• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
renu - jsi tu?!? U Rossmanna mají asi pořád nebo už zas akci na tu Niveu :wink:
2. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
pabli-já to mám tak 1-2 x denně,cítíš jakoby celou dělohu,jak je tvrdá...někdy vyleze i ta boule
2. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
danuš: to já to mám třeba půlku břicha měkkou a půlku tvrdou... tak nevím, jestli je to tvrdnutí...
2. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
někdy to nemám vůbec,ale když jsem běžela na bus,tak sem pak měla 30 minut tvrdý břicho...
2. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
pabli-tak to nevim...
2. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
Miláček si včera koupil 340g arašídovou nugetu,trochu si včera dal,ale dnes sem se do ní pustila já a asi to nedopadne dobře :grinning: :grinning: :grinning: furt si říkám už dost, už to nejez, fuj schovej to a pořád ji otvírám a otvírám :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
autor
ja jsem to tvrdnuti asi vubec nemela, mam porad dost tvrde brisko a citim na dotek kde se vali mimi, tak tam je tvrde a nebo kdyz mam nafouknuta streva
2. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
pipi-to mám taky,ale to je jiný....
2. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
dneska mi to neutíkááááá
2. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
já právě taky jakoby cítím, že tam je mimi vyvalený... ale je to docela dost nepříjemný... tak nevím, jestli je to to tvrdnutí nebo ne...
2. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
danuš: mně docela jo :slight_smile:... te´d se půjdu koukat na telku a poskládat prádlo, mějte se tu pěkně :slight_smile:
2. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
pabli, moje prdelka se vzdy nekam vyvali tam me tlaci a ja do ni stoucham stoucham, az sebou hned a je hned je jinde-.-)
2. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
pabli-já to taky vlastně nevim,co to teda je...ale ráno mě chytla křeč do nohy,až mě to vzbudilo,takže si dneska večer vezmu hořčík..
2. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
juj moje malicka ma skytavu:grinning: male kopanecky porad dokola:grinning:
2. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
maja všechno nej :grinning: :grinning: :grinning:
si měla treda pernej den :sweat_smile: :confused:

danu tobě tvrdne bříško? myslela sem si že se ti to stalo jen 2x kdyžs měla nervy
já to neměla, teda asi, předvčerejškem mi trochu jakoby ztvrdlo břicho ale tak malé místo, jako dvacetikoruna, a taková boulička nebo co a bolelo to najednou jako modřina, myslím ale že to to tvrdnutí nebylo, že asi jen nějaké namožené nebo co ...

před chvílí volali naši, u baráku jim spadlo část zdi a vyvalila se k sousedovi na zahradu na pole, takže má chudík sklizeno, teď to tam uklízí tak jim pojedeme pomoct, teda ne já, ale přítel, já budu jen psychická podpora
2. črc 2009 v 15:10  • Odpověz
a vypadá to že u nás bude pěkně lejt, bouří a je jaksi zataženo :unamused:
2. črc 2009 v 15:11  • Odpověz
holky tak jsem zpět, málem jsem tam padla, je to fakt síla....bez litru vody bych se ani nedoplazila:slight_smile:.......maja přidávám se ke gratulacím, všechno nej a hlavně, ať jste pak s prdísem zdravý
2. črc 2009 v 15:16  • Odpověz
jinak k tomu tvrdnutí, asi vám nepomůžu, ale kdyby se vám to stalo, tak to fakt poznáte :grinning: ....mě to teď dělá tak 6-8krát denně a moje dr. mi řekla, že na tento měsíc je to normální, čípek mám pořád oki, neotvírám se, takže pohoda
2. črc 2009 v 15:18  • Odpověz
evena-občas mi právě tuhne,ale nevim,jestli to je z přejedení nebo opravdové tvrdnutí...při tom nebezpečném tvrdnutí břicha jsou i stahy a ty jsem nikdy neměla...
2. črc 2009 v 15:23  • Odpověz
u nás je bouřka, za chvíli jedu domu...
2. črc 2009 v 15:24  • Odpověz
tegga-už si vyfotila kočárek???Hořím zvědavostí :grinning:
2. črc 2009 v 15:25  • Odpověz
evena-zítra si měřím cukr celý den, budu gruntovat,takže cukry budu spalovat jak o život...
2. črc 2009 v 15:27  • Odpověz
tak pa pa
2. črc 2009 v 15:27  • Odpověz
evena+tegga - Děkuji :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 15:41  • Odpověz
holky no s tím nasrat jsme myslela, že než jsem se stihla vypravit ven tak začalo bouřit a pak uhodil blesk a asi přímo k nám do baráku, se mi stihlo odeslat jen fakt nasrat a už to nedopsalo :grinning: , ale byl to blázinec pač se nám zbláznil noťas a vůbec nešel nahodit až teďka k večeru a to jsem ještě musela nahánět servisního technika na net ať se na to koukne, no to byl zase den blbec fakt, jo a ještě jsem letěla do toho města jak přestala buřina a tam mě to chytlo znova, takže jsem zmokla jak slípka :stuck_out_tongue_closed_eyes: budu si už muset pořídit ten deštník

