• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
renu to je teda částka :confused: s mým by něco takovýho seklo :slight_smile:
2. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
evena u mě ne:grinning:.....já s tím měla občas problém i jako netěhu......jím už malinkatý porce, ale jakmile odpoledne nebo večer sednu k telce, tak to začne......jak se to tam všechno zmáčkne a utlačí:slight_smile:......já večeřím tak v šest a pozděj už si dám třeba jen meloun, nektarinku nebo tak něco a nepomáhá to....
2. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
no, já si taky myslím, že kolem 40tis. to bude......ale jak říkám, raděj nepočítám:grinning:
2. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
Holky, přidala jsem fotečky do albíčka
2. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
renu: neměnili ti tam už tu deku za něco, co sis objednala na sebe? :slight_smile:
2. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
makka pěknej pupín:slight_smile:
2. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
makka: moc pěknyyyy :slight_smile: ta kombinézka kostkovaná je roztomilá a ta mikča taky :slight_smile:
2. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
makka hezkej :slight_smile: ta tmavá bundička s míšou je krásná
2. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
už včera mi měl dorazit balíček z MMB a stále nic :unamused:
2. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
u nás je pod mrakem a mlha,ale dusno :unamused:
2. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
makka-fakt pěkný věcičky :slight_smile: a máte krásnýho hafana :slight_smile:
2. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
danuš, ahojky :slight_smile:
2. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
ahoj danu, už jsem si říkala, kde jsi....tady paří sluníčko, je opět nedýchatelno.......jako počasí je další, co mě dostává:slight_smile:
2. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
evena, te´d jsem si vzpomněla, že jsem ti včera ještě chtěla napsat k tomu glukometru....vždycky když rozděláš nový balení proužků, tak je v tom jeden takovej trošku odlišnej od ostatních....tím ten glukometr nejdřív nakalibruješ a potom až měříš......
2. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
Díky holky.
DANUSCH - je to labrador, ale pěkný lump, jsou mu 2 roky a zrovna je v telecích letech. Zrovna mi leží v posteli a natahal si do všechny jeho hračky. Vypreparoval si plyšáka, takže v posteli máme nasněžíno.
TEGGA - mě právě včera rozhodilo to teplo a večerní velká bouřka. Málem jsem vylítla z kůže. Dnes jsem ještě venku nebyla, takže máme doma krásně chladno a to se mi líbí. Asi raději nevylízat :slight_smile:
včera bylo taky na padnutí, sedly jsme si s kámoškou v jejich novém baráčku na terásku a za půlhodinku jsme musely dovnitř kvůli bouřce :frowning2: Tady zatim sluníčko ani nevylezlo a asi bude pršet...
Já mám ještě v plánu zajít do sekáčku u nás,mají tam hezké a čisté věcičky, kámošce jsem tam koupila vyšívané tričínko na holčičku od Marks and Spencer - jako nové. Mě už z oblečení snad ani nic nechybí, jen asi ještě koupím dvoje látkové bačkůrky v HaM nebo CaA. Zbývá hlavně povlečení, matrace,chránič na matraci, dětská kosmetika a věci pro mě...
makka-my máme fenku německého ovčáka,je jí 5,ale pořád s ní mlátí puberta, k ní do páru máme bílou kočku,spí spolu v boudě, no sranda...ale zahradu(pozemek na domek) máme 35 km od bytu,takže je vidím tak 1x týdně a teď i míň :frowning2:
2. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
právě mě vždycky ráno paří skoro do všech místností, tak je tady na padnutí, odpoledne už je to lepší.......tak raděj ani nevytahuju žaluzky, mám tady tmu, ale že by chladno, to se říct nedá:grinning:
2. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
pomalu se to prostě blíží k tomu, že ráno vstanu, zalehnu k telce a do pěti odpoledne se od ní nehnu:grinning:
2. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
celkový náklady na prcka fakt nevim,tím jak nakupuju už od loňska,tak se mi to v pohodě rozložilo...a taky ta výbava od kámošky nám finančně ulehčila...Nějak mi poskočilo břicho,přijde mi najednou velký,ty tyrkysovohnědý šaty,jak mám v albu,mám dneska na sobě a přes to břicho už je za chvíli neoblíknu :confused: ...je to nepružný satén..
2. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
tegga: je fakt, že ty žaluzky ale hodně pomůžou... než kdybys je měla vytažené a otevřená všechna okna... :slight_smile:
2. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
TEGGA - tak jelikož mi začala od včerejška vytoužená dovolená, tak doufám, že k tomu válení ani nedojde, protože bych byla jak tule'n :wink:
2. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
tegga-taky si tak někdy připadám, ale to chození do práce mě drží fit-jakš takš....ale někdy nejsem schopná ani vstát ze židle a jít,jsem celá jakoby těžká a líná :grinning:
2. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
včera malej večer tak řádil,až se mi dělaly boule a vlny na břiše,fakt rarach :grinning:
2. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
tak jsem pěkně nasr.... cvičení pro těhotný o prázdninách není!!! :angry:
2. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
danu taky ho mám už jen 4krát, přes prázdniny to víckrát nešlo.......ale od srpna mám ty kurzy, tak aspoň to.....ale zkus to ještě někde jinde třeba.....já si zase říkám, že stejně bude strašný vedro...
2. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
Tak to já si teprve kurzy budu vyřizovat. TAkže doufám, že nějaké budou
2. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
tak ještě mi zbývá to plavání.....jiné cvičení je od 10 ráno,to se nechytám,jedině až od srpna...
2. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
já se na plavání zatím ještě neodhodlala...nějak se mi do té vody nechce:grinning:.....ale musím nakoupit ty tampony a bude co bych jinak celý léto dělala:slight_smile:
2. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
tegga-tampony se v těhu nemají zavádět....mě stačilo jako prevence napatlat se femisanem a po plavání sprcha a znova femisan (v květnu v hotelovém bazénu...)
2. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.