• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
even no já chci od toho 34tt pít ten maliník píšou, že je taky moc dobrej na porodní cesty atd
2. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
pabli hrozný přístup, tam bych nerodila, chci mít po celou dobu u sebe oporu a přítel chce být taky semnou, nedokážu si představit že by jel domů a čekal, a pak to třeba nestihl
2. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
tegga: jojo, taky bych se tam cítila dost sama... moje doktorka ani v ČB nerodí... jenže rodí v Písku... a to už je přecejen daleko... ale vím o hodně holkách z ČB, co rodily v Krumlově...
2. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
maliník, i masáš taky budu.....ale ještě to nemám nastudovaný:grinning:
endie já jim taky ze začátku nestíhala, ale pak si zvykneš

no já zatím ještě o epi neuvažovala moc, nechám to asi až tam podle toho jaké budou bolesti, já se totiž hrozně bojím ty injekce do té páteře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak to už je moc, já jsem napsala masáž se š:grinning:
2. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
no, já jezdila s psaním na klávesnici i na soutěže, nedělá mi problém dát i 400 úhozů za minutu :grinning:
tak já asi budu bez manžela při porodu :unamused: ale zastoupího kamarádka
danus díky, no já se vůbec musím podívat jestli ho tady u nás mají buď v lékárně nebo ve zdravý výživě, abych ho nemusela nakonec objednávat přes net
2. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
endie jakto?
danu dík :slight_smile:
pipii neposílalas to náhodou sem ty, odkaz z nějakého jiného tématu, pamatuju si že ty holky měli rodit dřív jak mi tady, snad červenec? srpen?
když na mě budou v porodnici hnusný,tak jsou 2 možnosti - já se rozbrečím a manža je seřve a nebo budu mít vzteklou náladu a seřvu je sama....radši bych variantu C, oni budou hodný a já taky....Zatim jsem slyšela dobré ohlasy,maximálně že to prý zlehčují,když tam člověk dorazí vykulený, že mu praskla voda atd......
2. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
endie jakto? no, ale aspoň že tam někoho budeš mít já bych si kdyžtak vzala maminu, kdyby manža nemoh
autor
ja prave epidural take nechci... :slight_smile:

u nas je to tak ze jdu na hekarnu, kde i rodim, takze vlastni postel, televize, bazenek, mice, zinenka, sprcha, takze tam se mnou bude uricte manzel:slight_smile:
jelikož dělá v Praze policajta ( u dopravky)a v říjnu jde na školení a volno mu asi nedají, bude domů jezdit jenom o víkendu
Pabli - to že manžel není přítomen v 1 době porodní jsem ještě neslyšela, vždyť to je jediná doba kdy je ho potřeba :frowning2: Masíruje záda, pomáhá skákat na balonů, podává pití apod. Pak u samotného porodu je na nic.
autor
even, nevim:-O
2. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
tegga :grinning:

danus já bych taky variantu C všichni budou hodný i já :grinning:
autor
ja bastim toustiky a mam plno okurkovyho kyselyho salatu:grinning::grinning::grinning:

no ja doufam ze to muj manzel take tuhne z prahy:grinning:
endie, ale přece, když řekne, že rodíte, tak ho třeba pustí......musí jim to nějak vysvětlit, to si přece nenechá ujít, zvláš´t, když se tak těšíte.....
pipii u nás v porodnici to taky tak funguje, sou tam boxy, jak se uvolní jeden a je na tebe řada, tak deš a můžeš si s sebou vzít koho chceš, si tam od začátku až do porodu
2. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
pabli já měla na škole psaní na stroji to sem taky psala jak ďábel, ale pak jsem to už nepoužívala tak jsem to zapoměla a až tady na koníkovi jsem si to zase obnovila :wink:
epidurál bych při normálním porodu taky nechtěla,ale když by hrozil císař,tak radši s epid. než celková narkóza...
danuš souhlas taky tam u císaře radši epi než celkovou abych mohla malou hned vidět
2. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz
taky to tak máme, jsou tam boxy, na těh si hekáš a pak i rodíš....a ještě nějakou dobu po porodu tě tam nechají....pak převezou na šestinedělí....
2. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz
autor
even, jj nemohla bych byt v 1. fazi porodni s jinyma rodickama ty brdo.
2. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
je to zatím v jednání, řekli mu že má ještě čas ale může to prý udělat tak že když začnu rodit tak ho pustí a pojede zamnou v té době bude v Liberci, na ten kurz musí jít, nic se nedá dělat, taky ho to mrzí je vzteklý
jo u nás jsou taky tyhle dva boxíky, my jsme malý město a maximálně rodí jedna až dvě za den takže 100% na mě jeden boxík vyjde od začátku tak jsem docela ráda
je vy už jste tak daleko to já ještě ani nevím kde budu rodit :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.