maji všechno nej nej k narozeninám hodně zdravíčka jak pro tebe tak malou a ať máš pohodovej porod :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
autor
tak holky, byli jsme na 4D a docela sranda, meli jsme druhou nejhorsi variantu na 4D:grinning::grinning::grinning: placenetu pred oblicej nemela ale cela byla otocena k pateri a jenom tvaricku mela mirne natocenou ven ale pred oblicejem mela obe nohy!:grinning:- jenou se skrabala na cele a loket pres tvar :grinning: noo docela akrobatka:grinning: ale nakonec jsme z toho vytahli jednu fotecku:grinning: jsme si fakt oddychla:grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zlaticko moje krasny!!!!
2. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz
winii: ty nevlastníš dešník? :slight_smile:
pipiii: tak hlavně že se ten UTZ povedl :wink: :grinning:

dobré ráno, holky :slight_smile:

já byla včera na tom předporod. kurzu... víceméně zaměř. na ČB porodnici... říkala tam, že pouští otce k porodu, když je matka otevřená na 3 a půl cm, dřív ne... a že je to u každého indivindi, že některý otec je pak s matkou třeba ještě 6 hodin, jiný třeba jen na poslední zatlačení, některý to třeba ani nestihne... Jinak tady v porodnici všechno dávají na mimi i na matku, ale košile, župan a síťované kalhotky po porodu máme mít svoje (jinak dostaneme anděla...)... taky říkala, že když odteče plodovka, že se musí do 2 dnů porodit a že nejde, aby odtekla jen část plodovky a pak se ty blány uzavřely, že je to kec... no a pak taky říkala, že tvrdnout břicho by mělo až tak kolem 36.tt, že předtím ne... tak to mi taky přijde divný... kamarádce řekl doktor naopak, že v těchto dnech by tvrdnutí občas cítit měla, že se tím děloha připravuje na porod... i jsem to teď četla v tom časopisu Miminko... že v první půlce těhu do 10 epizod denně je normál, ve druhé půlce těhu ještě i víc...Jo a ještě říkala, že když to otec nestihne k porodu, tak pak přece budeme mít další děti, tak to stihne třeba u nich (no a co když budu mít jen to jedno??...)... no nevím, mám z toho docela rozporuplné pocity...
3. črc 2009 v 06:03  • Odpověz
pak ještě říkala, že poslíčky od porodu moc nerozeznáme... že máme jít do sprchy, zkusit lehnout na bok (levý) a se zvýšenými nohami... když to do 2-3 hodin přejde, jsou to poslíčci... jinak do porodky se má jet: když praskne voda, když jsou pravidelné kontrakce, když cítíme tlak na konečník, když nás hrooozně berou záda v kříži, když máme průjem, teplotu, krvácení (jasně červené, pokud je to nahnědlé nebo starší krev, může to být po vyšetření u gyndaře), když pravidelně necítíme pohyby nebo máme jakékoli pochybnosti... No - to mi taky přišlo zvláštní, říkala, když necítíme pohyby třeba 1 a půl hodiny... nicméně, že je to u každého individuální... kámoška malou někdy necítí celý den... já třeba malýho klidně 3-4 hodinky...
3. črc 2009 v 06:08  • Odpověz
Pabli - já jsem na kurzu, z internetu a z časopisů a knížek taky dostala dost rozporuplné informace. Hlavně co se týče pohybů miminka. Ja naši malou taky cítím malokdy a byla jsem z toho nervozní, protože podle literatury bych měla cíti pohyby často, až můj gynekolog mi řekl, že prostě každé mimčo je jiné. Některé kope jak o život a jiné si v klidu plave :grinning:
Tady u nás v porodnice noční košile půjčují, ale vždycky je lepší mít svoje. I pár vložek dostaneme, ale preferují když má mamina svoje.

Ale s názorem, že otec má být přizván k porodu až v okamžiku témeř vypuzovací fáze, jsem se fakt nesetkala. Vždyť proto ten můj absolvoval předporodní přípravu pro tatínky, aby věděl jak masírovat, jak mi pomoct od křížových bolestí, co má očekávat od personálu apod. Až už bude malá skoro venku tak ho tam nepotřebuju, protože ho nejspíš ani nebudu registrovat :wink: TO jen budu trpět bolestí. :slight_smile:
3. črc 2009 v 07:04  • Odpověz
edita: no právě... taky se mi to moc nezdá... :unamused:
3. črc 2009 v 07:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.