• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
jenže o tom prý rozhoduje lékař jestli císař s epiduralem nebo v narkoze ... taky kdybych měla rodit cisařem bych nechtěla narkozu, usinaš s pocitem že nevíš co se děje a jestli bude dítě ok, to je asi dost blbý
2. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
autor
ja kdybych mela cisare tak jsem take pro castecne umrtveni, ale bohuzel pri plno pripadech to nejde:frowning2:
u nás je snad jen nevýhoda,když se sejou 2 maminy,tak na ty pokoje(hekárnu)nepouští tatínky...protože ten pokoj je pro 2 rodičky,ale mám tu informaci z druhé nebo spíš páté ruky, pravdu se dozvíme 20.8. na kurzu..
endie, tak budu držet pěsti, aby to vyšlo
autor
endie, ja se jdu zaregistrovat do porodny za 14dni:slight_smile:
já kdybych měla hekat bez manži, tak budu raděj na chodbě s ním:grinning:
2. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
já už mám sepsaný i porodopis, rovnou mě čaply,když jsem se šla zeptat na kurz :grinning:
2. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
tegga-no právě,dokud budu mít u sebe manžu,tak budu v pohodě,ale jestli ho vyženou,tak začnu buď hysterčit nebo zuřit :angry: doufám,že to není pravda...že to je zkreslená informace...
2. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
ty brdo, to já se jdu teprve podívat ke konci měsíce do porodnic a podle toho se rozhodnu kam ale asi to vidím na Vítkovice

tegga: děkuji, snad začnu rodit o víkendu :grinning:
2. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
jako v dnešní době už by to fakt mohli mít všude zařízený tak, aby tam s tebou ten chlap mohl být celou dobu....
2. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
endie musíš si to s malou domluvit:grinning:
2. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
endie- mě to na víkend vychází :grinning:
2. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
endie, hmm to mas docela odvahu v hodne porodnicich se registruje dost brzy.. treba v praze musi byt rodicky zaregistrovane od 8-14tt, jinak uz nemaji sanci. Ja rodim v jablonci a regoistruje se od 28tt, ale i tak je to tam starsne nabuseny, je to oblibena porodnice a rodicky se posilaji jinam:/ ...doufam ze moje mamca to zaridi abych tam byla:grinning:
2. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
ja bych zase zurila kdyby manzel nestihnul prijet z Prahy:-X ale prinejhorsim je za hodku v jablonci:slight_smile:
2. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
endie: jeee, to je taky blbý... :confounded:
winii: jojo, taky si na MK rychlost ještě zdokonaluju :grinning:
2. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
pipi-manža už nahlásil v práci,že kolem 26.9. rodíme a vychází to na víkend,takže to je dobrý...z práce by kdyžtak taky do hodiny dojel...
2. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
tak u nás to tak vůbec není, doktorka tam posílá až na ty kontroly před porodem a to si tě rovnou zaregistrují....stejně, se stane, že máš vybranou porodnici a poslat jinam tě můžou, a´t jsi tam zaregistrovaná od 14tt nebo ne:slight_smile:
2. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
ja pisu rychle ale jako prasatko:grinning: tyyjo, fakt jsem nevedela ze me v tehu bude ten okurkovy salat tak starsne chutnat:grinning:
2. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
tegga, to joo, chudaci rodicky tady v praze, takovy nervy kolem 10tt kam se zaregistrovat a pritom o to treba jeste prijdou:-/
2. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
já uvidím, jak bude probíhat ten předporodní kurz tady k té porodnici... třeba budu nadšená :grinning: ... pak se taky zeptám doktorky, kde by mi doporučovala rodit a podle toho se asi zařídím :slight_smile:... půjdu se i podívat tady na ty sály...
2. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
danus, jj ten muj to take hlasil, nastesti si muze dovolenou nahlasit ze dne na den:slight_smile:pocitam ze pujde k porodu, potom ho tak 24h neuvidim, pac bude lezet nekde totalne zelenej:grinning: a potom si vybere dovolenou. Jinak ted se mozna jeste do voleb odhlasuje dovolena pro chlapi, je to 7dni k normalni dovoleny v praci o peci ditete a manzelku po porodu, to by bylo super, ze? ale pri nasi smule to bude platit od noveho roku:frowning2:
2. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
holky tak já se jdu připravit do toho městě, ale teď se tady udělalo líp pofukuje takovej svěží vánek tak aspoň něco tak pá
2. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
pabli, ja pujdu po 33tt do porodnice na prohlidku stoji to 150KC s popiskama atd:slight_smile:
2. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
papa winni, jeste ze ja mam 99% vse nakoupene:slight_smile:
2. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
u nás je jen jedna porodnice,takže na výběr nemám,do Ústí nad Labem už skoro vůbec neberou kvůli kapacitě..a budu radši,že jsem "doma" a mám blízko známý a manža může pendlovat mezi porodnicí a bytem :grinning:
pipii třeba ta dovolená bude platit do mateřský tak by nám to vyšlo i po novým roce to ještě budem na mateřský nee
hojky holky...co nového??nedočítám....
2. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
winii, nn plati to po navratu z porodnice.
2. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
autor
renu, mame tu novou holcinu:slight_smile:
2. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
autor
a ja nemam cukrovku:slight_smile:
2. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.