• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Ale zas to třeba u tebe bude všechno úplně jinak. Možná jen záleží na domluvě s personálem. A nebo ještě můžeš rodit jinde, ale zas komu by se chtělo někam jezdit když má porodnici v místě.
Spusta mimin z Prostějova jezdí rodit do Boskovic, protože je to tam prý krásné a personál je super, ale já mám naši porodnici 10 minut pěšo a přijde mi to lepší když budu ležet tady než někde 50km daleko (kvůli rodině).
3. črc 2009 v 07:15  • Odpověz
dobré ranko
3. črc 2009 v 07:22  • Odpověz
Dobré ránko holky, koukám že jste ranní ptáčata. Já také moc dobře nespím, spíš chodím spát dřív večer a teď už si třeba lehnu během dne. Kdo ví, co nás dnes čeká za počasí, u nás je zataženo.
Dobré ráno holky :slight_smile:
Ahoj Endie, jaktože jsi tu tak brzo, proč ještě nespíš :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 07:23  • Odpověz
Teda nás tu je hned ráno :wink:

Já jsem dnes poslední den v práci (celý den, pak budu jen občas docházet jako poradce :wink: )
3. črc 2009 v 07:24  • Odpověz
U nás je krásně a já spím moc doře, už se těším na dovču. To nikdy nevstanu před sedmou :grinning:
3. črc 2009 v 07:24  • Odpověz
nějak jsem celou noc nemohla spát, pak mě záda bolely tak sjem to vzdala a vstala, tady je škaredě, zataženo asi bude pršet protože je teplo
3. črc 2009 v 07:31  • Odpověz
Mě teď poslední 3 dny bolí žaludek a celkem mi je i špatně. Že by se mi ozvaly ranní nevolnosti?
3. črc 2009 v 07:33  • Odpověz
ENDIE - záda také bolí, protože si zvedám víc polštář, aby se mi lépe dýchalo, malý už mě tlačí.
3. črc 2009 v 07:34  • Odpověz
já právě ležím bez polštáře abych byla rovně a ty zada měla v klidu ale je mi to prd platné, budu muset za doktorem at mi napíše masáže nebo něco
3. črc 2009 v 07:37  • Odpověz
EDIT - Já jsem doma od 1. 7. a také jsem si myslela, jak nebudu vychrápávat. Stejně jsem do 7 hod na nahou, tak jako do práce. Prostě déle nevydržím, nutí mě to vstát a musím se jít najíst.
3. črc 2009 v 07:38  • Odpověz
taky se teď budím brzo... v noci špatně spím, pořád se převracím, až jsem nakonec ráda, že je ráno... tak u nás už prší... :unamused:
3. črc 2009 v 07:40  • Odpověz
Já budu muset vstávát kvůli snídani, abych pak neměla oběd ve 3 odpoledne. Zatracená cukrovka :grinning:
3. črc 2009 v 07:42  • Odpověz
holky přidala jsem do alba fotky ze svatby a jednu ze svatební cesty
3. črc 2009 v 07:52  • Odpověz
Holky, kam se ztratila ta holčina, co čeká ty 3 holčičky?
3. črc 2009 v 07:53  • Odpověz
Makka - porodila :grinning:
3. črc 2009 v 07:59  • Odpověz
Tak ja se loučím, jdu makat a pak musím do Brna a když už tam budu tak udělám pořádný nákup v IKEA :wink:
3. črc 2009 v 07:59  • Odpověz
EDIT - to kecáš
3. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
makka: jojo, porodila... dočti si diskuzi od strany 345... případně mrkni na naše stránky, už tam jsou o lucittě zařazené info :wink:
3. črc 2009 v 08:11  • Odpověz
3. črc 2009 v 08:12  • Odpověz
autor
ahoojik:slight_smile:

videli jste fotecky mojiho zlaticka?:slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=229382&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

pabli, u nas v jablonecke je to rozhodne jinak no... jak rikam porodni saly jsou i jako hekarna, manzel je se mnou od zacatku, bude mi delat masaze, sprchovat me atd. myslim ze tam je ten muz uplne nejdulkezitejsi, u samotnyho porodu jsou chlapi nekdy zmateny a nadelaji vice neplechy nez pozitku:grinning: pac tam pry skacou jak zajici a nevedeji co maji delat:grinning: tom odjezdu do porodnice nam rikali ze mame jet kdyz jsou kontrakce pravidelne po 5-6minutach, driv ne. Predtim pry mame jit klidne s kamoskou ven, abychom se na to nefixovali a s nekym si povidat, nebo se oholit, udelat si Yall atd:slight_smile:
3. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
autor
nebo mame jet ihned kdyz odtece plodova ploda, na stehnech to vypada jako voda s mlekem, takova zakalena, mame si vzit vlozku a privest ji do porodnice, zda se oprabdu jedna o plodovku, muzeme si i sami koupit tu indukcni kapalinu, ktera se zabarvi.
3. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
pipiii: kouknu.. taky říkali, že po 5 minutách u těch kontrakcí... akorát když praskne voda nebo je krvácení, tak jet hned... teď tam měli i ženskou, která měla akorát křížové bolesti v zádech, jinak jí nic nebylo a porodila za půl hoďky, co do nemocnice dojela... a prvorodička...
3. črc 2009 v 08:25  • Odpověz
makka: moc pěkný fotky :slight_smile:

pipiii: Amálka už má nohy jak blázen :grinning:
3. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
to bude sportovkyně :slight_smile: :grinning:
autor
pabli, jsme zvedava jak to pujde u me rychle:grinning: a hlavne at to muj manzilek stihne:grinning:
autor
makka, mas pekne fotecky, jenom si je treba otoc:grinning: at nepadate:grinning:
3. črc 2009 v 08:28  • Odpověz
pipiii: já už jsem říkala příteli, že pokud ho tam hned nepustí (pokud teda budeme rodit tady), tak že bude čekat někde v blízkosti nemocnice, zajde si třeba do hospody na jídlo, přečte noviny a taaak... pokud to teda nebude v noci... ale zas v noci by to krásně stihnul dojet, to nebude ucpané město :grinning:
3. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
pabli, my mame vyhodu ze smerem z prahy do jablonce je manzel za 50min, tam zadne kolony nejsou, horsi je to na D1 ale u nas ok:slight_smile: takze se uklidnuju, kdybych rodila nejak nahle, tak nez se oholim, bude v jablonci:grinning:
3. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.