• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
tady u nás není třeba se brzo regostrovat, stačí až takl měsíc před porodem, mame tu 3 porodnice a všechny jsou dobré
2. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
hmm tak to fakt nasrat :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
endie, tak to mate super!:slight_smile:
tak to je paráááda....i holčina i cukrovka...moooc gratuluju.... :slight_smile:
2. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
winii proč se vstwkáš co řešíte??
2. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
pipi-takhle to mají v Belgii s tou dovolenou pro otce,aby mohl být doma s manželkou po porodu...taky asi týden
2. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
danu a u nás to nejni??
2. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
autor
winii???:-O
tak já mám to štěstí že přítel dělá cca 5 min. od baráku, navíc má práci ze které může kdykoli odejít když se něco stane atd. takže super, příjde to na mě, zavolám a jedem do porodnice
winii-protože to je po porodu??proto nasrat nebo co??
renu-zatim ne
2. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
pipii tak gratuluju k nagativnímu testíku, uplně sem na teba zapomněla
tak mi vystětli k čemu sou ty blbý testy když do sebe naláduješ ty zákusky, uplně k ničemu, stejně to zkresluje ...
jestlis teda nepodváděla a tu sladkou vodu všechnu vypila :grinning:
2. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
danu to je škoda...
tu dovolenou proplácí stát - v Belgii a možná to mají i jinde,ale u nás zatim ne
manžel bude ten kurz na zbraně atd dělat od srpna takže ho uvidím jenom o víkendu, a já se od srpna stěhuju k naším na barák kdyby to přišlo at tatík nemusí jezdit k nám a pak do porodky, tak budu u nich a kdyby něco tak vím že i mamka bude vědět jestli už a nebo né :grinning:
Ahojky holky!Tak sem se vrátila z nákupů a stálo mě to pěkný nervy :angry: nejprve sem byla nakupovat na sebe asi po půl hodině pracného hledání sem si vybrala troje kalhoty,pak sem chtěla ke kalhotům trička,tak sem si košík v uličce odložila a než sem uličku prošla tak byl košík včudu :angry: Pěkně mě to nasralo tak sem tam začla řvát,nějáká aktivistka z prodavaček si myslela že to tam někdo nechal naschvál,tak to šla vyházet zpět - naštěstí to bylo navrchu!
2. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
endie-tak to máš dobrý :slight_smile:
2. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
even, joo vypila jsem to strasne rychle:slight_smile: asi za 15s:slight_smile: jak rikam docela mi to chutnalo:grinning: naproti roztoku na kolonoskopii.:-X
2. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
maja-ahoj :slight_smile: tak to fakt naštve,taky bych řvala :grinning:
2. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
autor
maji, tak to je husty, no:-O
2. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
maja: jeee, tak to bych asi brečela!
2. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
jsem nějak bez energie,venku zase tak podivně pod mrakem a dusno...udělám si asi kávičku,dneska jsem žádnou neměla...
2. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
No a pak to vyvrcholilo tím,že když sem přicházela k autu,tak sem si myslela že snad špatně vidím :fearful: BOTIČKA!!! :angry: Super den fakt! :angry: Ještě že mám dnes narozeniny,tak sem to brala s rezervou,dostala sem pokutu 300,-(normálně je to od 500,-) - moje první pokuta za 9 let řízení i první přestupek - já na to místo couvala a neviděla na druhý straně značku se zákazem vjezdu mimo povolení objektu :frowning2: ,ale pak sem si s příslušníkem ještě pěkně pokecala a i mi popřál vše nejlepší k narozeninám :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
holky, mohly byste ještě jednou popsat tvrdnutí břicha?... kdyždý říká, že to určitě poznám, ale já si nejsem tak jistá... občas mám hrozně tvrdou určitou část břicha... cítím to i při chození... není to jako křeč, ale prostě takový tlak... tak nevím, jestli je to hlavička nebo prdelka... navíc to trvá delší dobu, třeba i 15 min...
2. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
maja, tak vsechno nej:grinning: super darecek:grinning:----boticka:grinning: tak zrovna dneska jsme si povidali jak jsme jako tehulky s policajtama vyhrali a nic jsme neplatili, ale boticku jsme nemeli no:-/
2. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
maja: měla jsi říct, že jsi těhule a akutně jsi potřebovala čůrat... že, tegga? :grinning:
maja-tak to jsi měla štěstí na dobrýho příslušníka :grinning: Jinak gratulace k narozeninám,co jiného ti můžu popřát než zdárný a pohodový zbytek těhotenství a hodně zdraví a lásky :dizzy_face:
maja: všechno nejlepšiiiiiiiiiiiii :slight_smile:
2. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
Holky mooooooooooooc vám všem děkuji :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
autor
jdu si dat sprchu:slight_smile: a potom musim zehlit
2. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.