou věc....mám doma kočááááááár:grinning:....tak jsme ho včera celý večer projížděli po bytě, musím si ho užít, než ho o víkendu odvezeme k manželovým rodičům.....je krásnej, super, nej:grinning:
2. črc 2009 v 08:31  • Odpověz
jj, myslím:grinning:......já tady ještě spím:slight_smile:
fáákt....tak to je paráda..pohod nějakou fotku....
renu: já dala kompletně za celou tu výbavičku, co jsem napsala výše, 4488,- :slight_smile:
2. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
já ho nemám vyfocenej:grinning:....jsem na to nějak zapomněla, v tom transu včera:slight_smile:....ale dneska ečer nafotím a pak dám ju
PABLI- já teda oblečení na malého u vietnamců kupovat nebudu, sobě si kupuji normálně. Do sekáče chodím často a zrovna dnes je u nás sekáč, kde mají parádní hadříky.
tegga: ahojky :slight_smile: no tak super :slight_smile:
2. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
já jedno body od vitnemců mám......je na něm napsaný 62 a totálně malinký:grinning:......s těma sekáčema zatím nemám štěstí:slight_smile:.......ale já se te´d chci zaměřit spíš na to povlečení, deky a takový věci....až to budu všechno mít, tak ještě dokoupím pár hadříků a zbytek, až podle potřeby, jak bude prdík velkej
2. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
pabli tak to mě příjde pár kompletů asi 2 jeany,nějaké overal a mikča ponožky a pepica...jo a litr za fusak...
2. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
TEGGA- právě jsme to ráno probíraly. Také to spaní je horší, záda bolí, nevíš jak si lehnout. Čurání mě tak netrápí, ale budu muset zvýšit pitný režim. A bude hůř
makka: já u vietnamců koupila akorát botičky, tady v ČB to mají totiž vietnamci stejně drahé jako Tesco, tak radši chodím do Tesca..., navíc většinu věcí u vietnamců tu mají z Polska a to jsou tak kýčovité věcičky, že fakt ne... takže já nakupuju: Tesco, MMB (od maminek) a sekáč :slight_smile:
já hlavně ještě nemám ani soupravu do porodnice....pořád váhám, jestli to má být 52 nebo 56
holky nechcete odemně někdo tu španělskou deku ???já bych ji chtěla modrou....
2. črc 2009 v 08:36  • Odpověz
tegga tak tu já taky ještě nemám....
2. črc 2009 v 08:36  • Odpověz
renu: já do té částky počítala jen oblečka... fusak, zavinovačky, peřinky, povlečení, plínky, kočár, lehátko, drogérie, kojící věci pro mě atd atd - dohromady jsme za to dali 27 tis.
2. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
já si taky pořád říkám, že to ještě není tak strašný, že bude hůř:slight_smile:......ale třeba pálení žáhy mě už fakt štve.......a musím jíst úplně malý porce, nevím kam až mi prcek ten žaludek vytlačil, ale někdy mám pocit, že ho mám až v krku:grinning:
2. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
27 tis. myslím kompletně celou výbavu pro mimi, včetně oblečků
2. črc 2009 v 08:38  • Odpověz
já vůbec nemám přehled, kolik nás to zatím všechno stálo.....raděj to ani počítat nebudu:grinning:......tu deku asi ani nebudu mít, já si koupím do kočárku ty peřinky a na teplo mám takovou tenkou deku.....
2. črc 2009 v 08:38  • Odpověz
pabli to já ani počítat nebudu....to je hrozná částka...my máme jen 17500 za kočárek...
2. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
tegga: mně pálí žáha jen ráno, když vstanu, tak jak se zvednu... ale hned to přejde...
2. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
renu: jojo... já si to všechno psala, poněvadž jsme měli na mimi vyčleněno 30 tis., tak abych věděla, kolik jsme vyčerpali a kolik ještě zbývá :slight_smile:
2. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
myslíte že když skusím napsat tam kde jsem ji kupovala že mi ji vymění???
mě každý odpoledne, až do večera, než usnu.....tak už si zase připadám jako v prvních měsících, kdy mi bylo pořád blbě a celej den jsem se těšila jen na to, až bude večer a zaspím to:grinning:
renu to nevím, určitě to zkus.....
2. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
pabli vidím že nakupujeme u stejných :slight_smile: + já teda ještě na bazaru na koníkovi
tegga taky mě trápil adost žáha, celý den, byla to otrava, od té doby co dodržuju ten jídelníček kvůli cukru si moc nestěžuju, když pálí, tak fakt vyjímečně, takže si myslím že se to dá stravou ovlivnit, hlavně asi teda menšíma porcema
pabli jo tak...my teda vyčleněno nemáme...nějak to neřeším...ale myslím že budeme tak u 50 tisíc...
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.