• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
to je bříško kde se schovává klouček :grinning:
2. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
endie: no doufám :grinning: ... taky nakupuju v KIK, mám ho kousek od baráku, ale teď tu v albu už fotky nemám... měla bych jich mooooc :slight_smile:
2. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
autor
tralalatralala tralalatralala tralala tralala tralalatralala tralalatralala tralala tralala tralalatralala tralalatralala tralala tralala tralalatralala tralalatralala tralala tralala tralalatralala tralalatralala tralala tralala tralalatralala tralalatralala tralala tralala

NEMAM CUKROVKU"!!!!!!!:grinning: jaaahuuuu:grinning:
2. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
pipiii: gratuluju! :grinning:
2. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
jaké jsi měla hodnoty?
2. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
pipiii super:grinning:
2. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
autor
noo o tom mi ani nemluvtem chtela jsme se zeptat na hodnoty a doktorka byla neprijemna, pry to mam proste v norme, myslela jsme ze to nemusim nosit na gyndu, ze to budu mit tady u obvodniho tak mi nakonec otravene rekla ze mam hodnotu 4,8 ...ale ted jsem zjistila ze stejne musim donest vysledky moji doktorce, ta jsme ji volala znovu a byla dost neprijemna:-X
2. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
pipii jsem doma od začátku těhu, suoer k těm výsledkum :grinning:
2. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
endie: co jsi jinak předtím dělala, jak dlouho jste se snažili o mimi, nebo nesnažili... a taaaak, pověz nám něco o sobě :wink:
2. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
autor
endie, ja jsem take doma uz nekde od unora:slight_smile:
2. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
vcera prisel manzel domu, vzal klice od auta a utikal preparkovat, za mu policajti dali listek na auto:-/ stojime tady podelne u silnice, kde se stat nesmi ale vsichni tady stoji a nikde jinde nemame moznost stat. NA tom papirku satlo ze ma prijit na sluzebnu a oduvodnit proc tam stal, tak rekl, ze hold je tady minimalne mista ke stani, ze ma tehitnou manzelku, ktera se nebude pul kilometru tahat s taskou z nakupu:grinning:(takze jsme pry ridila ja:grinning:, ktera se boji auta:grinning: ale ridicak mam:grinning:) a ze preparkuje atd..no nedali mu pokutu, nic:slight_smile:ufff:slight_smile:
2. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
pipiii já jsem zažila něco podobnýho, byla jsem s mamkou ve městě, ona zaparkovala v zákazu, šli jsme nakupovat, hned vyfásla lístek, tak tam jela a navykládala jim, že vezla těhuli a že se mi strašně chtělo na wc, tak musela nachvilku zastavit.....a policajt jí na to ještě řekl, no paní, já už za ty roky poznám, když někdo lže a taky jí nedal pokutu:grinning:
2. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
já jsme doma od 27.1 než jsem zjistila že sjem těhotná tak jsem byla nemocná takže sjem přešla jenom od obvodního na gyndu.

tak jmenuji se Pavla, bydlím v Ov, jemi 22 brzy 23 :grinning: , o miminko jsme se snažili dlouho ale je to složité a nakonec se ho dočkali, jsem vdaná skoro rok
2. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
tegga, tehule jsou ok:grinning:

endie, jak jsme psala u unorovek mame toho hodne stejneho:grinning: a za 14 dni mame rocni vyroci svatby:grinning:
2. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
endie: já jsem Pavlína :grinning: a vdávat se budu cca za týden :wink: a doma jsem od 27.1. taky, ale protože jsem na začátku špinila a musela pořád ležet...
2. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
no holky, to jsou teda výmluvy tohle! na těhule! :grinning:
2. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
jdu si udelat tousty:grinning: pabli, ja mam dneska strasnou chut na KFC:grinning: dala bych si Twister:grinning:
2. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
no já jsem na mamku byla naštvaná, že mě tak zneužívá:grinning:....a ještě tomu policajtovi vykládala, že jestli jí to nevěří, ať se na mě jde kouknout do auta:grinning:
2. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
pipiii: tuhle přítel prohlásil, že je super, že nerozváží KFC... poněvadž bych ho objednávala furt :grinning: jo a měla jsem už ten twister toasted, ale teda nic moc... prostě jako normální twister, akorát je ta placka opečená... jsem od toho čekala něco víc...
2. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
tegga: hahaha, kdyby se fakt přišel na tebe kouknout :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
ahojky endie :slight_smile:
autor
pabli, aha..:/ ja sjme myslelal ze je to celkove vice zapeceny nebo tak.. a cena je stejna?

tegga: a myslis ze ja jsme tady zaparkovala???:grinning: ale kdyby me prisli zkontrolovat tak by take verili:grinning:
pipi-gratuluju k výsledkům, co ty tvoje nehtíky??
2. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
tak já zůstala doma doktor nechtěl riskovat nic, protože mám v bříšku malej zázrak :grinning: jo a čekám holčičku Adélku, manžel si strašně přál holčiku taky se mu to splnilo jak doktor řekl že to bude holky to jste měly vidět, měl radost jak malé dítě když dostane dárek :grinning:

je taky bych si dala ale kuríto
2. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
pipiii: já myslím, že jo, obojí za 74
2. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
autor
endie, psala jsme ze kurito je moje nejoblibenejsi!:grinning:tak to ti strasne moc gratuluji ze se mimisek zadaril!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

danus, nehty mam stale zlute:grinning: nevim co to je, nikdo nic nevi:-O:-X
2. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
no vida, ještě jsem neměla příležitost zneužít svůj stav,ale když by mě třeba vyhmátli,že jsem překročila rychlost nebo parkovala na zákazu,tak to použiju :grinning:
2. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
ahoj holky jsem byla ve městě a jsem úplně mrtvá to horko mě asi zabije :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pipii gratuluju k netěhu cukrovce to je super :dizzy_face:

endie jů už si tady to je super, koukala jsem že máme stejně termín podle koníka :grinning:

holky já včera vařila roštěnou tak bude i dneska, ale k večeři pač jako vůbec nemám chuť na teplý jídlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
autor
winii, posli mi rostenou!!:grinning: take bych ji mohla nekdy udelat:grinning:
2. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
pipi-tak si je nalakuj,ať tě to nestresuje :wink: jo ukončili mi těhu cvičení-prej přes prázdniny není...dobrý co,důvod fakt nechápu..
2. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.