• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
ježiš co to píšu :astonished: mysím pipii jako že nemáš cukrovku jsem to napsala jak blba :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jé tak to já v KFC ještě nikdy nebyla pač tady nikde není nejbližší asi v Budějkách a tak fakt nepojedu :grinning:
2. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
danuš: u nás taky spousta kurzů přes prázdniny není... my jdem dnes na ten předporodní, tak pak dám vědět, co se probíralo :slight_smile:

winii: ahojky :slight_smile:
2. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
winii - ahojky
pipii oki večer jí tam máš jak na koni a včera se mi jako fakt povedla úplně famózní :grinning:
autor
danus, tak to je dobry teda:-X my mame tehu cviceni, mrzi me ze jsem ted nebyla, ale bylo mi starsen zle z toho vedra a byla jsme u te obvodni, ale tesim se za tyden.

holky, kdybych bydlela v jablonci, tak v te porodnici jak rodim je tehotenske cviceni a predporodni priprava zcela zdarma, husty, ne?:-O
já jsem si nakonec teplý jídlo udělala, i když jsem taky vůbec neměla chu´t....ale bez masa, to bych do sebe nedostala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
winii, poslu ti adresu pro kuryra, jo?:grinning:
pabli-ty předporodní naštěstí jsou, 20.8. jdeme, ještě u nás někde byla těhu jóga,ale docela daleko ve městě a nevim,jak to je o prázdninách...
danus a palbli ahojda :wink:

pabli vy už jdete na předporodní tak to se těším až napíšeš nějaké novinka co a jak, koukala jsem na prstýnky sice není nic vidět, ale určo jsou nádherný a svatbičku máte teda příští sobotu?
2. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
Endie, vítám tě mezi námi.
Jinak jsem byla u švagrové, cca 10 min. cesty a fakt jsem ráda, že jsem doma. Je to hodně náročné v těchto vedrech, takže dnes mám už vybráno a ven mě nikdo nedostane. A prý ty vedra vydrží do úterý
pipiii já to mám taky všechno úplně zadara.....cvičení, předporodní kurzy a pak i cvičení po porodu, masáže kojenců, cvičení s dětma...všechno:slight_smile:
autor
mam chut na cesnek:grinning: a udelam si okurkovy salat!:?-D
2. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
tak zase vytáhnu knížku a budu cvičit sama...nejtěžší bude se k tomu dokopat :sunglasses:
pipi-já dělám zítra lososa :slight_smile: pošlu ti kousek přes icq :grinning: :grinning: :grinning:
já se chystám ven a vy mě všechny tak strašíte, že nevím, jestli se na to nemám vyprdnout:slight_smile:
děkuji za uvitání

winii: no já mám termín 9.10 :grinning:
pipii tak jo, hele to by byla fakt prdel viď kdybych ti přes PPL třeba poslala omáčku hihi :grinning:

u nás taky cvíčo není přes prázdniny to je jsem se na to těšila :angry: , my jdeme na předporodní kuz poslední týden v září tak doufám, že ho stihnu absolovovat

jo jinak u nás je to taky všechno zadarmo, jak to cvičení tak i všechny ty kurzy
2. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
danu no právě, já se doma dokopala asi dvakrát...nebaví mě to tak, jak když někam jdu....
winii: jojo, svatba je příští SO... do Budějc do KFC můžeš, už tu máme dokonce 2 :sunglasses: :grinning: ... já dřív jezdila do KFC do Prahy - když jsem teda v Praze přestupovala, tak jsem si vždycky vyšetřila tak hodinku a sjela si na Václavák do KFC :slight_smile:... ale to taky stával twister něco přes 50 Kč... a i to mi bylo tenkrát líto... ale chutná mi tak, že mi teď není líto ani těch 70 Kč...

no, já se na ten kurz nějak moc zvlášť netěším, trochu jsem zvědavá, ale jinak bych radši nešla... se bojím, že dostanu nějaké nepěkné info o porodu :grinning:
tegga-u nás je na padnutí, vem si pití!!!
2. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
endi ajó tak to jsem asi koukala na někoho jinýho, ale to neva 9.10. má manžílek narozky to by byla prdel kdybych to porodila na něj :grinning:
2. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
taky si zatím porod nepřipouštíma mám strach, že jak to začneme na těch kurzech moc rozebírat, že se začnu bát:grinning:
2. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz
holky, pěkná cvičení jsou tady - já to cvičila před těhu na velkém míči...- http://www.hejbejse.tv/on-line-televize/tehotenstvi
danu tady právě taky, mi to stačí i přes okno.....
pabli to uteklo co, no asi si uděláme někdy vejlet s manžílkem do KFC :grinning:

no já mám taky DVD s cvičením pro těhotný a ani jsem ho ještě nezapla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já mám podle čeho cvičit, mám dvd....jenže doma to prostě není ono :slight_smile:
2. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz
téda tady je dnes cvrkot :grinning:
já uvažovala jen že půjdu na prohlídku por. sálu, ale nejsem si jistá jaký by to na mě zanechalo následky, abych se spíš nevyděsila, některé ty fotky co sem viděla sou hustý ... takže nakonec nepůjdu
na cvičení by mě nikdo nedokopal, já obdivuji ty co tam chodí, já bych padla, sotva si zavážu tkaničku
no já si stejnak myslím, že přenášení mě nemine :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tegga-bude to zkouška mojí vůle :grinning: Jupí, dneska přijede manža už ve 4 :slight_smile: vzácný úkaz
2. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
winii tak to manžílek bude mít pěknej dárek k narozkám koukám :grinning:
evena ale ono je to fakt příjemný a já jsem ráda, že aspoň nějaký takový pohyb mám:slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.