• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
danu tak tu já právě asi nemám žádnou:grinning:
2. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
makka tak to já zase razím ven se ségrou a s malou sednem si někde na zahrádce, dám si něco do nosu a bude, doma mě dřepět neba, ale určo si sednu někam do stínu pač na sluníčku bych padla
u nsá se chodí až od 32tt na kurz, furt zavžuju jestli jo a nebo ne, hodně lidí mě odrazuje že je to naprd
no, teď mi říkala kámoška, že když rodila (před 5 a 6 lety), tak na ni byli hrooozně nepříjemný, protože neabsolvovala předporodní kurz a nešla ani na prohlídku sálu... sestra ji poslala na WC a ona se jen odvážila zeptat, kde to WC je... tak ji hned sjela, jakto, že to neví, že měla chodit na kurz (který provozuje přes Červený kříž čb nemocnice) a že by to věděla... no faaaakt, hrozně nepříjemní tam byli - a ona na kurzu byla, ale u první holčičky, u té druhé už nešla, když rodila po roce, to si říkala, že to není nutný, když si to ještě pamatuje...
2. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
tegga mě by to zabilo, tím si sem jistá :grinning:
2. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
pabli tak to je otřesný že v takové situaci se ty sestry a dr. prostě neumí chovat, taky sem slyšela takový hrůzy, snad na mě budou hodní
2. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
pabli to se jí hned muselo líp rodit.....bych na ně poslala manžu, kdyby na mě byli protivní:slight_smile:
2. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
no a její manžel, doktor, mi říkal, jestli jako faaakt chci rodit tady v čb... že jako vybavení dost dobrý, ale to zacházení je dost drsný, ale komu prý nevadí kapku drsnější zacházení, tak proč ne... :grinning:
pabli musím se ti pochlubit se s vým rajčatovým salátem :sweat_smile:
tak sem si projela včera recept a zjistila sem že půlku věcí nemám a půlka věcí je pálivých ... tak sem si udělala salát jen z rajčat a jogurtu, chudé, ale stráášně dobré :grinning:
tegga: tady je problém ten, že pustí manžela k tobě až před porodem, když už je ženská hodně otevřená, do té doby ne... :confounded:
2. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
evena: to sis to ani ničím neokořenila? :slight_smile:
2. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
a jako proč?......to tam jsou ještě v pravěku ne?.....tak já bych tam sama nechtěla být ani za nic....
2. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
pabli tak to je dobrý, prej kapku drsnější chování tak okej, no já sem schopná se tam rozbrečet když na mě budou hnusný, pač jsem hrozná cíťa v tomhle
winii-mě a evenu určitě přenášení nečeká...
já taky, a zvlášť teď...jestli tam na mě někdo hukne, tak budu bulet hned :slight_smile:
2. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
autor
endie, urcite bych rekla ze ten kurz neni na prd, ja chodim an cviceni a predporodni dohromady, dozvedela jsme se tam plno veci, mooc uzitecnych, ucime se tam prodychavat kontrakce, rikaji nam jak poznat kontrakce, jak je merit, vse o plodove vode, kojeni, o masazich pri kontrakcich, pohybech a chuzi pri kontrakcich, co am delat muz atd... je to uplne super. hlavne kdyz jsme probirali epidural, dost jsem o nem premyslela a ted jsem si na to udelala vlastni nazor...:slight_smile:
u nás může bejt manžel od začátku s tebou jsi na to přípravným pokoji kde máš velkou postel, telku, koupelnu tak jako dobrý a na sestry atak jsem zatím slyšela, že jsou moc hodný tak doufám, že jim to vydrží
danuš no vy to budete mít dřív kvůli té cukrovce co no aspoň se budem moc kochat vašimi prcky a podáte nám info co a jak to taky není k zahození :grinning:
2. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
pabli ne, raději ne, protože koření zvědá cukr tak sem byla opatrná, ale fakt to bylo dobrý, dnes si to budu dělat zase
to je smutný že manželi nepustí až k porodu jo, divný ...
si vem že seš někde sama několik hodin s bolestma a manžel čeká na chodbě, fakt divný ...
2. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
tegga: tady je to kvůli tomu, že tu rodí tak 14-15 rodiček denně... mají, myslím, 3 sály... když se tam zrovna rodí, tak prostě je ta rodička na malém pokoji ještě s dalšími rodičkami a prostě není místo na mužský tam...

Já jsem si říkala, že to nějak zvládnu... mám teď dilema... v ČB mají hodně dobré technické vybavení, je tu to neonatologické centrum, jedno z mála v republice... ale je fakt, že mi stačilo tam jít na pohotovost, až na výjimky ti doktoři nic moc... tak pak nevím, jestli jet 20 km do Krumlova nebo do Strakonic nebo do Prachatic... kdyby se něco stalo, tak stejně posílají do ČB...
2. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
holky myslíte, že je dobrá ta masáž hráze? musím o tom ještě někde něco vykoumat, jak se to provozuje od jakého tt a jakej krém na to, pipii neprobíraly jste to už
2. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
evena: jo, většinou ty mužský posílají domů... pak se jim volá až těsně před porodem... takže ženská třeba 6 h "rodí" a až pak ho zavolají... pokud to ovšem stihne :unamused:
2. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
pipii epidurál nechci, kamošky to tak měly a pak museli jít na císař protože jím to psomalilo porod, sice je to bolest ale jsem odhodlaná nejít do toho, budu chodit na ten kurz už jenom proto jak říkáš že mě tam naučí dýchat a rozpoznat porod
2. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
já ještě pořád nejsem schopná vyfotit ty věcičky co my přišli, ale musím pač se chci taky pochlubit :grinning:
holky vy píšete jak draci, já vůbec nestíhám :slight_smile:
winii když už si nakousla masáž hráze ...
některá ste tu dávala odkaz na "úkony" kterýma si zlepšíte porod, od kdy pít jakési čaje, masírovat hrát atd atd
máte to některá ??
2. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
pabli tak to je pěkně o ničem......představa, že mi je blbě, všechno mě bolí a ještě tam se mnou nemůže být manža, abych si na něm vylila zlost:grinning:.....ne, ale fakt, mě by to bylo líto
winii-já o té masáži hráze našla článek a návod v čas.maminka,myslím,že se má začít na konci 8.m
no já bych se asi zbláznila tam bejt bez manži, ale někde to fakt asi nejde, já budu ráda, když se tam budu moc o něj opřít a nebo do něj bušit :grinning:
taky jsem rozhodnutá, že epi ne......ale kdoví, co budu křičet, až budu mít bolesti:grinning:
2. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.