• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pipiii: tak u nás, pokud bude zácpa, tak bude přítel v porodce za cca 30 min, když nebude zácpa, tak za 10-15 min...
3. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
Tak já bych mohla do porodky i pěšky, mohla bych tam být do 30 min. Jelikož nemáme auto, budeme volat taxíka.
3. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
makka: jeee, to si taxikář užije, co? bude mít aspoň zážitek s vámi :grinning:
3. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
čauvec holky! já byla dneska od čtyř do pěti vzhůru, už jsem málem vstávala na snídani.....naštěstí jsem ještě vytuhla, tak jsem si pospala:slight_smile:.....pipiii koukám jste si 4D užili, ale fotky pěkný....pabli to bych si fakt rozmyslela, jestli chci rodit tam...
3. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
autor
makka, tak to mate super, ja budu od porodnice tak 15min u nasich, takze to mam super, bud me odveze manzel, nebo nasi:slight_smile: (teda jestli se vrati z dovolene:grinning:) pac oni se vraci kolem 20.9. z dovoleny a ja mam uz od 22.9 normalni porodni termin:grinning:

kdy si budete balit tasku do porodky?:slight_smile:
3. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
my máme porodku tak deset minut jízdy, úplně v pohodě, hlavně doufám, že bude volno a nebodou mě posílat z jedný do druhý:grinning:
3. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
tegga: ahojky :slight_smile:

no, říkám si, že nás třeba ta PA strašila proto, abychom šly rodit jinam :grinning: říkala, že tam je teď v průměru 10 porodů denně :slight_smile: ...

taky docela zlehčovala ty olejíčky a hudby u porodu... že tam tuhle poslouchali celou noc Mozarta, nebo že si tam někdo nosí ty vonný oleje... ale říkala to takovým tónem posměšným... :unamused: ale třeba jsem ji jen blbě pochopila... :grinning:
3. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
pipiii: asi někdy v srpnu se budu balit... :confused:
3. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
já už se budu balit tento měsíc, pro jistotu
3. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
třeba břicho mi tvrdne od třetího měsíce...a jinak je všechno oki....a to s tím, že budeme mít víc dětí, že to třeba tatínek stihne u druhýho porodu, s tím by mě teda hodně dostala......já se budu balit až v září, někdy na začátku, asi :sweat_smile:
3. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
já ještě ani nevím, co bych tam zabalila:grinning:
3. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
pabli, nam PA rikala(je i dula) ze u porodu je to ruzne, ale ze si mame brat na hekarnu urcite raznejsi hudbu, aby nas to potom vyburcovalo k tlaceni a opredejchani kontrakci, takze ja pujdu do metalovy hudby:grinning: punk a rock, asi i zivak z koncertu si tam vezmu:grinning:
3. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
ja jeste take nemam nakoupino do porodky, zvlast nic pro sebe...ale nekdy v srpnu bych to videla:slight_smile:
3. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
já si vezmu jednu tašku jen na porod (noč. košile, pantofle do sprchy...), pak jednu tašku mi vezme přítel na šestinedělí (potřeby pro mě, příp. pro péči o miminko - podle porodnice, kde budu nakonec), a pak jednu tašku doveze přítel, až si pro nás pojede (s oblečením pro mimi a pro mě z porodnice)... možná ty 2 první tašky zredukuju do jedné... uvidíme

pipiii: já hudbu moc nemusím, zvlášť ne teď v těhu, rozčiluje mě... takže já hudbu rozhodně ne... :slight_smile:
3. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
já zatím ten porod nějak neřeším....nepřipouštímsi, že za tři měsíce budu rodit:grinning:....tak doufám, že to stihnu všechno nachystat:slight_smile:
3. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
autor
pabli, to ja jo hudbu, posloucham ji 24h denne :grinning: ted mi bezi od rana hudebni porad na kabelovce:grinning:
3. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
joo a dneska jedeme na Sumavu!! a rekla jsme ze chci kousek ridit:grinning: tak jsme zvedava:grinning: budeme tam do pondelka do vecera, takze nebudu na netu, nebudu mit signal na mobilu:grinning: je tzo chatu v prirodni chraneny oblasti a neni tam ani signal:grinning: ale pres den budeme vyletovat tak to signal mit budu, strasne se tesim!!!:slight_smile:
3. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
já si asi taky žádnou hudbu brát nebudu.......jé pipiii vy se máte, my taky odjíždíme, ale jen na vysočinu
3. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
Krásné páteční ráno těhulky :dizzy_face:

já dneska měla šílenou noc jak za celý těhotenství ne, nemohla jsem spát pořád jsem se hledala vhodnou polohu, už jsem ani nevěděla jak si pod sebe poskládat peřinu no hrůza a to určitě bude ještě horší a horší :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pipii koukala jsem na fotečky Amálka je nádherná :dizzy_face: už je to kus ženský :grinning:

já jdu dneska zase na miminečko se podívat
3. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
ahoj winii....já se toho spaní taky děsím, až budou v noci ještě větší vedra, to bude síla.....
3. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
dneska je tady u nás takovej mlhovej opar, tak to určo odpoledne bude zase na padnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jsem už z toho počasí na mrtvici
3. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
winii, tady je snad 50 stupnu a slunicko uz od rana:frowning2:
3. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
pipii renat psala v únorovkách, že jsme zaplavený :grinning: a já ani o tom nevím :grinning:
3. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
pipii se máte, že jedete na šumavu, bych taky někam vypadla, tam máte chatu :confused: to musí bejt úžasný procházky přírodou jůůůůůů
3. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
ahojky,krásně jsem se vyspala :dizzy_face:
3. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
ahojik danus:slight_smile: ty uz nechodis do prace?:-O nebo mas dovcu?:slight_smile:
3. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
danus, mrkni na nasi princeznicku do alba:slight_smile:
3. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
danuš: ahojky :slight_smile: ty máš vlastně dovolenou :grinning:

holky, mně se zas začínají mastit vlasy a pleť... celý 2. trim. to bylo OK a teď to zas začíná... :unamused:
3. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
ahoj danus koukala jsem k tobě do albíčka a tam v tom kolečku jak máš mímo tak tam máš nějak málo tejdnů ne :confused:
3. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
autor
pabli, ja mam nechutne mastnou plet, milion bedaru vsude, ted hlavne ve vystrihu:-/ a vlasy se mi masti faaakt hoodneee!
3. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.