• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
mám kamošku, které to naopak doktorka doporučila....jsou to tampony určený přímo do bazénu, aby jsi nechytla nějakou infekci....co člověk, to názor:slight_smile:
2. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
kdo se v těch názorech má vyznat....ty tampóny mají v lékárně?
2. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
asi jo, ale já se po nich ještě neptala.....
2. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
holky, mně doktorka taky říkala, nic do pochvy nezavádět... ani tampony, ani aplikátory... všechno mazatr prstem...
2. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
tak kdybych už se odhodlala a vlezla do nějakýho přírodního koupaliště, tak si tam ten tampon určitě raděj dám.....za těch deset minut ve vodě se nic nestane, když vás vyšetřije, tak vám taky taky strká prsty....a lepší, než tam chytnout infekci
2. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
:grinning: že bych si jí před plaváním zašila :grinning: ach jo
tegga-to plavání fakt doporučuju, krásně se při tom člověk uvolní a na chvíli se necítí jako tuleň :slight_smile:
2. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
tegga: no práááávě... já jsem vždycky po vyšetření celá namožená... prstem to ještě jde, ale jak dělá stěr, to je pak hrůza... celá jakoby opuchnu... no fakt nepříjemný, teď v těhu :unamused: já se koupat určo nebudu, ale klíďo se koupej :slight_smile:
2. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
tegga-přírodní koupálka jako rybníky a jezera nedoporučují v těhu vůbec...tak možná smočit nohy..
2. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
tak to mě to zase vůbec nevadí:slight_smile:....minule mě vyšetřovala i zrcátkama a úplně v klidu.......určitě se někde koupat budu, akorát musím vymyslet kde a jak:grinning:...protože představa celýho parnýho léta bez koupaliště......nic moc :slight_smile:
2. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
holky, já se nikde nekoupala ani loni... přítel přecházel do nové práce, tak neměl první 3 měsíce dovolenou, tudíž jsme se ani nikde koupat nebyli... o víkendech jsme spíš jezdili po známých, výletech a tak... tchánovci mají na zahradě bazén a tam jsme taky ani nebyli :slight_smile:
2. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
když není to cvíčo,tak to musím něčím nahradit, nebojim se, že moc nakynu,ale že mě bude bez cvičení všechno bolet...ty záda a kyčle jsou horor
2. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
edit chodí na plavání pro těhule a moc to chválila
2. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
zítra mám dovču :slight_smile:
2. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
to jo, já jsem taky vždycky šťastná, když jdu jednou za týden do toho cvičení, je to krásný protažení a uvolnění......prostě super
2. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
já jsem chtěla taky chodit na plavání, jenže to bylo obsazený a přes prázdniny to není....takže zbývá normální bazén.....a to právě nevím kde.....hlavně ještě nemám ani ty plavky:grinning:
2. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
Přesně tak, plavání pro těhule je super :slight_smile:

Vyšetření od doktora mi nějak zvlášť nevadí, nebolí to jen u toho mám divnej pocit :wink:
2. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
já ani to ne.....už jsem tam tak často, že je mi to úplně jedno:slight_smile:.......ale taky je to asi tím, že mám doktorku, ne chlapa:slight_smile:
2. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
Já se ještě furt vlezu do svých normálních plavek, ale těhu už mám taky.
Včera večer jsem si byla zaplavat u nás v lázních, od dneška už jsou zavřené a já budu muset jezdit do Olomouce, teda jestli se k tomu dokopu fakt netuším :frowning2:
2. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
Tegga - já bych k doktorce-gynekoložce nešla. Ten chlap je mi milejší :wink:
2. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
já se taky vlezu do normálních, ale necítím se v tom, že bych se vypleskla někde na koupáku......a taky nechci opalovat pupín:slight_smile:.....mě právě zase naopak edit:slight_smile:
2. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
já mám taky doktorku,ale v nemocnici mě vyšetřoval mladej doktor :grinning: a dobrý
2. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
já jsem taky zatim plavala v normálních bikinách :slight_smile: ale teď už vytáhnu ty těhu :grinning:
2. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
ahojik:slight_smile: tak ja jsem vstavala az v 10:15:grinning:

uz jsme nervozni z vysledku z cukru:-X a dneska jdu na 4D vecer...

u nas je uplne zatazeno a dusno.
2. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
jinak ja bych na normalni slunicko vubec nevylezla, mam co delat abych sebou nesekla kdyz jenom prechazim z busu na metro... budu sice bila jak stena, ale letos me ven nikdo nedostane:grinning:
2. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
kam jste zmizely holky?:grinning: se nekde vyvalujete na slunicku?:grinning:
2. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
no, taky chci být jen někde ve stínu, taky s tím slunkem mám co dělat pipiii:grinning:.....já se vyvaluju, ale v obýváku u televize, jsem úplně mrtvá, už se těším, až se zase ochladí:slight_smile:
2. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
Ahojík děvčata jsem zde na pozvání pipii :grinning:
2. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
ahoj endie:slight_smile:....já už jsem si s tebou někde myslím psala:slight_smile:
2. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
je to možné a nebyl to 1,trimestr?
2. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
jj, asi tam:grinning:
2. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.