• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
máš nakoupený krásný hadříky:slight_smile:
2. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
tegga, take jsem si s endie nekde psala:slight_smile:

endie a ty jeste pracujes, nebo jsi doma na neschopence?

tegga ahoooj:grinning: dneska se dozvim cukr:-X
2. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
teeda amalka mi dava zase zabrat:grinning:

endie, fakt mas krasny hadriky, take jsme koukala:slight_smile: a fotecky z 3D jsou take uzasny, jsme zvedava na svoje:slight_smile:
2. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
ahoj endie a pipiii:slight_smile:

holky, tak jsem dala 2 fotky těch prstýnků, líp mi to mobilem fakt vyfotit nejde... budete si muset počkat na fotky ze svatby... tak jen pro představu... http://www.beremese.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2971786#navigator
2. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
a oept to vypada ze budu rodit jako posledni:grinning: uz jsem myslela ze nekdo bude po me a zase nic:grinning:
2. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
čau pipiii:slight_smile:, nebuj dobře to dopadne....už je tady holek se zvýšeným dost......holky co v takových vedrech vaříte? já nemám vůbec na nic chuť
2. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
pabli vypadají, že budou pěkný, ale není tam fakt nic vidět:grinning:
2. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
autor
ahojik pabli.:slight_smile:

tegga, ja dneska delam asi jenom tousty z housek:grinning:
2. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
autor
pabli, myslim ze maji na sobe nejakou ryhu a jedne kaminek?:grinning: vypadaji pekne, ale detaily nevidim:grinning:
2. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
pipiii tebe se ani neptám:grinning:ty máš samý takový recepty a když už něco vaříš, tak jahodový knedlíky nebo bramborový se zelím:grinning:
2. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
tegga: prostě půlka matná, půlka lesklá a já mezi tím kamínek... toť vše :slight_smile:
2. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
jo, ten kamínek jsem zpozorovala....no už se těším na fotky ze svatby:grinning:
2. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
pipiii: jojo - rýha mezi těmi půlkami - mezi lesklou a matnou částí... a já mám na té rýze kamínek :grinning:

no vidíte, už už budete vidět, jak vypadají :grinning:
já mám na dnešek krupicovou kaši :slight_smile:
děkuji za pochavalu :grinning:

v tom vedru nevařím nic max. si dám meloun :wink:

pipii uvidíš je to užasný zažitek, jsem se tam rozbrečela jak sjem malou viděla, je tak krásná a furt se na mě smála :grinning: , no a sotva přiložil dr. ultrazvuk tak hlásíl holčička neustále má nohy rozdlabené od sebe, nestyda :slight_smile:
pabli tak to stačilo dát popis a ani jsi je nemusela fotit:grinning:
2. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
endie: fakt super oblečka... a moooc hezký kočárek :slight_smile:
endie vítam tě :slight_smile:
pabli já si počkám na ty fotky ze svatby, já na nich nic nevidím, ale určitě sou krásný :slight_smile:
tegga taky bych potřebovala inspiraci, nevím co kuchtit, mám chuť na rýži ale nevím co k ní
tegga: co bych pro vás neudělala :grinning:
2. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
evena já si asi uvařím brambory s mlíkem a je to:grinning:....mě včera dostal kamoš, mají malou prcku čerstvě narozenou a byli pěkně vyvalení, ze všech ultrazvuků jim hlásili, že je to kluk:slight_smile:
2. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
endie taky sem koukalal na oblečky, abych nepsala to samý, tak máš pěkej pupin :wink:
2. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
tegga já se pořát jen láduju bramborama a dnes na ěn jaksi chuť není, budu asi muset rozmrazit maso a dám si ho s tou rýží ... já bych tak potřebovala aby mi někdo aspoň občas uvařil, jím pořát to samý
2. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
tegga tos ani neměla psát, to je má černá můra, já mám tolika růžové že co bych s tím pak dělala :confused:
no pupík konečně roste :grinning:
evena já zase modré, tak to kdyžtak vyměníme, kdyby něco:grinning:.........jako já to fakt moc nechápu, byli na tolika ultrazvucích.....se mi tomu ani nechtělo věřit
2. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
pabli tobě pupendo taky pěkně roste......
vy máte taky nádherné věcičky :dizzy_face: a vidím že někdo taky nakupuje v Kik :grinning:
2. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
pabli mě se teda zdá pořád špičatý:grinning:
2. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
tegga: nojo, roste... tak doufám, že si to Vítek nerozmyslí a nebude z něj nakonec Helenka :grinning: ... ale co, holčička modrou mít na sobě může, dokoupili bychom akorát pár růžových kousků... jinak máme dost zelené a žluté, tak OK :slight_smile:... jen nevím co s dresem Manchester United :grinning:
2. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.